Şimdi Ara

Yös sınavı hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba ben çifte vatandaşım acaba bu sınavdan yararlanabiliyormuyum ve gerçekten çokmu basit bir sınav

hedefim izmir ege üniversitesinde fizik tedavi okumak veya hukuk okumak istiyorum

• çifte vatandaşsan girebiliyorsun.
    mat 1 2 ve geometri konularıyla aran nasıl ? kolay sorular olduğu gibi zor sorularıda var.tabi soruların zorluğu gireceğin üniversiteye göre değiştiğinide göz önünde bulundurmalısın,ne de olsa yös soruları ünideki hocalar tarafından oluşturuluyor.
    başka soruların varsa sor ben cevaplarım
  • Liseyi yurtdışında okumadıysan giremezsin, tc vatandaşlığının olmaması gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

çifte vatandaşsan girebiliyorsun.
    mat 1 2 ve geometri konularıyla aran nasıl ? kolay sorular olduğu gibi zor sorularıda var.tabi soruların zorluğu gireceğin üniversiteye göre değiştiğinide göz önünde bulundurmalısın,ne de olsa yös soruları ünideki hocalar tarafından oluşturuluyor.

Ama vurda dogdum burda okudum

Istanbul ege istiyorum daha 10.nci sinifim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alex Turner

quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

çifte vatandaşsan girebiliyorsun.

Ama vurda dogdum burda okudum

Istanbul ege istiyorum daha 10.nci sinifim

ben türkiye dışında doğmuşum 4 yaşımdayken türkiyeye gelmişiz.bende okul eğitimini burada aldım ve geçen sene yös'e girmiştim hiç sorun olmadı.senin burada doğup sonradan yabancı uyruğa geçmen sıkıntı yaratıyor,zaten seninle aynı durumda olanlar yös'e girmek için tc vatandaşlığından çıkıyorlar.bununla ilgili yös'e gireceğin üniversitenin öğrenci işlerine gidip konuş çünkü bazı üniversiteler buna önem vermezken basıları sıkıntı yapabiliyorlar.

• Bu arada yös sınavınada fizik kimya biyoloji geldi geçmiş olsun kardeşim önündeki maçlara bak artık
  • yös sınavı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfatih1905

Bu arada yös sınavınada fizik kimya biyoloji geldi geçmiş olsun kardeşim önündeki maçlara bak artık

Eskiden nasildi .d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.