Şimdi Ara

30 000 tl %0 faizli punto vs ne tavsiyeniz varsa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    forumu uzun zamandır takip ediyorum bu başlıkta da ilk yazım ve sorum sizlere.ankara da çalışıyorum bir araba ihtiyacım var.aslında kafamdaki ilk arabam da olacağı ve direksiyonum da pek olmadığı için 20 000 tl ye araç almaktı ama benim bu parayı toplamam 1 yılımı rahat alacak.
    fiat puntoda 30 000 tl 30 ay %0 faiz demiş.bende hem arabaya biner hem öderim boşuna beklememe gerek de kalmaz diye düşündüm sizce nasıl bekle şunu al dediğiniz araç var mı veya şunda da bak dediğiniz bişey var mı?düşüncem mantıklı mı?bi yerden toplu para alamam bide faizli kredi kullanmak istemiyorum kişisel bi tercihim.

• Sıfır faiz diyorlar ama arabanın fiyatı değişiyor kredili alınca. Yani faizini aracın üstüne koyuyorlar. Tabii banka faizi kadar değil koydukları miktar.
    Gp fiatta yaşınıza uygun olan tek mantıklı araç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletin algısını ne güzel değiştiriyorlar helal bu firmalara. Firmalar indirim yapsa satamiyorlar fakat kredi diyince herkes bayilere hücum ediyor. Sanki bedava.
    Kardeşim full borçla araç alinmaz bunu alıyorsun vergisi var bakımı var Yakıtı var sarf malzemeleri var var oğlu var.

• 3 sene vadeli puntoyu sıfır faizle alabilmeniz için 20bin lira peşinat vermeniz lazım. genel kanı önce ikinci el bir araç alıp belirli gereksinim ve tecrübeleri değerlendirdikten sonra sıfır bir modele yönelmektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Milletin algısını ne güzel değiştiriyorlar helal bu firmalara. Firmalar indirim yapsa satamiyorlar fakat kredi diyince herkes bayilere hücum ediyor. Sanki bedava.
    Kardeşim full borçla araç alinmaz bunu alıyorsun vergisi var bakımı var Yakıtı var sarf malzemeleri var var oğlu var.

bende bedava diye alıyordum sağol uyardığın için. o krediyi ödeyecek bir işteyim çok şükür merak etme hücum filan yok kaç aydır aklımızda araba.burda soru sorduk bi dövmediğin kalmış.
    yakıtı vergisi bizde biliyoruz uzaydaki bi koloniden yollamadılar bizi buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: samettmz5

quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Milletin algısını ne güzel değiştiriyorlar helal bu firmalara. Firmalar indirim yapsa satamiyorlar fakat kredi diyince herkes bayilere hücum ediyor. Sanki bedava.

bende bedava diye alıyordum sağol uyardığın için. o krediyi ödeyecek bir işteyim çok şükür merak etme hücum filan yok kaç aydır aklımızda araba.burda soru sorduk bi dövmediğin kalmış.
    yakıtı vergisi bizde biliyoruz uzaydaki bi koloniden yollamadılar bizi buraya

O zaman dizeli iiçin 15bin lira peşinat bulmak kalmış size

• Baska yorum yapacak var mi arakadaslar.40.300 tl fiyat aldim 1.4 fire s&s olana 30 000 tl kredili .araba veya kredi hakkında yorumu olanlar buyursun.

• 2 sene önce kredi çekip 0 araba almıştırm. Şimdi kredisi bitti, rahat battı gene kredi çekip 0 araç alacağım. Araç belki yatırım amaçlı düşünülmemesi gerek ama, hiç yoktan şuan aracımı satsam 30 lira elimde param olcak.

Her türlü kredi ile 0 araç alımına destekçiyim.
  • Accent era ya gore nasıl araba arkadaslar punto.bu kampanya ile araba alan yok mu.punto kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

• quote:

Baska yorum yapacak var mi arakadaslar.40.300 tl fiyat aldim 1.4 fire s&s olana 30 000 tl kredili .araba veya kredi hakkında yorumu olanlar buyursun.

Güzel fiyat. Hangi bayiden aldınız bu fiyatı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim mikdat

quote:

Baska yorum yapacak var mi arakadaslar.40.300 tl fiyat aldim 1.4 fire s&s olana 30 000 tl kredili .araba veya kredi hakkında yorumu olanlar buyursun.

Güzel fiyat. Hangi bayiden aldınız bu fiyatı?

Ankara ama ismini unuttum mamak taraflarında. Punto sizce nasıl

• quote:

arkadaşlar selamlar
    forumu uzun zamandır takip ediyorum bu başlıkta da ilk yazım ve sorum sizlere.ankara da çalışıyorum bir araba ihtiyacım var.aslında kafamdaki ilk arabam da olacağı ve direksiyonum da pek olmadığı için 20 000 tl ye araç almaktı ama benim bu parayı toplamam 1 yılımı rahat alacak.
    fiat puntoda 30 000 tl 30 ay %0 faiz demiş.bende hem arabaya biner hem öderim boşuna beklememe gerek de kalmaz diye düşündüm sizce nasıl bekle şunu al dediğiniz araç var mı veya şunda da bak dediğiniz bişey var mı?düşüncem mantıklı mı?bi yerden toplu para alamam bide faizli kredi kullanmak istemiyorum kişisel bi tercihim.

Fiat koç finans ile çalışıyor.
    40bin liralık punto peşin para ile daha ucuza alınabilmektedir. Zaten liste fiyatı 37bin lira. Yani ne derece faizsiz? Değerlendirmek lazım.
    zaten palio ve albea gibi üretimi duracak olan punto, linea gibi modellerde bu kampanya var, 500,panda,bravo ve freemond da bu kampanya yok.
    http://www.arabalar.gen.tr/fiat-punto-1-4-fire-popstar-i4199.html
    https://www.kocfiatkredi.com.tr/KampanyaDetay/fiat-kasim-ayi-30000-tl-30-ay-0-faiz-kampanyasi
    Bence hyundai yeni i20 modeli öneririm. 82 bg 1250cc motor . 4.1 - 4.8 - 6.0 lt.
    Hyundai de de buna benzer kredi var.
    Performansı 77 beygirlik 1.4 punto dan daha kötü değil, mtv vergisi ve yakıtı i20 daha iyi.
    punto 2005 de çıktı, yani 9 yıllık. Yeni i20 ise bu ay yollara çıktı.
    geçen gün i20 yi incelerken, eski i20 si olan bir arkadaşda aracı inceliyordu," bu i20 ise benim araç nedir, çok değişiklik ve yenilik var, adeta yeni bir araç yapmışlar" dedi, hayran kaldı arabaya.
    http://arabalar.gen.tr/2015-hyundai-i20-1-2-jump-i4859.html
    .
    Bence ilk bahara kadar para biriktirip, 10-15 bin liralık bir araba alın, 2003-2007 suzuki Alto 1.1 gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 23 Kasım 2014; 12:35:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.