Şimdi Ara

bisikletten anlamıyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler üniversite öğrencisiyim fazla para vermeden bisiklet almak istiyorum. geçen gün haşim işçan alt geçidindeki bisikletçiler çarşısına gittim ama adamlar uçmuş fiyat olarak. internette daha ucuz ordan. kampüs içinde kullanacağım bazen normal yolda da sürerim sizce şu bisiklet nasıldır. indirim kuponlarıyla baya iyi fiyata geliyor.
    http://www.n11.com/zepline-revel-26-jant-amatsorlu-21-vites-super-fiyat-P30533758

bianchi speed 1000 düşünüyodum ama o da pahalı heryerde. eskiden daha ucuzmuş.

• seferihsn kullanıcısına yanıt
    Paranı çöpe atmaktan farkı yok hocam. Bunu alırsan bisiklet seni değil, sen bisikleti taşırsın muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jrbatu kullanıcısına yanıt
    yorumun için sağol , neden peki , bianchi speed 1000 ile ne farkı var hocam ?

bu nasıl pekihttp://www.decathlon.com.tr/btwin-rockrider-300-id_8284495.html
  • bak hocam şöle sana özet geçiyim yaklaşık 1 sene oldu bisiklete başlıyalı çok bisiklet parçaladım çok bisikletk kullandım, topladım eğer adam gibi bişiler kullanmak ve giderken keyif almak istiyorsan en azından 1000 tl para ayırmalısın bisiklete başlangıç için kron xc 150-250 filanda olabilir ama şöle söliyim gidipte o linktekini alırsan 1 ay kullanırsın ve keyif alamadığın için atarsın garajda balkonda biyerde kalır çürür o bisiklet ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konungariket Sverige

bak hocam şöle sana özet geçiyim yaklaşık 1 sene oldu bisiklete başlıyalı çok bisiklet parçaladım çok bisikletk kullandım, topladım eğer adam gibi bişiler kullanmak ve giderken keyif almak istiyorsan en azından 1000 tl para ayırmalısın bisiklete başlangıç için kron xc 150-250 filanda olabilir ama şöle söliyim gidipte o linktekini alırsan 1 ay kullanırsın ve keyif alamadığın için atarsın garajda balkonda biyerde kalır çürür o bisiklet ....

peki kron xc 150 yi mi önerirsin yoksa salcano ng 750 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

quote:

bak hocam şöle sana özet geçiyim yaklaşık 1 sene oldu bisiklete başlıyalı çok bisiklet parçaladım çok bisikletk kullandım, topladım eğer adam gibi bişiler kullanmak ve giderken keyif almak istiyorsan en azından 1000 tl para ayırmalısın bisiklete başlangıç için kron xc 150-250 filanda olabilir ama şöle söliyim gidipte o linktekini alırsan 1 ay kullanırsın ve keyif alamadığın için atarsın garajda balkonda biyerde kalır çürür o bisiklet ....

peki kron xc 150 yi mi önerirsin yoksa salcano ng 750 mi

ikiside aşağı yukarı aynı ama kilolu birisiysen salcano daha sağlamdır seni taşımak konusunda benim şahsi zevkim kron pek tavsiye etmiyorum .... ha ama başlangıç için alınır mı alınır bisikletçiye git hangisi cebine uygunsa onu alabilirsin

• Salcano Astro bakabilirsin.Kış ayına giriyoruz bisikletini satan çok kişi var forumları ve sahibinden.com u takip et temiz ikinci el astro bulabilirsin.En olmadı xc150 veya ng650 bakarsın.
  • -Tesla- kullanıcısına yanıt
    bi arkadaşlar boyum 1.87 , 26 jant yeterli mi sizce.
  • seferihsn kullanıcısına yanıt
    Tüm boyları alabilirsin.Ama boyuna göre 29 daha uygun olur bence.
  • Min 19 kadrolu bisiklet al yoksa rahat edemezsin

• Konungariket Sverige kullanıcısına yanıt
    çok sağolun
  • Benim şöyle bi bisikletim var yaklaşık 3-3,5 yıldır kullanıyorum sizce iyi mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuna dair herşey

Benim şöyle bi bisikletim var yaklaşık 3-3,5 yıldır kullanıyorum sizce iyi mi ?

valla önemli olan senin ne beklediğin eğer bisikleti çok aktif kullanmıyorsan hafta sonları şehirde gezinme ayda yılda bir parka gidip dolaşırım diyorsan sıkıntı yok kullanabilirsin ama yok ben sürekli kullanıyorum ve güzel bişi istiyorum diyorsan seni pek tatmin etmez..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oyuna dair herşey

Benim şöyle bi bisikletim var yaklaşık 3-3,5 yıldır kullanıyorum sizce iyi mi ?

valla önemli olan senin ne beklediğin eğer bisikleti çok aktif kullanmıyorsan hafta sonları şehirde gezinme ayda yılda bir parka gidip dolaşırım diyorsan sıkıntı yok kullanabilirsin ama yok ben sürekli kullanıyorum ve güzel bişi istiyorum diyorsan seni pek tatmin etmez..

hava şartları ve okul nedeniyle sadece yazın ve ilkbaharın sonuna doğru sürebiliyorum ,arada bi zincir atıyor ve pedaldaki çarklarda sorun var 2 ye aldığımda 2-3 dk sonra kendiliğinden 1 e atıyor, 3 e aldığımda ise 2-3 dk içinde zincir atıyor (her yazın başında gidip zinciri yağlatıyorum 1 ay sonra tekrar yağlatıyorum)

• Konungariket Sverige kullanıcısına yanıt
    aynen ben yazları her gün 30 km gidiş dönüş yapıyordum yazın sonunda hurdaya döndü
  • Carraro force 500 öneririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.