Şimdi Ara

500 tl sermaye ile iddaada düzenli para kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
10
Favori
13.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:10:8 >

• kuponlarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attalos.o7

kuponlarını bekliyorum.
    Daha önce bu şekilde 500 tl ile 700 tl kazandım yani totalde para 1200 tl ye çıktı ancak şimdi o eski sonuçları yayınlarsam insanlar inanmaz. Bu nedenle yeni denemeyi canlı olarak birlikte yaparsak o zaman sistemin sağlamasını da gerçekleştirmiş olacağım. Bu sistemle büyük paralar kazanılmıyor ancak totalde artıda kalarak mutlu oluyorsunuz
  • iddaa da çok zor şansın, sen mbs3 mbs4 düşük oranlı kombine yaparken bütün dünya şirketleri hergün günde 100lerce tek maç veriyor yüksek oranlarla

yinede bol şans bakalım nolacak ben şahsen iddaada 2tlden fazla yatırmıyom haftada 1-2 kez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kintaro1998

iddaa da çok zor şansın, sen mbs3 mbs4 düşük oranlı kombine yaparken bütün dünya şirketleri hergün günde 100lerce tek maç veriyor yüksek oranlarla

yinede bol şans bakalım nolacak ben şahsen iddaada 2tlden fazla yatırmıyom haftada 1-2 kez
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:10:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corollaforum

...

Alıntıları Göster
    yok be usta 5 haftada degılde 2 gunde o 500 tl yı 1000 tl yapılır yani gunde 250 lıra kazansan tamamdır yerınde olsam 2 tane mac blurum 0-10 dakıka gol yok secegini bulurum 2 macın toplam oran 1.45 1.50 olur 500 atsan 750 cepte
  • Takipteyim başarılar.
  • oooo hocam selam takipteyiz ama buranin eski tadi yok
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:10:51 >
  • quote:

...
    takipteyim. Kazanacaksak hep beraber kazanalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: attalos.o7

takipteyim. Kazanacaksak hep beraber kazanalım

Bir 5 hafta siz oynamayın sadece izleyin. Ondan sonra oynarsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasisinet

oooo hocam selam takipteyiz ama buranin eski tadi yok

Aleyküm Selam Nasılsın ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oasisinet

oooo hocam selam takipteyiz ama buranin eski tadi yok

Aleyküm Selam Nasılsın ?

Alıntıları Göster
    takip
  • hadi mac ver oyalama bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can_221

hadi mac ver oyalama bizi
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:11:4 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:11:22 >
  • quote:

...
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:11:32 >
  • quote:

...

Alıntıları Göster
    Büyük bir hevesle sonucları görmek istiyorum hocam oynamayın dediniz bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasanizm

Büyük bir hevesle sonucları görmek istiyorum hocam oynamayın dediniz bekliyorum.

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:11:48 >
  • quote:

...

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:11:58 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.