Şimdi Ara

18 YAŞINDAN KÜÇÜĞÜM BAYİİ DEN NASIL İDDAA OYNAYABİLİRİM?(YARDIM LÜTFEEN :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
16.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorum açık arkadaşlar. 174 cm boyum var. Biraz da iriyim (74 kiloyum yani :D). Çok hatta aşırı şanslıyımdır :D. İddaa da da şansım hep tutar ama şuana kadar bayii den oynamadım evde kendi halime öyle mal mal kağıda yazıp öyle bakıyodum :D ve 2 kupon hariç hepsi tuttu. En az kazandığım 50liraydı tabi eğer yatırsaydım :D. işte öyle kağıda yazıp evden bakıyodum ve hep tutuyodu bende yatırsam da mal gibi kağıttan bakıp para almiycağıma ben de artık adam gibi bayiiden gerçek bi kupon yapiyimde en azından paramızı aliyim dedim. Bu zamana kadar bayii den yatırmama sebebim 18 yaşımdan küçük olduğum için nasıl yatırcağımı bilmiyodum yani 2 yol var:

1)Ya ordaki abilerden evde hazırladığım kuponu yatırmaları için rica etmek
    2)Ya da direk abilerden yardım almadan kasaya gidip yatırmak
    ama ya oradaki abilerden yardım istersem git ders çalış siktir derse? Yada direk kasadaki abiye gitsem 18 den küçük olduğumu anlayıp herkesin içinde kapıdan atar mı?
    hangisini yapmalıyım?

Kasadaki abi 18 yaşından küçük olduğumu anlar mı? (dediğim gibi 174cm-74kg ama bıyık sakal yok :D)
    Yada uygun bi abi seçip yardım mı istiyim? (Bu arada uygun abi ne demek bende bilmiyorum :D onu da bi açıklayıverin :D)

• Bu kadar korkak olmayın ya.Olmaz dese ne olucak ?
    Ordakilerden birine verebilirsin yatırırlar.
  • git ders çalış
  • Vallahi bende senin gibiydim,çekiniyodum gidip oynamaya.Bi tane oynatan buldum.Hep ordan oynuyorum şimdi.Bence korkmadan gidip dene.Oynatmazsa da oynatmaz.
  • Ya aslında benim bedenim tamda suratımda sakal falan yok çekiniyorum :D ama madem öyle burda en yakın 4bayii var her birine gider denerim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya olm biraz gözü açık girişimci olun bu nedir ya adam başlık açmış bide uzun uzun yazmış en fazla ne olabilir sanki

• Tanıdık bayiden adamlardan birine yatır
  • sen aç kalırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.