Şimdi Ara

delitilki sitesi güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
11.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Delitilki sitesinin güvenilirliği hakkında bilgisi olan var mı acaba, sitedeki fiyatlar çok iyi.
    Note3 1299
    Ps4 999 TL diyor.
    Ve söylendiğine göre mediamarkt tarafından kurulmusmus..
    Ama nette hiç yorum bulamadım.

Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi hiyar siparis edin. Eger gelirse guvenilir degildir

• Hic duymadim uzak durmakta fayda var en azindan simdilik.

• Valla 2 tane sipariş ettim şimdi ps4

Mediamarkt ile ortaklarm iş media markt müşteri hizmetlerinden bilgi aldim
  • "DeliTİLKİ" Bir alışveriş sitesi için bundan kötü bir isim bulunamazdı sanırım. İsmi bile benden bir şey alınmaz diyor. Umarım ismiyle müsemma bir site değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 18 Kasım 2014; 20:14:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

Valla 2 tane sipariş ettim şimdi ps4

Sizin ps4 ler geldi mi?
    Geldi ise, ben de note 3 sipariş edeyim :-)

• https://eksisozluk.com/entry/47089329

media markt'n fırsat sitesiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

Valla 2 tane sipariş ettim şimdi ps4

Sizin ps4 ler geldi mi?
    Geldi ise, ben de note 3 sipariş edeyim :-)

2saat önce sipariş verdim sanırım yarın kargo olur

bence güvenle alabilirsiniz
  • Vallahi dayamadım aldım note3 ü...
    2. Elleri 1300 den satılıyor sahibinden de, kırpılmış özellikli neo modelleri 1300 bandında satılıyor nette.
    İlk çıktığında 48 Adet vardı sitedeki stokta, şu an 26 ya düştü. 2 günde.
    Note 2 mi sattım, note 3 aldım.
    Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 19 Kasım 2014; 8:09:45 >
  • 12 ye düşmüş...
    Duyuldu herhalde.
    11...
    9...
    8...
    4...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 19 Kasım 2014; 21:20:30 >
  • Media markt'ın fırsat sitesi media markt kadar güvenilir
    sanırım teknosa-kliksa gibi benzer bir durum da media markt-deli tilki olacak

müşteri hizmetlerinden teyit ettirmesem hayatta media markt'ın sitesi olduğuna inanmazdım
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    aynen yavaş yavaş yayılıyor bende görüştüm biraz önce media martk müşteri hizmetleri ile ineternetten alışveriş yapacağımız başka sıtenız varmı dıye delitilki dediler
  • Benim siparişi kargolamışlar. Mesajı geldi. Yarın bende olur.
    Selamlar
  • Telefon numaraları varmı bunların bulamadım ben. Sipariş verdik 2 gündür bi haber yok.
  • var mı siparişi alan?
  • Geldi hocam siparişler.Rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.Ayrıca Media Markt de reklam yapmaya başladı.
  • Benim note 3 geldi.Ama samsung tr garantili değil.evo bilişim gibi bir şirketin garantisi var. Oysa samsung türkiye demişlerdi.Nesye telefonda sıkıntı yok ama benden eksi puanı aldılar bu aldatmaca için :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 21 Kasım 2014; 9:51:10 >
  • quote:

Benim note 3 geldi.Ama samsung tr garantili değil.evo bilişim gibi bir şirketin garantisi var. Oysa samsung türkiye demişlerdi.Nesye telefonda sıkıntı yok ama benden eksi puanı aldılar bu aldatmaca için :(

Zaten ürünün sayfasının altında Samsung Türkiye Garantili yazmıyordu. Bunu görmeniz lazımdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Benim note 3 geldi.Ama samsung tr garantili değil.evo bilişim gibi bir şirketin garantisi var. Oysa samsung türkiye demişlerdi.Nesye telefonda sıkıntı yok ama benden eksi puanı aldılar bu aldatmaca için :(

Zaten ürünün sayfasının altında Samsung Türkiye Garantili yazmıyordu. Bunu görmeniz lazımdı.

Ben alım yapmadan önce, sitesinde türkiye resmi tedarikçisi yani samsung Türkiye olarak yazıyordu ki emin olmadım müşteri temsilcisini aradım ve teyid ettirdim. " Samsung TR" dışında başka bir firmanın ürününü satmadıklarını söylemişlerdi.
    Alım yapacağım gün bu ibarenin " 2 Yıl ithalatçı garantili" olarak değiştirilmiş olduğunu gördüm. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Beni hatta bekletip bilgi aldı ve yine samsung tr olarak ürünleri sattıklarını söyledi. Ben de sitedeki ifadeyi değiştirmeleri gerektiğini, samsung tr yazarak tekliflerinin daha çekici olabileceğini anlattım vs...
    Siparişi verdim ve gelen telefon EVO bilgi teknoloji firmasının ithal ettiği ürünmüş. Gerçi telefonda hiçbir sıkıntı yok. Note 2 Den sonra bunu daha çok beğendim. Özellikle sync uygulamasının özelliği sayesinde tab s tabletimden note3 bağlanıp,telefon görüşmelerini tabletten yapıyorum tüm telefonu tabletten idare ediyorum.

Hikaye biraz teferruatlı yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 21 Kasım 2014; 14:04:01 >

• Fiyatlar iyi de Evo Bilişim garantisi altında ürünler satıyorlar, yani fiiliyatta garanti yok diyebilirsiniz. Servislik bir işiniz olduğunda soluğu mahkeme önünde almadığınız sürece bu firmadan hakkınızı alamazsınız. Hiç değilse Delta Servis garantili olsaydı mevcut duruma göre biraz daha iyi olurdu.

Bir de sitenin iletişim bilgilerinde adres bile bulunmaması kıllandırmıyor değil. Kliksa ile bir tutmamak lazım henüz. Gerçi Kliksa bile ürünü sattıktan sonra seni servisle baş başa bırakıyor. Ben bir ürün aldığımda servisle uğraşmak istemem, doğrudan satıcıyı muhatap alırım. Bir sorunla karşılaştığımda ürünü satıcıya ulaştırmak isterim. Kaldı ki yasalar servisi değil satıcı firmayı sorumlu tutuyor. Bu imkanları sağlamadıkları müddetçe Kliksa dahil bu gibi sitelerden alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Kliksa'dan distribütör garantili bir ürün aldım, onda bile başım yandı. Şimdi tüketici hakem heyetlerinde sürünüyorum. Bir daha bulaşmak istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 21 Kasım 2014; 15:08:02 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.