Şimdi Ara

ELECTROLUX 1286 LEW ÇAMAŞIR MAKİNESİ tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Electrolux 1286 lew çamaşır makinesi gerçekten mükemmel ve kaliteli 66 lt tambur buharlı yıkama piyasada 9 kg diye satılan makineler 63 lt yi geçmiyor.XXL kazan hacmi damla kazan ve su jeti olayı müthiş deterjan kalıntısından eser yok 14 dk kısa yıkama programı son derece iyi buharla kazaklarınızı dahi havalandırabilirsiniz.Kısacası alabileceğiniz en iyi makine 1200 devir gücünde ınvertor motor ve oldukca sessiz çalışıyor.Tavsiye ederim N11 sitesinde şu an kampanyada alan kişilerin yorumlarınada bakabilirsiniz.

http://www.n11.com/electrolux-ewf-1286-lew-buharli-66-lt-tambur-hacmi-9kg-dan-buyuk-P16645212

• ben bu üründen dün sipariş verdim, geldiğinde yorumlarımı yazarım. 100 TL anında indirim kampanyası var, makine 1379 TLye geliyor bir de maximum kartınız varsa, 1.268 TL. Bu fiyata kaçmaz diye düşünüyorum. 4 yıl ek garanti için ne kadar ücret talep ediliyor acaba.
  • +4 yıl garanti 179 TL. Sitede +2 yıl 150 TL diyor, satıcının değimine göre garantiyi siteden değil, kuruluma gelen yetkili servisten yapmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.