Şimdi Ara

Ref. İlanı. 2 Adet EVGA GTX 1070 FTW Satıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
4
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    2 Adet EVGA GTX 1070 FTW Satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Wilde -- 17 Temmuz 2017; 14:8:46 >

• Daha geçen ay small form factor kasadayım diye bu GTX750'yi aldım:http://www.exa.com.tr/galaxy/ekran_kartlari/galaxy_gtx750-334-23033.html Sonra forumdan Seasonic HTPC alıp, 400 Watt Coolermaster PSU'yla Lenovo m91p SFF kasamı ona taşıdım. Benim PSU'da çift altı pin'lik güç kablosu olsaydı, mis gibi takasa girerdik şimdi. Çünkü ben yeni oyunları oynuyorum. Ama yine yeni bir PSU almak saçmalık olacak.

Kafanı şişirdim. Kartını satarsan bu Galaxy'yi tavsiye ederim. Hemen her oyunu ultra/high'da oynatıyor, sesi az ve çok az güç yakıyor. Tabii seninki daha iyi bir kart. Benimkinden üç kat yukarıda:http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-7.html (Seninki 6. benimki 9. sırada.)

• gobl1n kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bir gece yarısı vatanda asus gtx750 gördüm, 240tl civarı neyse sabah alırım derken bir baktım artık orada değil, derken gaza gelip bu kartı aldım. Fiyatı cidden avantajlı olacak ki gtx750 sıfır alayım. Bu arada bende 2x6pin pci exp guc çıkışı olan psu var, fsp blue storm. Makul olursa ikisini de takas ederiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit: Garip, ama ilan verince müşteri çıkmıyor, buradan çıkıyor. Satılık değiller. Takasta kullanacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gobl1n -- 26 Kasım 2014; 9:21:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM
  • Türkiye içi garantisi konusunda bir sıkıntı çıkarsa , gönderebileceğimiz bir disprütörü mevcutmudur ?
  • GQ Diamond H2O kullanıcısına yanıt
    Türkiye içi garantisiyle ilgili bir malumatım yok ancak iyi niyet göstergesi olarak 4 ay kendim garanti veriyorum. Bir durum olursa para iadesi yaparım.
  • PM.
  • Tarafımdan alınmıştır. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.