Şimdi Ara

24 Mbps - 35 Gb Akk - 12 Ay Taahhüt - 52,90 TL - Ttnet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
3
Favori
5.977
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taahhütüm bittiği için uygun fiyatlı internet arayışı içerisindeyim uzun zamandır. Tarifelerin çoğu 24 ay taahhüt isteyen ve yüksek fiyatlı ürünlerdi. Sıcak fırsatları takip ettiğim kadarıyla da üniversiteli kampanyasından bahsedilmedi. Tarifenin fiyatının uygun olması ve 12 ay taahhüt etmesiyle beraber en sıcak tarife üniversiteli kampanyası gibi görünüyo.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Universiteli-Kampanyasi.aspx

• Resmen kazik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Hocam daha uygunu varsa söyle de bilelim. Kablonet dışında yok bildiğim kadarıyla. Onun da altyapısı neredeyse hiçbi yerde yok.
  • daha uygunmu bilmem ama 24 Mbps 75gb akk yalın internete 24 ay taahhütle ilk 12 ay 49 sonraki 12 ay 61 ödiyeceğim.

edit: ttnet tarife Yalın HİPERNET LİMİTSİZ(24 Mbps'ye kadar)_Hızı Keşfet Kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tkblack -- 9 Kasım 2014; 13:15:04 >
  • Ünili olmayanlar ölsün o zaman. Geçen bir abone olayım dedim fiber olmadığı için 24 ay taahütle bile 65 tl fiyat çıkardılar aylık.

Şimdilik bunu araştıyorum.

Turknet artı 10 tl de yalın ücreti var 49 tl oluyor.

http://turk.net/16mb_XL_sadece_internet.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 9 Kasım 2014; 13:10:41 >

• 10000 Mpbs olsa 35 gb akn çok saçma. 20 Lira vermem yani. 75 yetmiyor inanın bugün ayın 9 u 4 mbps ye düştü hiçbir anlamı yok yani.
  • 35 gb akk ne ya
    hızı düşük olsun ama en fazla akk hangisiyse onu alın. 35gb akk için 53 lira ödenmez.
  • En iyisi bu ama daha öncede konuşulmuştu... Bizde bundan aldık...ADSL için daha iyisi yok yalnız aylık 4 TL de ekstra bağlantı ücreti var...kampanya detaylarında gorebilirsiniz

• brktmr B kullanıcısına yanıt
    Superonline fiber altyapısı varsa sizin orda, tarifelere bir bakın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Ünili olmayanlar ölsün o zaman. Geçen bir abone olayım dedim fiber olmadığı için 24 ay taahütle bile 65 tl fiyat çıkardılar aylık.

hocam turknet mi bu kampanya?

• 75 gb akk lı olanı 64 lira sanırım o daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

Ünili olmayanlar ölsün o zaman. Geçen bir abone olayım dedim fiber olmadığı için 24 ay taahütle bile 65 tl fiyat çıkardılar aylık.

Evet.. orda yazmıyor ama artı 10 tl yalın ücreti var ve 24 ay taahütlü. Yine de ttnet ten iyi..

• 20 tl vermem
  • Türknet nasıl? Bende digitürkten aldım 3. gün pişman ettiler iptal ettim. Yine internet arayışındayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Evet.. orda yazmıyor ama artı 10 tl yalın ücreti var ve 24 ay taahütlü. Yine de ttnet ten iyi..

turknet nasıl acaba ? kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyiz?

• tkblack kullanıcısına yanıt
    Hangi tarife hangi firma hocam ?
  • 3mbit sınırsız 12 ay 53 lira

ederi 39 lira bence
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Hocam bu eski galiba. Turknetin sitesinde akk 50 gb olarak belirtilmiş. Ayrıca aradım bu firmayı ve 12 ay taahhüt için fiyat istedim. 59.90 tl fiyat verdiler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

turknet nasıl acaba ? kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyiz?

Ttnet ile aynı alt yapıyı kullanıyorlar ama şans işi. Bağlatana kadar sıkıntılıymış biraz. Yorumlar olumsuz da var olumluda..

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=98561074

• Section8 kullanıcısına yanıt
    Ah be hocam keşke dediğin gibi bi tarife bulsam da geçsem. Paranın gözü kör olsun 4 tl fark ile 75 gb akk'li alınıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 9 Kasım 2014; 13:16:32 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.