Şimdi Ara

24 Mbps - 35 Gb Akk - 12 Ay Taahhüt - 52,90 TL - Ttnet (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
3
Favori
5.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angelica

Resmen kazik.

kazığın babasını ben yiyiyorum 66 liraya 16mbit (sözde) yalın internet.

Normalde net 87 liraymışta bana 66 liradan devam ettireceklermiş. Şu kampanyaya girdiğimde 49 liraydı. Geldiği duruma bak 2 senede.

Alternatif var mı yok elbette uydu net var da o da sözleşmeli alırsan ucuz. Düz aldın mı modemdi açtırma parasıydı falan 2 senede amorti ediyor anca kıtı kıtına.

Bıktım şu ülkeden ya vallaha bıktım.
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Devrem harbi kazıkmış

Sözleşme yaptırmaya adamı zorluyorlar haklısın.

Ülke olayında da haklısın. Elin ülkesinde 100 mbit bağlantı çerez niyetine dağıtılıyor, bizde ise hayal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 mbte kadar 75 gb akk ev tel dahil 60 tl ödüyorum alt yapı olmadığı için apartmanımızda böyle bir kazık yiyorum.
  • Bana dsmart 8 mbt sınırsız 30 küsür yapalım dedi. Çok kızmıştım kabul etmedim.

• 35 gb Akk nedir günlük youtubede 10-15gb harcıyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 10 Kasım 2014; 9:17:31 >
  • http://turk.net/sizi_arayalim_heryone_tam_iletisim.asp?src=tnweb.asp

16Mb'e kadar Limitsiz İnternet + Sabit Telefon Hattı + Her Yöne 1000 dakika Bedava Konuşma= 59,99TL/Ay

bu bence çok iyi. 50 gb akk benim için yeterli. ben bunu beğendim. siz ne dersiniz?
  • exponent kullanıcısına yanıt
    Eğer ev telefonu kullanmıyorsanız 49,99 TL fiyatlı olanını tercih edin.
  • bulunsun
  • Millet AKK artmasını ister, bunlar iyice dusurur.

• Uydunet bölgesinizde yada apartmanınızda yoğun kullnılıyorsa sakın ama geçmeyin. İnternette sayfalara bile girmiyor. Edirnede birçok bölgede bu şekilde, adamların umrunda değil. 2 yıllık sözleşmeyi imzaladınız mı yandınız ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Uydunet bölgesinizde yada apartmanınızda yoğun kullnılıyorsa sakın ama geçmeyin. İnternette sayfalara bile girmiyor. Edirnede birçok bölgede bu şekilde, adamların umrunda değil. 2 yıllık sözleşmeyi imzaladınız mı yandınız ...

Bulunduğunm bölgede fiber yok. Başka alternatif yok, ne yapaşım başkan, ttnete devam mı edelim ?

• bu ne arkadaş ya 35gb akk yuh artık.
  • Soysunlar anca milleti

• Fiber destekleyen bir modem önerebilir misiniz

• ilk günden akk ye takılırız be yazıklar olsun
  • Geçen Superonline'dan aradılar. Ttnet'e verdiğiniz parayı çok bulmuyor musunuz diye sordu, evet dedim. İşte bizim daha uygun bir kampanyamız var şu bu bir şeyler zırvaladı. Dedim bana AKK'den haber ver, evet bizde de AKK var 50 GB dedi. İyi günler deyip kapatırken 50 GB'ı doldurabiliyor musunuz bir ayda dedi adam

AKK'nin olduğu her kampanya kazıktır, bunun uygunu yok.
  • exponent kullanıcısına yanıt
    Etrafınıza, komşularınıza sorun. Sorunsuz ise geçin yoksa çok başınızı ağırır benden söylemesi ... Ttnet pahalı ama uydunet ile karşılaştırılamaz, gidin pazarlık yapın ttnet kullanın bence
  • quote:

Devrem harbi kazıkmış

Ülke olayında da haklısın. Elin ülkesinde 100 mbit bağlantı çerez niyetine dağıtılıyor, bizde ise hayal

75 gb akk var Allahtan Geçen gün yeniledim bende, 2 sene yaptılar bu sefer. Hep 1 senelik yaptırıyordum. İnşallah şerersizlik etmezler sonunda. Çünkü üst üste sordum çıkarken ne olacak diye. Sadece kullandığınız dönemin indirimlerini ödersiniz dediler. Nomalde 2 senelik indirimi alıyorlardı eskiden. Uydu nete toptan geçme gibi bir planım varda bakalım. Ocaktan sonra teledünya adam gibi kanallar eklerse söz verdiği gibi. Geçerim eklemezse geçmeyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Devrem harbi kazıkmış

75 gb akk var Allahtan Geçen gün yeniledim bende, 2 sene yaptılar bu sefer. Hep 1 senelik yaptırıyordum. İnşallah şerersizlik etmezler sonunda. Çünkü üst üste sordum çıkarken ne olacak diye. Sadece kullandığınız dönemin indirimlerini ödersiniz dediler. Nomalde 2 senelik indirimi alıyorlardı eskiden. Uydu nete toptan geçme gibi bir planım varda bakalım. Ocaktan sonra teledünya adam gibi kanallar eklerse söz verdiği gibi. Geçerim eklemezse geçmeyeceğim

Sözleşme feshi için eskisi gibi saçma fiyatlar sunamazlar hocam. Ya aldığınız indirim miktarını kullandığnız ay miktarına göre ya da kalan ayların indirimli tutarını ödersiniz. Hangisi az ise.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• neresi sıcak fırsat
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.