Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ypemck -- 7 Kasım 2014; 16:00:29 >

• Hocam fransa romunun içinde türkçe dil seçeneği varsa türkçe kullanabilirsin ama yanlış hatırlamıyorsam rusya romlarında türkçe dil seçeneği oluyordu bi araştırın derim cihazı türkçe kullanman için illaki romun türkiye romu olmasına gerek yok diğer ülkelerin romlarındada türkçe dil seçeneği olabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray1135

Hocam fransa romunun içinde türkçe dil seçeneği varsa türkçe kullanabilirsin ama yanlış hatırlamıyorsam rusya romlarında türkçe dil seçeneği oluyordu bi araştırın derim cihazı türkçe kullanman için illaki romun türkiye romu olmasına gerek yok diğer ülkelerin romlarındada türkçe dil seçeneği olabiliyor

Zaten onu duymuştum. Gizli dil paketleri etkinlestirilebiliyor. Peki hangi romlar destekleyebilir? Size zahmet sammobile sitesine SM-T310 yazarak aratabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ypemck

quote:

Orijinalden alıntı: eray1135

Hocam fransa romunun içinde türkçe dil seçeneği varsa türkçe kullanabilirsin ama yanlış hatırlamıyorsam rusya romlarında türkçe dil seçeneği oluyordu bi araştırın derim cihazı türkçe kullanman için illaki romun türkiye romu olmasına gerek yok diğer ülkelerin romlarındada türkçe dil seçeneği olabiliyor

Zaten onu duymuştum. Gizli dil paketleri etkinlestirilebiliyor. Peki hangi romlar destekleyebilir? Size zahmet sammobile sitesine SM-T310 yazarak aratabilir misiniz?

Tamam çözdüm. YENİ KONU AÇACAĞIM ÇÖZDÜĞÜME DAİR.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.