Şimdi Ara

2si1 'Canlı' Teknoloji ve Oyun Programı (Tekrarı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in ilk Canlı yayınında bizleri yalnız bırakmayan sevenlerimize teşekkür ederiz. Fakat işiniz çıktıysa ve programı kaçırdıysanız üzülmeyin, 2si1 "Canlı" Full HD yayın tekrarıyla karşınızda.

• hangısı daha keyıflı olucak sımdı ?

dort dortluk gs macı mı 2 sı 1 mı
  • telefon icin ayri bir program mi yapsaniz diyorum?hani teknoloji hesabi ve program uzun sursun diye telefon konusuna da yer veriyorsunuz ama icimiz bayiliyor telefonla iliskisi olmayan benim gibi kullanicilarin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

telefon icin ayri bir program mi yapsaniz diyorum?hani teknoloji hesabi ve program uzun sursun diye telefon konusuna da yer veriyorsunuz ama icimiz bayiliyor telefonla iliskisi olmayan benim gibi kullanicilarin.

Merhaba,

2si1 hiç bir zaman telefon haberleri ağırlıklı bir program olmadı. Mobilite isimli ayrı bir programımız var ve telefonlar orada konuşuluyor. Sanırım programları karıştırdınız :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • bu teknolojı ve oyun programı. mobılıte olmasın o dedıgınız
  • abow kaçmaz kaç kilo mısır alam abi @fx57

• Görüntülü görüşme neden samsung dışındaki büyük markalarda yok? Yazılımla ilgili bir olay değil mi? Ön kamera var, 3G var ise eskiden amaç görüntülü arama idi. Hata 3G'yi ilk çıktığında herkes görüntülü görüşme demek sanıyordu. Neden şimdi daha iyi ön kameralar var ama görüntülü arama yok? Bunun üzerine gidilmesi gerek diye düşünüyorum. Bu güya büyük markaların (sony, htc, lg) gm, dark veya trident gibi küçük firmaların yaptığını neden yapamadığını merak ediyorum. Satmamak için özel bir çaba içindeler sanırım. Kim bilir benim gibi kaç kişi istemeye istemeye samsung alıyor bu yüzden haberleri yok. Ondan sonra sony zarar etti, htc zarar etti, batıyor vs. haberler çıkıyor. Nokia ve micropsofta hiç değinmiyorum zaten benim gözümde çoktan bitikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

telefon icin ayri bir program mi yapsaniz diyorum?hani teknoloji hesabi ve program uzun sursun diye telefon konusuna da yer veriyorsunuz ama icimiz bayiliyor telefonla iliskisi olmayan benim gibi kullanicilarin.

Merhaba,

2si1 hiç bir zaman telefon haberleri ağırlıklı bir program olmadı. Mobilite isimli ayrı bir programımız var ve telefonlar orada konuşuluyor. Sanırım programları karıştırdınız :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik

evet muhtemelen dediginiz gibi bir durum oldu ne bulursam izliyorum duraksamadan.dikkat edeyim bir daha programin ismine.
  • yarın tekrarını verirseniz çok iyi olur

• Macaristan'da internet kullanımın vergilendirilmesi çalışmaları ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce bizde de benzeri bir vergilendirme söz konusu olur mu?

• Merhaba,
    Forumdaşlarımız ile birlikte online bir oyun oynamayı düşünüyor musunuz ?

• MESUT ABİ

1000tl civarı iyi işlemcili telefon önerisi?
    gtx 960 ne durumda?

• Medcezir le aynı saatte yayına başladığına göre gençlerin ilgisini çekecek konular olacak.
    Yardımım dokunsun.
    http://www.youtube.com/watch?v=Wlh34fceWd8
  • gtx9 serisi sade bana mı çok pahalı geliyo :s

• Daha iyi olmuş.

• Ersin reyiz ordaysa oda Canlı yayın katılsın bence

• Bsc de haberi yok yalnız bilginiz olsun !

• babacan52 kullanıcısına yanıt
    dostum o kurlardan dolayı daha çok. mesela gtx970 in özellikle yurtdışında 320$ gibi makul bir fiyatı var adamlar sli filan yapıyor. ama bizde 1200 tl den başlıyor fiyatları maalesef.
  • Hadi bakalım TTNET sende yardım et izleyelim şu yayını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Görüntülü görüşme neden samsung dışındaki büyük markalarda yok? Yazılımla ilgili bir olay değil mi? Ön kamera var, 3G var ise eskiden amaç görüntülü arama idi. Hata 3G'yi ilk çıktığında herkes görüntülü görüşme demek sanıyordu. Neden şimdi daha iyi ön kameralar var ama görüntülü arama yok? Bunun üzerine gidilmesi gerek diye düşünüyorum. Bu güya büyük markaların (sony, htc, lg) gm, dark veya trident gibi küçük firmaların yaptığını neden yapamadığını merak ediyorum. Satmamak için özel bir çaba içindeler sanırım. Kim bilir benim gibi kaç kişi istemeye istemeye samsung alıyor bu yüzden haberleri yok. Ondan sonra sony zarar etti, htc zarar etti, batıyor vs. haberler çıkıyor. Nokia ve micropsofta hiç değinmiyorum zaten benim gözümde çoktan bitikler.

küçük firmalar görüntülü görüşmeyi matah bir şeymiş gibi göstermeye çalışıyor da ondan koyuyorlar

samsung'un amacı belli zaten adamların işi gücü sadece reklam yapmak

görüntülü görüşme dediğin de öyle ahım şahım bir şey değil ki, bun yapacağın yüzlerce uygulama var zaten

samsung almaya gerek yok yani illa

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.