Şimdi Ara

2si1 'Canlı' Teknoloji ve Oyun Programı (Tekrarı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: susunx123456

slm abi bana hem pc hemde ps4 e tam uyumlu ve iyi 250 tl ye bi kulaklık önerirmisiniz

G430

• İzlediğim en iyi 2si1'lerden biri oldu. Umarım canlı yayınlara devam edersiniz.

• 2si1 "Acılı" Teknoloji ve Oyun Programı :)

• mezui mx4 gerçekten görüntü ve donanımsal olarak güzel bir telefon ama yurtdışı fiyatları daha fazlaydı diye hatırlıyorum inş ülkemizin ekonomik koşullarını dikkate alarak pazara girerler
    tam olarak geliş tarihleri belli mi bu arada?

• süper yayındı dün zevkle izledim teşekkürler

• Canlı izlemedim ama talha abi burda erkek erkeğeyiz, Sen bi başkasın yaa! Mesut abi sen de öyle!

• Ne tomb raider miş arkadaş bi dene bitiremediler, yeni nesilde saç daha iyimişte ilk onda görmüşüzde falanda filan

ps3 ve xbox360 ta olmayısı tamamen yapımcı firmanın beceriksizliği, oynayanlar bilir 2007 de çıkan alice madness returns yapan firma nasıl yaptı o zaman

2si1 'Canlı' Teknoloji ve Oyun Programı (Tekrarı)
  • Alienware kasalı video resmi çok iyi olmuş.Dünkü programda çok iyiydi aslında DH'dende soru alsanız çok iyi olur illa twich mi kullanmalıyız

• Program çok güzel oldu elinize sağlık. Eğlenceli vakit bir video olmuş :) Ben canlı izleyemedim o esnada başka bir şey le uğraşmam gerekiyordu ama pc de yayını açıp gittim izlenme sayısı yükselsin diye :D

• 2 mesajım silindi
    2side güzel programıdı gibisinden mesajdı neye dayanarak sildiniz mesajlarımı?
  • Abi yanlış anlama da Ps4'te Bf4 oynarken çok kötüydün harbiden.
    Ender abi onu yaparsa iyi olur gerçekten.
  • Buyur Mesut abi

• Merhabalar Mesut Bey.

Gtx970 i yurt dışından alma gibi bir şansımız varmı. Sizde videoda amerikadan getireceğim demişsiniz. İnternet üzerinden alsak, kargo veya gümrük gibi sıkıntılar mı yaşarız. Yoksa yurt dışında bir tanıdığa aldırsak ve gelirken getirse daha mı iyi olur. Şimdiden teşekürler. Program güzeldi. Canlı yayının havası bir başka gibi ben her ne kadar canlı izleyemediysem de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Arkadaşlar Merhaba,

Yayında bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkürler :) Çok eğlendik.

Kaçıranlar için tekrarı yayında. HD versiyon sorunlu sanırım SD ve FHD arasında geçiş yapabilirsiniz.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Bu akşam Mesut Çevik ile Canlı yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk deneme benden saygımız sonsuz yanlış anlaşılmasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnRateD -- 2 Kasım 2014; 10:18:39 >
  • mesut abi mesut çevikle canlıda ps4 için amerika psn den oyun alıp tr hesabından oynıyabiliyosunuz dedin aynı şey xbox one için de geçerlimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technologyismylifee -- 2 Kasım 2014; 21:04:36 >
  • Sormak istiyorum
    Sayın
    Mesut Çevik Bey e
    Biz artık evlendik unu eledik eleği astık babında söylemde, artık yapamıyoruz,yoğunuz, ....
    Video incelemelerin de haberlerinden gençleri yetiştirmeyi düşünüyormusunuz.yükünüzü hafifletmek adına
    Sanat camiasında da bu cümle çok kullanılır siyasette de
    --------------------
    Çok acayip kaçtı bu cümle
    Kırmadan dökmeden devlet lisanı kullanmadan bunun Türkçede karşılığı da yok ki
    Olsa bile etik degil bence
    Show devam etmiyor mu?
    Bir misyon üstlenilmiş fikrimce ...(İnsanlar yorumlara incelemelere göre sevk oluyor bu takdir edilecek bir özveri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 7 Kasım 2014; 20:11:04 >
  • Ned. kullanıcısına yanıt
    sagol ama ps4 kulaklıgı nasil olur ikinci el alacamda

• arkadaşlar benim pc nin donanımı i7 2600 ekran kartım 6970 ve ram sniper 4x4gb 1600 hz bu donanım yeni nesil için yeterli olucakmı bana

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.