Şimdi Ara

VW, robot hatasından ötürü 700 adet Passat'ı hurdaya gönderiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
2.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VW Emden Fabtrikasında bir robot yeni kasa PASSAT'ın kaynak noktalarını ve birleşme yerlerini yazılım hatası nedeni ile yanlış basınca 700 adet sıfır araç hurdaya gönderildi. Üretimdeki bu hata tespit edildiğinde bantlar durduğundan üretilemeyen 2200 adet araç için VW Emden Fabrikası yıl sonuna kadar 3 vardiya çalışacak.

Üretim müdürü görevinden alındı, Lojistik Müdürü erken emekli edildi, başka bir müdürün de görev yeri değişti.

Kaynak:http://www.ndr.de/nachrichten/niedersachsen/oldenburg_ostfriesland/Sonderschichten-nach-VW-Panne-in-Emden,volkswagen644.html

• vay vay vay diğer üretimin aksaması kötü olmuş,

yoksa 700 passat'ı bi şekilde hallederlerdi
  • Türkiye'ye gönderselerdi her türlü okuturlardı, iş bilmiyorlar
  • Haberi alan Tûrkiye galericiler birligi volkswageni mail yagmuruna tuttu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperenkara

Türkiye'ye gönderselerdi her türlü okuturlardı, iş bilmiyorlar

Almanya'da ikamet eden galericiler için güzel bir fırsat kapısı ama oradaki işler bizim gibi langur lungur yürümüyor. Ayrıca piyasada kazalı ya da pertten dönme birçok otomobilin olduğunu düşünürsek, şu an kendi sokaklarımızda çok daha tehlikeli otomobiller dolaşıyor.
  • Bizde olsa robotu kovarlardı.
  • Ayrıca vw de çok zalımmış yav.

Bi robotun yazılımı hatalı yazıldı diye komple kim var kim yok çizmiş geçmiş.

@The Power of Faith
  • Zihniyet bu işte. Türkiye'de olsa düzeltip satarlardı.

Maden yasası değişince, işçilerin maaşı artınca maliyet arttı deyip servisi iptal eden, yemeği aşağıda yemek zorunda bırakan patronlar yok Avrupa'da. Türkiye'deki gibi açgözlü değiller. İmajları zedelenmesin diye para kaybetmeyi göze alıyorlar.
  • Araştırmalar sonucu VW nin robotu Honda Asimonun akrabası çıkmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperenkara

Türkiye'ye gönderselerdi her türlü okuturlardı, iş bilmiyorlar

bu araclari alan kisiler hemen sifirindan yuksek fiyata sahibinden.com a ilan verirlerdi.basliga da ozel uretilen 700 aractan biri,dunya da sadece 700 tane vs diye buyuk harflerle yazarlardi.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    sadece vw öyle değil hocam almanyada kuzen ve halam ford fabrikasındalar halamda müdürdü fabrikada 25 yaşından beridir fordda çalışıyordu. fiesta üretim bandını durdurdu , kovdular malesef gözünün yaşına bakmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Ayrıca vw de çok zalımmış yav.

@The Power of Faith

Zalim olan Volkswagen değil aslında, zalim olan global dünyada her geçen gün maliyet kaygısı içinde üretim yapan işletmeler ve rekabet avantajını kullanmak isteyen diğer üreticiler. Birçok marka ve model var, açık konuşmak gerekirse günümüzde de geri kalan bir marka olduğunu düşünmüyorum. Belirli ölçüde kalite algısı sağlandı ve bundan sonrası bu algının en düşük maliyet ve yüksek kâr ile tüketicilere satılması için sağlanacak olan pazarlama hamlelerinin belirlenmesi lazım.

Gel gelelim, Türkiye'de 7-DSG gibi hâlâ kapalı kutu olan sistemler mevcut ve 2+2 gibi abuk subuk garantileme yöntemleri ile geçirtirme politikası izleniyor. Alan adam ortalama 2 yılda arabayı elden çıkartacağı için kendi adına sorun yaşamıyor ama sonrası muamma.

8-10 sene sonra bu araçların durumu, bikini ve pareo giymiş cazibeli genç bir kızın kahvehaneye bırakılmasından farksız olacağa benziyor.

• bize satsalardı çıtır üretimli diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Ayrıca vw de çok zalımmış yav.

@The Power of Faith

Eklemeyi de unuttum, bu zalımlığın sebebi Hitler'dir bana göre.
  • bence sıfır araba değildir onlar yani adamlar arabayı tamamen yapıp sonra hata olmuş deyip çöpe atacak halleri yok parçaları söküp hatalı parçalar gitmiştir hurdaya yoksa arabayı atacak halleri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: C4_1400

Bizde olsa robotu kovarlardı.

En mantıklı yorum bu olmuş.
  • fanlara çıtır hasarlı diye satılırdı ya yazık olmuş
  • Lojistik müdürünün suçu neymiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zapt-ı Na Mümkün

Lojistik müdürünün suçu neymiş?

Üretim müdürüyle kanki olmanın zararı işte.Nesi var bu arabanın anzer balı gibi olmuş koyun satın israfa gerek yok demiş ve onuda işten atmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertug0 -- 30 Ekim 2014; 16:30:00 >
  • Yollasinlar buraya.Dogus oto farkli versiyon diye 15 bin fazlaya okuturdu 3 ayda bekleme sirasi verirdi"kalmadi" diye

Isi bilicen ise gitmicen derler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.