Şimdi Ara

Makyajlanacak BMW 116d almak mantıklı mı değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli arkadaşlar, fiat bravo multijet manuel vites kullanıyorum ve aracımı değiştirme arefesindeyim. Vw golf tdi manuel vites almayı düşündüm ama bluemotion versiyonu 6 ileri vites, benim düşündüğüm comfortline olan 5 ileri vites. Otomatik düşünmüyorum. BMW 116d modeli makyajlanacağı için kampanya var ve tercihim ona doğru kayıyor. Beni düşündüren nokta bu arabayı ilerde satarken zorlanır mıyım?Bmw 116d'nin ikinci eli nasıl?Yorumlarınız için teşekkürler.

• Affetme 84 milyar Bmw için iyi fiyat. Golfle falan uğraşma. İkinci eli hızlı sıkıntı olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golfun 100 lere dayandığı şu piyasada bence bmw 116d nij fiyati gayet uygun

• Yeni alan bir abimiz var en doğru cevabı size o verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 30 Ekim 2014; 11:01:30 >
  • Otomatik vites olmadigi icin iyi tercih olucagini sanmiyorum bmw sirf otomatik vitesi icin alinir zf sanziman acayip

• 1.16d nin fiyat nedir

• Kampanyayı kaçırma o vakit uzun süre kullanacaksan

• Türkiye paketine techno ve trio paketi dahil sunroofsuz 84400 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: hecemis

Türkiye paketine techno ve trio paketi dahil sunroofsuz 84400 tl

Geçen sene 116d ye 70 bin fiyat almıştım dijital klima ile, 1 yılda 15 bin iyiymiş.
  • 84 000'e 320 D reklamları vardı bir zamanlar, gazetelerde. Çok eskiden de değil üstelik.
  • bence son derece mantıklı bir tercih olur.makyaj olması kasanın değişeceği anlamına gelmez.muhtemelen ufak far ve tampon dokunuşları olacak.tabi yılbaşından sonra yada makyajdan sonra bu fiyat fırlayacak.rakiplerinden 10k düşük fiyat.donanımı oldukça güzel.ben benzinli zf-dizel arasında kalmıştım ve önceki aracım dizel olmasına rağmen benzinli otomatik aldım.yakıt olarak söyledikleri gibi arada 2 lt fark var.üstü yok.yıllık 15000 i geçmiyorsan benzinli otomatiği öneririm.gidişi ve şanzımanı çok iyi.dizel de alsan benzinlide alsan makyajdan sonra seni üzecek değer kaybı olacağını sanmıyorum.Bu kasa 1 serisinin son arkadan itişli aracı olacak.
  • Yorumlarınız için teşekkürler.
  • Yenisi çıkınca eskisi elde kalır nasıl bir mantık Her malın bir alıcısı çıkar ayrıca, BMW nin o kadar ağır makyajı yoktur o yüzden gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • bence kaçırmayın, c sınıfının en iyi arabasıdır benim gözümde
  • biraz daha bekleyip para biriktirebilirsen de mantıklı aslında,1 serisinin çıkalı 3sene veya 3seneye yakın bi süre oldu,ufak dokunuşlarla modernlik artacaktır makyajlılarda, sonra araçtan soğumayın diye söyledim
  • Bekleyip yenisini alabileceksen bekle, tabiiki daha pahali olacaktir.
    Ama makyajlanacak diye gidip baska marka araba alacaksan 1 serisini al derim.
  • bende345 kullanıcısına yanıt
    2011 ötv zammı öncesi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

2011 ötv zammı öncesi :)

Hatırlıyorum o fiyatları 45.000€ civarında kampanyalı olan fiyat değil mi
  • Bravo'dan Golf'e gectiginize degecek bir fark olmayacak. En azindan sinif yukseltmeli, yoksa Bravo'nuz sorunsuzsa gereksiz masraf bence.

• Bravo'da zerre gram sorunum yok.2o bin kilometrede bir bakıma götürdüm başka da servise uğramadım.Bana da BMW 116d mantıklı geliyor.Yorumlarını paylaşan tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.