Şimdi Ara

Hangi ipad modelini almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aklımda air almak var çünkü air 2 ile arasında öyle çok fazla fark göremedim ben hatta bazı konularda air daha iyiymiş diyorlar bilmiyorum ama zaten her iki cihazda üst düzey olduğu için aradaki farkı hissetmem zaten o yüzden air2 almıyacağım o fiyata kılıf, kalem falan alırım. cellularda düşünmüyorum heryer wifi ile dolu gereksiz para harcamak olur. siz ne dersiniz.

air öncesi seriden mi alsam ipad retinaydı heralde bilmiyorum.

kapasite olayında ise bilemiyorum 16gb yetmez gibi geliyor bana 32 gb mi alsam. mini düşünmüyorum geniş ekran istiyorum.

haa bide şimdi almıcam anca şubat gibi alırım. o zamana kadar yeni bir tablet gelir mi ve o zamana kadar 100-200 tl falan fiyatları düşer mi bu aletlerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAT.BH -- 28 Ekim 2014; 20:18:16 >

• Fiyat performansına bakacak olursak ıpad mini 2 en mantıklısı.

810tl appstore ögrenci indirimi magazasında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Fiyat performansına bakacak olursak ıpad mini 2 en mantıklısı.

810tl appstore ögrenci indirimi magazasında

mini küçük gelir bana diye istemiyorum. çünkü bu tablete mühendislik çizim programları falan yükleyecem büyük olması lazım. peki bu indirimler air larda yok mudur? ve appstore sitesinden alabilirmiyim? yada vatan gibi yerlerden mi almalıyım bu tableti. pek vakıf değilim bu konularada yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • http://store.apple.com/tr-edu/ipad/compare

Burdan alabilirsin.En iyisib appstoreden almak çünkü 50tl için araya vatan pc vb 3 şahısları sokmamış olursun.

Hem daha iyi garanti sonrası hizmet alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

Aklımda air almak var çünkü air 2 ile arasında öyle çok fazla fark göremedim ben hatta bazı konularda air daha iyiymiş diyorlar bilmiyorum ama zaten her iki cihazda üst düzey olduğu için aradaki farkı hissetmem zaten o yüzden air2 almıyacağım o fiyata kılıf, kalem falan alırım. cellularda düşünmüyorum heryer wifi ile dolu gereksiz para harcamak olur. siz ne dersiniz.

kapasite olayında ise bilemiyorum 16gb yetmez gibi geliyor bana 32 gb mi alsam. mini düşünmüyorum geniş ekran istiyorum.

haa bide şimdi almıcam anca şubat gibi alırım. o zamana kadar yeni bir tablet gelir mi ve o zamana kadar 100-200 tl falan fiyatları düşer mi bu aletlerin.

Benim oyunla fazla işim olmaz. Tablete de öyle video dosyaları yükleyip izlemem. Oyun oynarsam da 1 tane yüklerim onu oynarım sonra silip diğerini yüklerim. Benim gibi birine 16 GB hayli hayli yeter. Bende yakında Air alacağım. 5-6 gün kadar sonra. 16 GB alacağım. Belki son anda karar değiştirip mini de alabilirim ama bende sizin gibi ekran büyük olsun rahat rahat pdf dosyaları okuyayım istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 28 Ekim 2014; 20:48:42 >

• quote:

http://store.apple.com/tr-edu/ipad/compare

Burdan alabilirsin.En iyisib appstoreden almak çünkü 50tl için araya vatan pc vb 3 şahısları sokmamış olursun.

Hem daha iyi garanti sonrası hizmet alırsın

peki şubatta alabilicem zannedersem o zamana kadar air ların 32 gb li olanları 100-200 tl civarında düşüş yaşar mı?
  • Apple yeni bir cihaz çıkartmadan fiyatı düşürmez.Daha cihazı yeni çıkardı 1 yıl fiyat bu seviyelerde olur.

Yani bu fiyatlar 100tl aşşağı belki iner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 28 Ekim 2014; 20:51:30 >
  • quote:

Apple yeni bir cihaz çıkartmadan fiyatı düşürmez.Daha cihazı yeni çıkardı 1 yıl fiyat bu seviyelerde olur.

Yani bu fiyatlar 100tl aşşağı belki iner.

yok ben air 1 için demiştim air 2 almayacağım. 32 gb air1 1200-1100 tl olur mu diye düşündüm olursa çok güzel olur yoksa 16gb alıcam.
  • Ipad air 32 gb kullanıyorum gayet de memnunum çok da işime yarıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad air kulanıyorum rahat ve sorunsuz ama iyi bir ekran koruyucusu alınmazsa iped yere düşünce ekran kırılıyor ve tamir bedeli maliyetli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f b_ali enes başkurt

ipad air kulanıyorum rahat ve sorunsuz ama iyi bir ekran koruyucusu alınmazsa iped yere düşünce ekran kırılıyor ve tamir bedeli maliyetli.

anladım hocam peki ekran koruyucu olarak nasıl bişey almalıyım. kalemde kullanmam gerekicek şöyle kaygan bişeyler lazım. bide camlı koruyucular çıkmış herhangi bir kırılma düzeyindeki çarpma ile ekran değil o camlı jelatin kırılıyor çıkarıp değiştiriyorsun acaba ondan mı alsam ama kalın oluyor tabiki.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f b_ali enes başkurt

ipad air kulanıyorum rahat ve sorunsuz ama iyi bir ekran koruyucusu alınmazsa iped yere düşünce ekran kırılıyor ve tamir bedeli maliyetli.

anladım hocam peki ekran koruyucu olarak nasıl bişey almalıyım. kalemde kullanmam gerekicek şöyle kaygan bişeyler lazım. bide camlı koruyucular çıkmış herhangi bir kırılma düzeyindeki çarpma ile ekran değil o camlı jelatin kırılıyor çıkarıp değiştiriyorsun acaba ondan mı alsam ama kalın oluyor tabiki.

Alıntıları Göster
    senin dediğin gibi bir cam türü var bunu kaplık olarak düşün yere düştüğünde kırılmıyor çiziliyor 10 katmanı var çok çizildiği zaman bant söker gibi çıkartıp atıyorsun uzun ömürlü ve kullanışlı ve senin istediğin gibi kaygan zeminli biraz pahallı ama ipad yere düşünce daha maliyetli oluyor.markasını unuttum üzgünüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f b_ali enes başkurt -- 31 Ekim 2014; 17:56:50 >

• öğrenci yada öğretmensen Apple Store'de İpad Air 2 128 gb Wifi'yi 1851 liraya alabilirsin.

İpad Aİr 2 Air den çok yüksek özelliklere sahip.Durumun en başında cihazda 2 GB ram var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzguR1992

öğrenci yada öğretmensen Apple Store'de İpad Air 2 128 gb Wifi'yi 1851 liraya alabilirsin.

İpad Aİr 2 Air den çok yüksek özelliklere sahip.Durumun en başında cihazda 2 GB ram var.

öğrenci indirimi mi oluyor bu dediğiniz air 1 için geçerli midir?
  • AAT.BH kullanıcısına yanıt
    Bütün Mac ve İpadler için geçerli oluyor.Öğrenim indirimi için bu mağazaya girmeniz gerekir.Buradan istediğiniz cihazı seçebilirsiniz. Havale İndirimi,Öğrenim indirimi toplam 150-180 lira gibi bir indirim oluyor.

http://store.apple.com/tr-edu/buy-ipad/ipad-air-2/128gb-uzay-grisi-wifi
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzguR1992

Bütün Mac ve İpadler için geçerli oluyor.Öğrenim indirimi için bu mağazaya girmeniz gerekir.Buradan istediğiniz cihazı seçebilirsiniz. Havale İndirimi,Öğrenim indirimi toplam 150-180 lira gibi bir indirim oluyor.

http://store.apple.com/tr-edu/buy-ipad/ipad-air-2/128gb-uzay-grisi-wifi

lazer baskı ile kişiselleştirin diyor oraya istediğimi yazınca lazerli şekilde mi gelecek
  • 64 Gb Air kullanıyorum Az önce NBA2K15'e güncelleme geldi yeterli alan yok diyor bakalım nereden boşaltacagız
  • quote:

Aklımda air almak var çünkü air 2 ile arasında öyle çok fazla fark göremedim ben hatta bazı konularda air daha iyiymiş diyorlar bilmiyorum ama zaten her iki cihazda üst düzey olduğu için aradaki farkı hissetmem zaten o yüzden air2 almıyacağım o fiyata kılıf, kalem falan alırım. cellularda düşünmüyorum heryer wifi ile dolu gereksiz para harcamak olur. siz ne dersiniz.

Air ile Air 2 arasında devasa farklar var belki şuanki standart kullanımda anlayamazsınız ama bir iOS cihazı selefine göre hiçbir zaman bu kadar güç fark atmadı Air 2 kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.