Şimdi Ara

tanımsız frekans hatası??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • olay şöyle ki 19 inç monitörüm var ekran kartım 1 gb ati hd 2600

ekran çözünürlüğünü 1440 x 900 ayarladığım zaman monitörün yeşil yanan düğmesi kırmızıya dönüyor ve ekranda tanımsız frekans hatası çıkıyor

önerilerinizi bekliyorum. Bu arada konuyla ilgili bir kaç yazı okudum

pc yi açarken f8 e bas vga ile ilgili falan fakat çözüm olmadı birde şöyle bir yazı okudum bu şekilde çözüm olmuş bende herhangi bir değişiklik göstermedi çözüm şu ; "tanımsız frekans hatası" yazısı çıktığı zaman ctrl+alt+f1 gibi bi öneri olmuş sonuç getirmiş ama benim işime yaramadı

teşekkürler.

• yokmu bilen ??????
  • h-can kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı kart vardı ama 1680x1050 çözünürlükte sorunsuz çalışıyordu. Bu sorun hep mi vardı? Yoksa yeni mi başladı? Eğer sonradan olduysa kabloyu değiştirmeyi bi dene istersen.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    bu sorun yeni oluşan bir sorun ama pc uzun süre önceden beri olduğu için daha önce böyle bir sorun yaptımı bilmiyorum kabloyu denedikten sonra yazarım teşekkürler ilgin için.
  • Hocam simdi aynisi bana oldu nasil cozdun anlatsana lutfen ktc galiba monitor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırıkkaleli zat kullanıcısına yanıt
    Hocam benim monitörde inca ama pek monitör markasına bağlı bir şey olduğunu sanmıyorum power kablosunu değiştir monitörün ben öyle yaptım düzeldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.