Şimdi Ara

DH Özel Röportaj: Philips ve AOC yeni nesil monitörlerini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monitör pazarının iddialı firmalarından Philips ve AOC, İstanbul'da düzenledikleri lansman ile yeni nesil monitörlerini tanıttı. Yerinde takip ettiğimiz lansman sonrasında AOC ve MMD Bölge Satış Müdürü Berkay Doğan ile yaptığımız röportajda, her iki firmanın yeni ürünleri ve fiyat politikaları hakkında bilgiler aldık

• LED TV aldım philips aldığım gün bozuldu. Bozuk serileri tamir edip tekrar kutuluyorlar sonra mağazalara. Aldığım gün bozulan bu lanet TV için teknik servisi bekledim adamlar rapor yazmadı değişim için alıp götürecekmiş tv yi sonra yazacakmış.

PHILIPS TV 'lerden UZAK DURUN UZAK TUTUN DERİM.

• ezan okunuyor

• bu millet 2000-3000 liraları çok rahat söler oldu.
    Noluyo böle tane tane 770$(cık)+kdv(cik) :D
    mobilde de fiyatlar uçtu gidiyo başımıza taş yağıcak..
    merak ediyorum bi ram atıyolar 2-3$ maliyetle fiyata bakıyosun 100$ ekliyo.
    bi çip var şak 770$(cık). amenna vardır içinde ekstraları da 770$(cık)a neler alınıyo haberimiz yok mu bizim cahil miyiz ??
    Kapitalist sistem dedik dedik de şirketler emin adımlarla sömürgeciliğe doğru gidiyo..

• Ne güzel mis gibi sormuşsunuz mis gibi de anlatmış hocam.
    Geçen sene ambilight özelliğine sahip philps tv almıştım. Görüntü kısmına gelince mükemmel şekilde çalışıyor. Yazılım kısmı ise tam tersi. @powerpc

• Philips kaliteli güzel ürünler yapıyor....

• ortaköy mü orası ne

• AOK diye başladı AOC diye bitti :D

• fiyatlar çok çok saçma! 1000$ 1200$ dolarmış sli & crosfire konfg. kuruyoruz sanki. Altı üstü full hd monitör :S

• aoc candır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.