Şimdi Ara

ASUS MEMO PAD 8 ALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , aslında konu açma gibi bir niyetim yoktu , tableti de keyfi amaçlar için dün satın aldım ( açılmamış kutu 300 tl ).

Cihaz beklediğimden çok daha iyi çıktığı için konu açma gereği duydum , belki birine fikir anlamında yardımcı olurum diyerekten :)

Cihazda 4 çekirdekli atom işlemci var Z3745 1.83 ghz oldukça seri , menü geçişleri yağ gibi , arayüzü özelleştirilmiş fakat stok android ten pekte uzaklaşılmamış , chrome tarayıcı + online radyo ile bataryayı tam 9 saat kullandım , ekran açık kalma süresi 5 saat.

Cihazın elde duruşu gerçekten çok iyi , arka kapmalaması görece yumuşak malzemeden ve malzeme kalitesi gerçekten yüksek.

Hoparlör stereo ama çokta iyi değil ( one m8 kullandığım için öyle geliyor olabilir ) , kulaklık çıkış kalitesi orta düzeyde , pek kaliteli değil ama yüksek ses veriyor.

Kamera rezalet , ama yinede gün ışığında sosyal paylaşım amaçlı kullanılabiliyor.

Oyun oynayan biri sayılmam ama deneme amaç lı temple run ve subway surf kurdum gayet akıcı ve hiç teklemeden ısınmadan çalıştı.

IPS ekran kalitesine renklere ve verdiği ışığa hayran kaldım ( 1280x800 ) , açık havada acayip şekilde net görülüyor ve ev içi kullanımda son ışık açmak nerdeyse imkansız , gözünüzü alıyor.

Dokunmatik tepkileri süper derecede iyi.

Gps bağlanma hızı muazzam derecede hızlı , anında yerinizi şak diye buluyor

Wifi çekim kaliteside oldukça iyi 3 oda yanda duran modeme kayıpsız olarak bağlandı ve sorunsuz kullandım.

Bu tabletin tek eksi yanı ram in 1 Gb oluşudur ama inanın bunu farketmiyorsunuz , cihaz enteresan bir şekilde resmen akıyor.

Alacak olan arkadaşlara fiyatının da uygun olması sebebi ile ısrarla tavsiye edebilirim.

Hafıza 8 gb ve bunun 3 gb ı dolu şekilde geliyor , hafıza kartı takılıp uygulamalar taşınabiliyor diye okudum ama denemedim.

Android 4.4.2 ile geliyor umarım Lolipop güncellemesi alır.
     ASUS MEMO PAD 8 ALDIM ASUS MEMO PAD 8 ALDIM
     ASUS MEMO PAD 8 ALDIM ASUS MEMO PAD 8 ALDIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarGoS -- 27 Ekim 2014; 19:38:31 >

• 1 gb ram akıcılık için yeterli zaten. Ancak multi tasking yada tarayıcıda sekme açmada bazı sıkıntılar çıkabilir. Başta söylemem gerekeni sonda söylüyorum hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.