Şimdi Ara

J.LOJ.K.LIĞI/GÜVERCİNLİK / GÜVERCİNLİK / ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acemilik ve usta birliğim burası çıktı J.LOJ.K.LIĞI/GÜVERCİNLİK / GÜVERCİNLİK / ANKARA buraya düşen arkadaşlarla başlık altında tanışabiliriz daha önceden burada yapmış arkadaşlarda buraya yazarsa faydalı olur bizler için.

• Paşa58 P kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam kısa dönem er olarak acemilik ve usta ordayım, 3-7 kasım arası 1.grup
  • frcst kullanıcısına yanıt
    merhaba ben de mersinden kd er ordayım benim 3-5 kasım
  • Merhaba arkadaşlar, Benimde acemi birliği ve usta birliği güvercinlik lojistik. İzmir den geliyorum. Siz nereden geliyorsunuz?
  • Merhaba hocam bursadan geliyorum 3-7 kasım arası diyor bendede sülüs işlemlerini bu hafta içinde halledeceğim.
  • Hep birlikte facebook ta bir grup oluştursak birbirimizi tanımak ve Ankara bulusmak açısından çok faydalı olur. Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faydalı olur tabiki forum dışında olanlarlada tanışma imkanı olur facebook grubuyla.
  • https://m.facebook.com/groups/641771655944532?ref=bookmark Arkadaş lar ben bir grup kurdum. Buraya girerseniz buradan iletişim kuralım.

• Benim de acemi birliği burası arkadaşlar. İstanbul'dan geliyorum. Facebook grubuna da istek yolladım.
  • Merhabalar tertiplerim ben de Bursa'dan geliyorum.. Acemi Usta aynı yer. En önemlisi de buydu valla , acemi bitti hadi yallah başka şehre olayı olmaması güzel oldu ayrıca ortalık bu aralar çok karışık o yüzden şanslı sayılırız(bölge açısından). Allah tüm mehmetçiklerimizin yardımcısı olsun .
  • Benimde acemilik - J.LOJ.K.LIĞI/GÜVERCİNLİK / GÜVERCİNLİK / ANKARA
    esas birlik - J.İS.İNŞ.GRP.K.LIĞI/GÜVERCİNLİK / GÜVERCİNLİK / ANKARA

Mersin Tarsus'tan geliyorum. 1. grup

face'te gruba istek yolladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.ferhat -- 27 Ekim 2014; 23:34:28 >
  • merhaba arkadaşlar, facebook grubunuza katıldım fakat daha önceden bir grup kurulmuştu daha çok kişi var o grupta
    https://www.facebook.com/groups/740336179335013/742005779168053/?notif_t=group_comment_reply

maksat herkes bir arada olsun görüşmek dileğiyle,sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: frcst

merhaba arkadaşlar, facebook grubunuza katıldım fakat daha önceden bir grup kurulmuştu daha çok kişi var o grupta
    https://www.facebook.com/groups/740336179335013/742005779168053/?notif_t=group_comment_reply

maksat herkes bir arada olsun görüşmek dileğiyle,sağlıcakla

teşekkürler bilgi için istek gönderdim.
  • Arkadaslar
    ben ağustos ayında askere gelenlerdenım.acemılık ustalık burası.atarsa 84 dıorum.hizmet destek 1.bolukteyım.selcuk karakış adım.buraya düşen olursa yardımcı olmaya çalışırım.her bcırlıkte az çok poşet devrelerımız var:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.