Şimdi Ara

Prison Break

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye bu kadar gec farkina vardim.bu dizinin deli olacam 10 gundur araliksiz izliyorum 2. sezon 20. bolum muhtesem bir dizi :)

edit1; 3. Sezon bitti, galiba Sera yaşıyor bide Sucreye yazık oldu T-Bag hapishaneyi ele aldı

edit2: 4. sezonuda bitirdim, böyle finale kafam girsin arkadaş ya, senaristler zaten iyice abartmışlar 4. sezonu bir yere kadar güzeldi ondan sonra birbirini satan satana, Bellick üzüldüm yazık oldu :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crysiz -- 8 Kasım 2014; 16:04:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim ilk izlediğim yabancı dizi bu. 2010 falandı sanırım starda yayınlanmıştı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

benim ilk izlediğim yabancı dizi bu. 2010 falandı sanırım starda yayınlanmıştı

Bende tek dizi izliyordum aslinda The walking dead :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

quote:

ooo sen daha bulaşmamışsın hiç yabancı dizilere

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

quote:

ooo sen daha bulaşmamışsın hiç yabancı dizilere

Aynen bunlar bitsin Game of thrones ve Losta baslayacam :D

• quote:

Evet gece yarısı yayınlanırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Evet gece yarısı yayınlanırdı.

Dedigin gibi gece yarisi yayinlanirdi abim.izlerdi bende bakiyordum tabi o aralar dizi takintim yoktu pek sallamadim

• Benim de izlediğim ilk yabancı dizi 2 hafta önce bitirdim, benim babam Star da yayınlanırken izlerdi bende bakardım arada beğenmiştim fakat hiç izlememiştim aklımın bir köşesine takılmıştı bu dizi tabi Star dayke Büyük Kaçış diyorlardı ama iyikide başlamışım efsane bir dizidir. Ama sonu çok kötü bitmişti.
  • 1 sene öncesine akdar yabancı dizi alışkanlığım yoktu.türk dizileri izlerdim ve suskunlar-kvp-m.yüzyıl bunlardan iyi dizi varmıdır lan acaba diyordum hele ki suskunlar çok sarmıştı 30 bölüm olmadan bitirdi vicdansızlar.

daha sonra burda gezinirken hadi dedim twd ile başlıyayım zombi filmleri severim ondan sanırım.başlayış o başlayış twd-arrow-spartacus-brba-lost-znation-got-dexter-theflash şuan izlediklerim prison break a başlamak bir nasip olmadı .

yani prison breakın konusunu okuyunca tamam la bunlar dizi finalinde hapisten kurtulur kesin öyle biter diye düşünüyorum ve başlama istei gelmiyor sonunu kestirdiğim için.eğer sonu böyle değilse değil demeniz yeterli spoiler vermeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carbon Dioxide -- 26 Ekim 2014; 6:40:55 >

• Sonu düşündüğün gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

Sonu düşündüğün gibi değil.

Jonny sins hocam herkes tavsiye ediyo lost gibi sürükleyici mi ? Sonu BrBa gibi efsane mi ? Başı lost sonu bb gibi olsun tadından yenmez
  • Bence Losttan daha surukleyici ama finali Breaking Bad kadar iyi değil.

• Geç kalmışsın
  • Br Ba'de yeni başladım, fakat bir sonraki bölümü iple çekersin bunun garantisini veririm
  • ulan sabah 6.30 da kalkıp okula gideceğim zamanlarda bile star tv de yayınlanırken gece 2-2.30 a kadar izlerdim güzel zamanlardı .
  • Bende yeni başladım zamanında iyiki başlamamışım yoksa şimdi ne izlicektim yavaş yavaş gidiyorum bitmesin diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evladı Osmanlı

quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

Sonu düşündüğün gibi değil.

Jonny sins hocam herkes tavsiye ediyo lost gibi sürükleyici mi ? Sonu BrBa gibi efsane mi ? Başı lost sonu bb gibi olsun tadından yenmez

Lost ve Prison'un yonetmeni ayni kisiydi haberin olsun

• Keşke dediğin gibi finalinde hapisten kurtulsa ama öyle olmuyor uzatıyorlarda uzatıyorlar spoiler vermiyim izleyince anlarsın, şahsen dizi 1. sezonda bitse max 2 sezon olsa en iyi dizilerden diyebilirdim ama bana göre ilk sezondan hadi 2. sezondan sonrası olsun fıs. Ama 1. sezonu 2 günde bitirebilirsin öyle sürükleyici
  • son 2 sezon biraz saçmalıyorlar ama 1.sezon on numara hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beistrich

Keşke dediğin gibi finalinde hapisten kurtulsa ama öyle olmuyor uzatıyorlarda uzatıyorlar spoiler vermiyim izleyince anlarsın, şahsen dizi 1. sezonda bitse max 2 sezon olsa en iyi dizilerden diyebilirdim ama bana göre ilk sezondan hadi 2. sezondan sonrası olsun fıs. Ama 1. sezonu 2 günde bitirebilirsin öyle sürükleyici

1.sezonu izleyip bırakıyımmı napıyım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.