Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Blue1613 , Blue1613 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.902
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 ceyregim var, cocuga takilan, bankaya yatiripmi bozdrmli direkt mi bozdtmali, 166 dan aliyo disarisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Daha önce YKB kartlarından biriyle BKM express kampanyasından yararlandıysanız, Nuvo BKM kampanyasından puan yüklemezler.

Nuvo yu ilk defa kullanicam . Bkm yi de yeni actim nuvo kartim icin , sorun olmaz heralde ?

• Arkadaşlar internet üzerinden kuyum sektöründen altın almak istiyorum fakat hangi siteden makul mantıklı piyasadaki gibi olan ile bir altım alımı yapabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar Hizlial ın Mayıs ta ki World ile yaptığı kampanyadan 50 TL bugün karta yüklendi ve sınırlı bir süre veriyor harcamak için. Harcamayı sadece buradan yapacaksın diye sınırlamasıda yok
    50 TL lik puanla ve üstüne eklemeyle altın alabilirmiyim ?

Elimde sadece World ve Enpara var. Babamda Maximum var duruma göre ondan alabilirim kartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 21 Haziran 2015; 16:04:38 >
  • Hızlıal da kartta ki puanlar ile altın alınabiliyor mu? Kliksadan gelen 110 tl chippara var gram altına cevirmeyi planlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ehliask

Hızlıal da kartta ki puanlar ile altın alınabiliyor mu? Kliksadan gelen 110 tl chippara var gram altına cevirmeyi planlıyorum

Alırsın kardeşim, böyle durumlarda hizliala bir dene alabiliyorsan alırsın zaten...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

N11 yeniden...

https://www.n11.com/promosyon/altingumus-2500tlye-aninda-100-tl-indirim-464265?OM.zn=MainPageMainSlider&OM.zpc=464265&OM.bzn=MainPageMainSlider&OM.OSB=464265&OM.mfr=PageView%20Count%20%3E%20-1

En mantıklı 2500 liralık altın hangisi acaba? Hala araştırıyorum . Cephaneci'ye güvensem mi acaba?

• altın bugün baya bi değer kaybetti,yarın ne olcak gözlemleyelim bakalım,şimdiden parafgünmü 24'üne çevirdim pusudayım
  • Yapı kredi bana mesaj atmış. 2400 TL harca, 100 TL world puan kazan diye. Yaklaşık 500 harcamam oldu, Kalan 1900 liraya altın al-sat yapsam kurtarır mı? Al-sat en ucuz nereden kaça mal edebilirim?
  • Altinin dusmesini bekliyorum bende pusudayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Yapı kredi bana mesaj atmış. 2400 TL harca, 100 TL world puan kazan diye. Yaklaşık 500 harcamam oldu, Kalan 1900 liraya altın al-sat yapsam kurtarır mı? Al-sat en ucuz nereden kaça mal edebilirim?

Ne güzel vermişler. Bana 2400e 20. 3000e 30 puan geldi. Sana baya iyi çıkmış. Gramaltin.com dan al en bence.

• arkadaşlar parafly da şöyle bir şey var :https://www.parafly.com.tr/Ayricaliklariniz/Index/1239 Birikimli Vadesiz Altın Mevduatı Talimatı diyor.Bu ne demek kredi kartıyla alışveriş yapar gibi altın mı alıyoruz tam anlayamadım. Eğer öyleyse diğer altın sitelerinden almak yerine buradan almak daha mantıklı sonuçta halkbank daha ucuza veriyor altını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernestitoo

arkadaşlar parafly da şöyle bir şey var :https://www.parafly.com.tr/Ayricaliklariniz/Index/1239 Birikimli Vadesiz Altın Mevduatı Talimatı diyor.Bu ne demek kredi kartıyla alışveriş yapar gibi altın mı alıyoruz tam anlayamadım. Eğer öyleyse diğer altın sitelerinden almak yerine buradan almak daha mantıklı sonuçta halkbank daha ucuza veriyor altını.

Bu başlıktaki kişilerin çoğu ya puan, çek, harcama sözü gibi kampanyalara katılmak için ya da fiziki olarak alıp düğün,sünnet işleri için kullanma amacındalar.Haliyle parafla vadesiz hesaba altın alma çok çekici gelmiyor.

Ama suistimale açık bir olay.Kartla alıp anında satarak uygun faizli nakit avans çekmiş gibi olunur.Mutlaka bir kıstas vardır.Nakte göre daha fazla fiyat, makasın geniş olması ya da hemen satamama gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: ernestitoo

arkadaşlar parafly da şöyle bir şey var :https://www.parafly.com.tr/Ayricaliklariniz/Index/1239 Birikimli Vadesiz Altın Mevduatı Talimatı diyor.Bu ne demek kredi kartıyla alışveriş yapar gibi altın mı alıyoruz tam anlayamadım. Eğer öyleyse diğer altın sitelerinden almak yerine buradan almak daha mantıklı sonuçta halkbank daha ucuza veriyor altını.

Bu başlıktaki kişilerin çoğu ya puan, çek, harcama sözü gibi kampanyalara katılmak için ya da fiziki olarak alıp düğün,sünnet işleri için kullanma amacındalar.Haliyle parafla vadesiz hesaba altın alma çok çekici gelmiyor.

Ama suistimale açık bir olay.Kartla alıp anında satarak uygun faizli nakit avans çekmiş gibi olunur.Mutlaka bir kıstas vardır.Nakte göre daha fazla fiyat, makasın geniş olması ya da hemen satamama gibi...

bu konu biraz detaylanırsa bizlerde faydalanabiliriz, deneyen arklar var mı acaba ?

• dostlar ceyrek altın kactan alıyorlar kuyumcular
  • n11 üzerinden murat kuyumcu 15 çeyreğe 2593 tl diyor,tanesi 166.2 tl ye geliyor.Şuan 164 den bozulduğunu varsaysak güzel fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: abmux

n11 üzerinden murat kuyumcu 15 çeyreğe 2593 tl diyor,tanesi 166.2 tl ye geliyor.Şuan 164 den bozulduğunu varsaysak güzel fiyat

164 zor gibi

http://www.altinkaynak.com.tr/
  • thundere kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Altın alımı şuan yapılabilir mi? Fiyatının aşağı gitmesinin beklendiği yönünde yazılar okuyorum ama paraf günümü de kullanmak adına n11'deki 2500üzeri 100 indirim ile alsam mı diyorum bilemedim. cephaneci isimli satıcı en iyi fiytaı veriyor ama kargo 29 haziran gözüküyor :s
  • Resmen fiyat maksimum iken alım yaptım o kadar bekleyip bekleyip, gr 104.500 gibiydi, bazen şans da olacak küllen zarardayız
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.