Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.109
Cevap
1.365
Favori
2.128.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cephaneci saticisindan memnun olanda var sıkıntı yasiyanda var.
    Gecmis sayfalara bak istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıf world den sms gelmişti ay sonuna kadar toplam 2603 tl alışverişe 52 tl puan diye.
    2594 e 25 gr aldım, 52 de puanı düşünce 2542 tl eder.
    Yani gramı 101,68 e geldi.
    Şu anda kuveyt türk 100,6'dan alıyor.
    Yüzde bir farkla dört taksit mükemmel.
    Bir de aradaki fark kapanırsa süper olur, tam faizsiz kredi gibi.

Bu arada Kuveyt türk e sordum, iar'ın yanında nadir gold u da bozduruyorlarmış.
  • Nuvo acildi %25 iadem duruyor kullanmadim +15 wp bkm avantajiyla 2gr altin almak istiyorum. Teb altin hesabi, yada enpara altin hesabi acabilirim. Hem Bkm odemesi kabul eden hemde altin hesabina havale yapan site varmi? Su an 2gr hangi siteden avantajlj alirim. Soru uzunca oldu ancak fiziki altin son tercihim...
  • 2500 'e 100 tl indirim 2000.'e 50 tl olarak değiştirilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcay1414

2500 'e 100 tl indirim 2000.'e 50 tl olarak değiştirilmiş

Zahmet etmisler.

• Kliksa önceden altına puan veriyordu, şimdi World kampanyasında puan vermiyor, müşteri hizmetlerini aradım altın ve mücevher geçerli değil diyor. Oysa kampanya sayfasında sadece Mücevher'in geçerli olmadığı yazıyor, ayrıca ürün sayfasında puan yazıyor.
    Arayıp kliksadan puan verilmediğine dair başka bilgi alan oldumu? Verseydi banka da 500 TL harcamaya 50 puan yükleyecekti ve iyi bir kombo olacaktı. Yoksa tamamen zarar.
  • 3-4 taksitle altın alıp bozdurmam lazım nereyi tavsiye edersiniz 400-500tl lik. Eski tarihli altın mı almalıyım yeni tarihli mi hemen bozduracağım nakit için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyro1 -- 25 Haziran 2015; 3:20:13 >
  • hızlıal.com da kampanya varmış piyasanın altında bir fiyata mal oluyor altın
    500 tl ye 50 1000 tl ye 100 tl maxipuan veriyormuş
    en iyi fiyatlar
    1. http://www.hizlial.com/nadir-metal-kulce-gram-altin-10-gram/10259906 1077tl gramı 97,7
    2. http://www.hizlial.com/iar-24-ayar-gram-altin-kulce-altin-10-gr/10218404 1083 tl gramı 98,3
     Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile )

• yalovabali77 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam 'Kampanyaya kontör ve altın alımları dahil değildir' diyor ben mi yanlış gördüm?
  • diğer konuya da yazmıştım hızlıal hangi karta kampanya yapıyorsa o karttan altın alımına vade farkı alıyor.

• Uygun fiyata altın alıp biriktirmek istiyorum.Hangi bankayı önerirsiniz ?
  • jckl35 J kullanıcısına yanıt
    Bir yerde dediğiniz şekilde yazılı ama arkadaşın verdiği fotoda altın alımları diye yazılmış çelişkili bir durum var..
  • ganjaman kullanıcısına yanıt
    gerçektende ilginç bir durum var.

Takı & Mücevher & Altın

sekmesine tıkladığınızda maxipuan veriyor diyor.
  • Hizlialda altin sayfasinda altin aliminiza maxipuan yazıyor. Ama ana sayfadakinde haric yaziyor. Eger gecerliyse

3 ceyrek 172.90×3 =518.7 yapiyor.
    50 maxipuan
    25 maxipuan (300tl kampanyasindan)

Dusunce 443.7

Bir ceyrek 147.9 a geliyor.

• screamtoronto kullanıcısına yanıt
    Ödeme ekranında Maximum kart bilgilerinizi girdiğinizde muhtemelen vade farkı koyacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalovabali77

hızlıal.com da kampanya varmış piyasanın altında bir fiyata mal oluyor altın
    500 tl ye 50 1000 tl ye 100 tl maxipuan veriyormuş
    en iyi fiyatlar
    1. http://www.hizlial.com/nadir-metal-kulce-gram-altin-10-gram/10259906 1077tl gramı 97,7
    2. http://www.hizlial.com/iar-24-ayar-gram-altin-kulce-altin-10-gr/10218404 1083 tl gramı 98,3
     Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile )

Kampanyaya kontör ve altın alımları dahil değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

Hizlialda altin sayfasinda altin aliminiza maxipuan yazıyor. Ama ana sayfadakinde haric yaziyor. Eger gecerliyse

3 ceyrek 172.90×3 =518.7 yapiyor.
    50 maxipuan
    25 maxipuan (300tl kampanyasindan)

Dusunce 443.7

Bir ceyrek 147.9 a geliyor.

Oturup bu kadar hesap yapıp efor sarfedeceğinize daha kolay bir yol olarak Çeyrek altının ödeme seçeneklerine baksaydınız, bu kadar zaman harcamamış olurdunuz. Hızlıal da kuraldır; puan verdiği karta fiyatı yüksek tutar.
    Bu yeni bir konu değil aylardır arkadaşlar bu konuda seslerini yükselttiler ama sonuç değişmedi.
    Bahsettiğiniz çeyrek 172.90 TL. diğer kartlara, maximum karta 180.10 TL. dir. Uzun hesaba girmiyorum, 500 TL üzeri veya 1000 TL üzeri harcama yapıp kazandığınız puanları düşünce zararınız veya kârınız olmuyor. Sadece 4 taksit faizsiz para kullanmış oluyorsunuz.
    Tabi bu arada başka alışverişlerde kazanabileceğiniz 300 TL üzeri harcamaya 25 TL maxipuan hakkınızı kullanmış olacaksınız.

• neden altında fark koyuyor hem puan kazanılmaz yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hacksony

merhabalar n11 cephaneci den 2 gram altin almak istiyorum da n11. soyle kombo yapmayi dusunuyorum:
    Nuvo 50 tl iade + 15 world puan bkm
    baska onerisi olan var mi

BKM'nin 15 TL'lik kampanyasından yararlanmak için ayrıca bir işlem yapmak gerekiyor mu acaba, kayıt için mesaj atmak gibi vs yada BKM'nin android uygulamasından alışveriş yapılması gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _oSo_ -- 27 Haziran 2015; 16:25:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwert_1

@cianni Hocam direk Kuveyttürk şubesine gidip sıra bekleme hariç 5 dakkada hesap açabilir, cihazlarında veya sistemlerinde sorun yoksa anında banka kartını alabilirisn. Altın hesabını da ister internet/mobil bankacılıktan kendin açarsın, ister orda açtırırsın. Hiçbir şekilde, talimat dahi vermeden hesap işletim ücreti veya başka bir ücret ödemeyecek, eft-havale işlemlerini ücretsiz yapabileceksiniz. (Senin Bankanın'ın amacanı anlamış değilim gerek yok gibi)

@Dragon Fighter Daha önce Kuveyttük Şubesinde sorduğumda güvenlik görevlisi öyle direk bozdurma işlemleri olmadığını söylemişti bende uğraşmadan çıkmıştım. Geçen altın toplama gününde gittim, iar ve nadir gramlıklar vardı bir hesap yaptı ama yine direk aynı gram olarak geçti neyi hesapladı çözemedim. Hesaba direk geçiyor ama 5 gün kullandırmıyor altını. Veznede tekrar sorduğumda direk bozdurma/alma işlemi yapmadıklarını anca altın gününde aldıklarını söylediler.

Hocam aynen, SENİNBANKAN tamamen GEREKSİZ.

Arkadaşlar hiç bulaşmayın benim gibi beklersiniz, üzerine de şubeden hesap açtırınca seninbankan kayıtları ve başvuruları elinize ayağınıza dolanır. Zaten her şey ücretsiz.

Altın alımı ile ilgili olarak da Nadir Gold için bankadaki Exper 0,010 gibi bir değer düştüklerini çünkü aldıkları altını hemen piyasaya süremediklerini ve eritip tekrar ıvır zıvır yaptıklarını söyledi. Sıktığı belliydi. Ama yapacak bir şey yok. Nadir Gold'da Adapazarı şubesi de sıkıntı çıkaracakmış belli oldu, bu arada altın alımı yapan kişi banka görevlisi değil altın experi adı altında günü birlik gelen bir eleman.

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.