Şimdi Ara

ipad mi android tablet mi butcem 850 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar sansung tab 4 mu yoksa ipad mini 2 mi alsam karar veremedim. Butcem 850 900 civari. Hangisini tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benzer kafa karışıklığı bende de var. Kullanım amacı web, sosyal medya, pdf vb. olunca acaba ucuzlayan modellerden mi yoksa almışken yeni bir ürüne mi yönlensem diye düşünüyorum. Ipad mini 2 benim de ilgimi fazlasıyla çekiyor. 843 TL'ye apple store'dan alabiliyorum. Bir yandan da Teclast x98 Air Z3736F mi alsam diyorum. Teclast için bir süre beklemem gerekiyor. Ürün yeni olduğu için fiyatı 230-250$ civarında. 200$'a yaklaşınca alınabilir. (Dolar kuru 2.3-2.4 aralığındayken yurt dışından ürün alma işleri de zorlaştı.)

Bütün bunların yanında pil kullanım süresi Ipad için zorluyor beni. Ekran ppi değeri de Ipad'i bir adım öne çıkaran özellik.

Android ve IOS platformlarının ikisine de saygım sonsuz. Tartışma çıkarmayalım, satın alma tercihimi bunlar etkilemiyor

Aslında başka seçenekler de var:
    Onda V989
    iFive Mini 4
    Pipo p8, p4, p9

Piyasayı takip eden dostların düşüncelerini merak etmekteyim.

• Dahada karistim şimdi hocam :)

• Kurtuba K kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde yurtdisi tabletlerle ilgileniyorsunuz hatta bizim konumuz var.benim favorim simdilik pipo p9 ama kararsizim.rk3288 mi a80li onda v989 sizin dusuncenizide paylasirsaniz sevinirim.

• brabber B kullanıcısına yanıt
    500 TL'nin altında bir rakama mal ettiğimde şunu almayı düşünüyorum: Teclast X98 Air:http://www.pompmall.com/teclast-x98-air-intel-bay-trail-t-64-bit-2gb-32gb-tablet-pc-9-7-inch.html

Kararımı verdim sayılır. Tavsiye ederim.
  • Siz bilirsiniz hocamda ben en az fiyata yuksek performans istetigim icin ve rk3288 ve a80 intelden daha iyi oldugunu icin kagit ustunde onlardan birini secicem.

A80t'nin ve RK3288'in Intel'in Teclast x98 AIR'deki işlemcisinden daha iyi olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu konuyu araştırıp beraber değerlendirelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eğer web için alacaksanız tecrübelerime dayanarak söylüyorum intel işlemcili tabletler harika. Kendime kitap okumak ve dizi izlemek için asus tf300tg almıştım, babama da yeni çıkan asus memo pad 7 aldım. Ana menü akıcılığı olsun web performansı olsun her şekilde hızlı bir ürün.
  • Peki hocam hemen ozetliyim x98 air islemcisi 22 mm teknolojisi ile uretilmis a80 ve rk3288 28 mm rk3288 gpu en iyi mobil gpu olarak lanse edildi.a80 sekiz cekirdekli 2ghz intel galiba 1.8ghz

Onda V989 Antutu listelerinden çıkarıldı. Skorda manipüle iddiası var:http://mikecanex.wordpress.com/2014/09/22/antutu-5-1x-defeats-cheating-onda-v989-delisted/

• Kurtuba K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brabber -- 18 Ekim 2014; 22:48:52 >
  • Bu da ilginç bir video. Bunu yapabilen başka tablet var mı?

http://www.youtube.com/watch?v=29dtAF39R9c

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.