Şimdi Ara

elektrikli yağlı radyatör (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.178
Cevap
32
Favori
551.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ferhat007

Koçtaş daki yoğun ilgiden dolayı sürekli biten Delonghi Dragon radyatör ü dün almayı başardım. 25 m2 salon ve 15 m2 oturma odasında çalıştırdım iki odayıda güzel ısıttı. İlk iki saat koku sorununu atlattıkdan sonra gayet faydalı bi ürün, tavsiye ederim.

fiyatı da yazabilir misin hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

quote:

Koçtaş daki yoğun ilgiden dolayı sürekli biten Delonghi Dragon radyatör ü dün almayı başardım. 25 m2 salon ve 15 m2 oturma odasında çalıştırdım iki odayıda güzel ısıttı. İlk iki saat koku sorununu atlattıkdan sonra gayet faydalı bi ürün, tavsiye ederim.

fiyatı da yazabilir misin hocam?

İnternet sitelerinde 280-300 TL arasında Koçtaş'da 250 TL
  • geçen sene kışın ve Yazın internette 150 civarıydı şimdi 200 250 olmuş...
  • http://online.bauhaus.com.tr/Catalog/Products/Index/5062
    uzuzn uzun forumda bu radyator konularını okuyarak en sonunda buna karar kıldık, tavsiye edermisniz birde bu siteden alınırmı güvenilirmidir? cevaplıyabilirseniz şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şeref

http://online.bauhaus.com.tr/Catalog/Products/Index/5062
    uzuzn uzun forumda bu radyator konularını okuyarak en sonunda buna karar kıldık, tavsiye edermisniz birde bu siteden alınırmı güvenilirmidir? cevaplıyabilirseniz şimdiden teşekkürler.

1 Haftadır kullanıyorum tavsiye ederim, İllaki internetten alacaksan koçtaş ın internet sitesinden 249 TL + 8 TL kargo ücretiyle alırsan daha hesaplı olur galiba.
  • delonghi'li faturaları bekliyoruz.
  • quote:

quote:

1 Haftadır kullanıyorum tavsiye ederim, İllaki internetten alacaksan koçtaş ın internet sitesinden 249 TL + 8 TL kargo ücretiyle alırsan daha hesaplı olur galiba.

teşekkür ederim.

• quote:

quote:

koçtaşta 9, 11 ve 12 dilimli olarak 3 çeşit var 10 dilimlisi yok, 12 dilimlisi biraz sorunlu galiba forumda sıkıntı yaşamışlar, bunların içerisinde tercih edilebilecek en iyisi, hangisi sen hangisini tavsiye edersin cevaplayabilirsen şimdiden teşekkürler.

• blyss marka radyatör kullanan var mı?13 m2 odayı ısıtmak için radyatör alcam.koçtaş tan hangisini önerirsiniz?
  • quote:

quote:

quote:

koçtaşta 9, 11 ve 12 dilimli olarak 3 çeşit var 10 dilimlisi yok, 12 dilimlisi biraz sorunlu galiba forumda sıkıntı yaşamışlar, bunların içerisinde tercih edilebilecek en iyisi, hangisi sen hangisini tavsiye edersin cevaplayabilirsen şimdiden teşekkürler.

Dostum o baktığın 9,11,12 dilimli olanlar delonghi nin farklı bir modeli. şimdi bende baktım galiba Dragon modeli koçtaş internet sitesinden kaldırmış. Benim söylediğim model 10 ve 8 dilimli olarak 2 çeşittir.
    Delonghi nin sitesinden detaylı olarak bakabilirsin.
    http://www.delonghi.com/tr_tr/products/trd-1025/

• quote:

Orijinalden alıntı: CrashTrainer

blyss marka radyatör kullanan var mı?13 m2 odayı ısıtmak için radyatör alcam.koçtaş tan hangisini önerirsiniz?

Dostum bi kaç sayfa önceki yazışmaları okursan blyss hakkında yeterince olumsuz tecrübeler yazılmış. Benim çıkardığım sonuç kısaca: o markadan UZAK DUR.
  • 10 metre kare cam oda ne almaliyiz ya delonghi 99 liralik modeli war koctasta isimizi gorurmu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CrashTrainer

blyss marka radyatör kullanan var mı?13 m2 odayı ısıtmak için radyatör alcam.koçtaş tan hangisini önerirsiniz?

Dostum bi kaç sayfa önceki yazışmaları okursan blyss hakkında yeterince olumsuz tecrübeler yazılmış. Benim çıkardığım sonuç kısaca: o markadan UZAK DUR.

anladım dostum.peki önerebilceğiniz bir ürün var mı?
  • Ben önereceğim ürünü son bi kaç mesajımda anlattım..
  • Geçen hafta bauhouse'dan volterm aldım 2000w 3 kademeli bir ürün, ancak 1 haftalık performansına göre söyleyebilirim ki hiç memnun kalmadım.
    Evimi hali hazırda kombi ile ısıtıyorum sadece yatak odamda kullandığım fakir fanlı ısıtıcı vardı. 1200w ayarında orta termostat ayarda çalıştırdığımda sabah oda 24-25 derecelere gelirken, bu volterm'de yine 1200W ayarda (2. kademe oluyor) orta ayarda çalıştırdığımda makina 21.5 dereceye kadar ısıtmış oluyor. Her iki makinanında termostatını aşağı yukarı aynı sürelerde açılıp kapanıyor.
    Ürünü alırken bauhouse'da delongi dragon 10 petekli ve 11 ya da 12 petekli tam hatırlamıyorum delongi vento vardı. biri 259 tl diğer 279 tl idi.
    15 gün içinde değişim yapabileceğimi söylemişlerdi
    1-2 güne kadar götürüp bu iki üründen birini alacağım ama gerçekten kararsız kaldım.
    Sanırım forumdaki bir çok arkadaş dragon'u kullanmış ve memnun, Vento nasıldır diye düşünüp duruyorum.
    ürünlerin linklerini de ekleyeyim:

http://online.bauhaus.com.tr/Catalog/Products/Index/7515

geçtiğimiz ay fakir fanlı ısıtıcı akşam 22:00 sabah 08:00 çalıştı + evin diğer elektrikli aletleri de gün içinde normal çalışmalarına devam etti + kombinin elektrik harcaması, akıllı sayaç sistemi ile gelen fatura 135 tl idi fan ses yapmasa fana razıyım ama sesten rahatsız olup sık sık uyanıyorum

biraz önce gidip delonghi'lere bir kez daha baktım, vento 259 a inmiş dragon ise 279 tl'de
    Ürünü satan çocuk her ikisininde 2500w olduğunu her ikisini de maksimum da çalıştırdığımızda vento'nun yapısından dolayı daha tasarruflu olduğunu söylüyor,
    ancak dragonun ise daha çok enerji tükettiğini ama çok yüksek ısı verdiğini söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozghcttpli -- 24 Kasım 2011; 14:16:24 >

• Artık yeni çıkan radyatör modellerinde peteklerin yanları kapalı olarak üretiliyor böylece petekler etraftan soğuk almadığı için daha çabuk ısınıyor, ve daha çabuk ısı veriyor ortama, bu bilgileri aklında tutarak tercih yapmak daha mantıklı olur bence
  • quote:

Artık yeni çıkan radyatör modellerinde peteklerin yanları kapalı olarak üretiliyor böylece petekler etraftan soğuk almadığı için daha çabuk ısınıyor, ve daha çabuk ısı veriyor ortama, bu bilgileri aklında tutarak tercih yapmak daha mantıklı olur bence

her iki delonghi'nin de yanları kapalı sadece şekilleri farklı
    dragon 10 dilim, 2500, 1400 ve 1100 w kademeleri
    vento ise 12 dilim 2500, 1600 ve 900 w kademeleri

• arada pek fark görünmüyor tercih sana kalmış,
    Söylediğin model istanbulbilişim de 210 TL ye satılıyor ordanda alabilirsin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferhat007 -- 25 Kasım 2011; 10:02:12 >
  • quote:

arada pek fark görünmüyor tercih sana kalmış,
    Söylediğin model istanbulbilişim de 210 TL ye satılıyor ordanda alabilirsin bence

ürün iadesi yapacağım aldığım diğer radyatörü verip bunlardan birini alacağım, ve sıkıntı olursa istanbul bilişime yeniden gönder değiştir zulüm olur
  • ürün iadesi yapacaksan dediğin şekilde daha mantıklı, şimdiden hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.