Şimdi Ara

American choopper Tarzı BİSİKLET YARDIM....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze iyi forumlar konuda belirttiğim bisikletten satın almam gerekıyor. 2. elde olur biryerden bulabilir miyim bilidiğiniz yerler varsa yardımcı olabilirmisiniz ? Şimdiden teşekkürler beklemedeyim..

• Bostancı'da Bisiklet Evim var. Oraya bir sor yapıyorlardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremkurt61

Bostancı'da Bisiklet Evim var. Oraya bir sor yapıyorlardı

sordum moruk haber beklıyorum. Saolaısn
  • sakın alma hocam çok hantal ağır bisikletler ve en az 1 milyar para istiyolar o paraya fıstık gibi bisiklet alırsın görünüşe aldanma sakın ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konungariket Sverige

sakın alma hocam çok hantal ağır bisikletler ve en az 1 milyar para istiyolar o paraya fıstık gibi bisiklet alırsın görünüşe aldanma sakın ..

usta bulamazmıyız sanayi cıkıslı söyle 200e 300 e 2.el ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nas35

quote:

sakın alma hocam çok hantal ağır bisikletler ve en az 1 milyar para istiyolar o paraya fıstık gibi bisiklet alırsın görünüşe aldanma sakın ..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-acil-satilik-chopper-bisiklet-178447207/detay

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nas35

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-acil-satilik-chopper-bisiklet-178447207/detay

cok tesekkür ederim yardımcı oldugun için ama buna 500 verceğime ben senın dediğini yapar sıfır yaptırtırım. Bana böyle 150-200 lük olcak fiyatı veremem aksini gider güzel dağ bisikleti alırım yoksa dediğin gibi yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.