Şimdi Ara

Asus ME176CX mi Samsung Galaxy Tab 4 7.0 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu geceye kadar indirimim var ikiside 290 civarına geliyor sizce hangini almalıyım?Samsung daha şık duruyor ve çerçeveleri daha ince performans olarak sanırım asus önde ama bir türlü karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum...

• bende bugun samsung tab 4 teknosada kullandım sıkıntı yok gibi fakat bende sanırım Asus ME176CX alacağımhttp://www.youtube.com/watch?v=wbEBDzsmH7c
  • hakkaten bu iki modelden hangisi alınır ? genel olarak asus daha performanslı ama bilemedim.Tab4 de fena durmuyor ama biraz daha araştırmak lazım.Benim genel kullanım amacım; youtube,film izlemek,haber,clash of clans falan. bunları akıcı olarak kullandırsın batarya da aktif kullanımda 8-10 saat gitse bile kafi.Tavsiyeniz ne olur acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

hakkaten bu iki modelden hangisi alınır ? genel olarak asus daha performanslı ama bilemedim.Tab4 de fena durmuyor ama biraz daha araştırmak lazım.Benim genel kullanım amacım; youtube,film izlemek,haber,clash of clans falan. bunları akıcı olarak kullandırsın batarya da aktif kullanımda 8-10 saat gitse bile kafi.Tavsiyeniz ne olur acaba ?

Benchmark testlerinde falan asus tozu dumana katıyor, samsung u tokatlıyor Performans açısından asus çok daha üstün. Ancak günlük kullanım, video, office, internet gibi işler için her iki üründe yeterli. Batarya anlamında Samsung biraz daha önde. Ayrıca Samsung'un şekli şemali, çerçeve kalınlıkları göze daha hoş geliyor. Bilmeyen birisi phone tablet gibi birşey zanneder. Samsung'un otg desteği yok, 8 gb hafızası var, kamerası iyi değil, ses seviyesi çok düşük, lumia 520 bile çok daha fazla ses veriyor. Diğer taraftan Samsung'un çok düşük bir sar değeri varken, Asus'un sar değeri yüksek. Tercih sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

hakkaten bu iki modelden hangisi alınır ? genel olarak asus daha performanslı ama bilemedim.Tab4 de fena durmuyor ama biraz daha araştırmak lazım.Benim genel kullanım amacım; youtube,film izlemek,haber,clash of clans falan. bunları akıcı olarak kullandırsın batarya da aktif kullanımda 8-10 saat gitse bile kafi.Tavsiyeniz ne olur acaba ?

Benchmark testlerinde falan asus tozu dumana katıyor, samsung u tokatlıyor Performans açısından asus çok daha üstün. Ancak günlük kullanım, video, office, internet gibi işler için her iki üründe yeterli. Batarya anlamında Samsung biraz daha önde. Ayrıca Samsung'un şekli şemali, çerçeve kalınlıkları göze daha hoş geliyor. Bilmeyen birisi phone tablet gibi birşey zanneder. Samsung'un otg desteği yok, 8 gb hafızası var, kamerası iyi değil, ses seviyesi çok düşük, lumia 520 bile çok daha fazla ses veriyor. Diğer taraftan Samsung'un çok düşük bir sar değeri varken, Asus'un sar değeri yüksek. Tercih sizin.

Hocam ekran olarak hangisi iyidir ? Siz olsanız hangisi alırsınız ?

• Valla ben dün dış görünüşüne dayanamayark samsung aldım gerçekten asustan katkat şık.Ha performans derseniz asus daha üstün çıkıyor ama bu kullanım amacına göre değişir.Benim gibi pek oyun meraklısı değilim film izlerim internete girerim dökümanlardan ders çalışıtrım diyorsanız samsung son derece yeterli diye düşünüyorum ve samsungunda yeni bi tabı güncellemelerle destekliceğini umuyorum...
  • TheHandOfGod kullanıcısına yanıt
    Asus ıps ekran samsung tft ekran. Ancak samsungun ekranıda gayet kaliteli, renklerde ve açılarda sorun yok. Ben samsung almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Asus ıps ekran samsung tft ekran. Ancak samsungun ekranıda gayet kaliteli, renklerde ve açılarda sorun yok. Ben samsung almıştım.

Geliş gidiş bende Samsung alacak gibiyim.Asus dizüstü bilgisayarımdan gayet memnunum ama samsung daha şık geldi kasa olarak.
  • TheHandOfGod kullanıcısına yanıt
    Orası öyle ancak yine de imkânınız varsa mağazada her iki ürünü de inceleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orası öyle ancak yine de imkânınız varsa mağazada her iki ürünü de inceleyin.

samsungu inceledim hocam asusda bakarım. teşekkür ederim ilginiz için.
  • Lenovo a7-50 bence hepsiburada da 3g lisi 379 tl, ceklerle 340-350 ye getirebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle Asus! İşlemcisi 4 çekirdek ve 2Mb ön belleğe sahip. Oldukça hızlı ve akıcı. Samsung ise kasım kasım kasılıyor.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:34:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de samsung için gitmiştim. Tasarımı harika ama cihaz çok kasıyor. Çok dandik bir işlemci kullanmışlar. Samsung ara yüz zaten kasıyor. RAM miktarını arttırmakta çözmemiş. Asus'un kasası ucuz tabletler gibi ama Z3745 acayip bir işlemci. Sanki cihazda i3 serisi bir intel işlemci var gibi. Yazılım desteği ne olur bilmiyorum. Android L yani 5.0 duyuruldu malüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.