Şimdi Ara

Samsung tab s t800 wifi sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese selamun aleyküm iyyi forumlar 4 gün önce tab s aldım t800 modelinden yalnız kuruntu mu yapıyorum bilmiyorum ama wifi sıkıntım var wifiye bağlı olarak duruyorum her 50 dk 1saatte 1 wifiye baglandı diyo baglantı 1 saatte bi kopuyor açıkcası yeniliyor bildirim kısmından wifiyi kapatıp açınca yeniden bağlınıyo sinyal kalitesi de mükemmel baya yakın yani acaba kyk nın yurdun wifisi mi sıkıntılıdır arkadaşlarıma soruyorum telden ve bilgisayardan girenler böyle bi sorun yaşamıyolar tablettr mi sıkıntı vardır yoksa modem kaynaklı bişe mi modem kaynaklı olmasısaçma geliyo ama inş modem kaynaklıdır sizin düşünceler nelerdir lütfen o güzel fikirlerinizi paylaşın teşekkürler ii forumları

ek foto koyuyorum 50dkda 1 böyle yapıp tekrar baglanıyo ama net gelmıyo wifiyi kapayp açmak gerekıyo
     Samsung tab s t800 wifi sıkıntısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kımse yorum yapmıcak mı internet kopuyo wifi gtmıyo yukarıda devam edıyo ama ınternet yok tabletın sıkıntısı mıdır duruma göre zman geçmeden değiştirmeye gideyim hep böyle yaparsak sıkıntı büyük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek bie bilgim yok, fakat modeme olan uzaklığınızın, aradaki engellerin vs. yüzünden oluyor olabilir. S4ümde oluyordu, ama bu kadar sık değildi. Yine de bilen başka biri size daha yardımcı olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifiye uzaklıgım yaklaşık 2 3 metre bile yok sorun şu atıyorum bi saat film izliyorum net gdyo ama wifi yukarda devam edıyo ama hiç bi şekilde nete girmiyor wifi kapatıp açmak gerekiyo götürcem teknosaya ya belki değiştirirler 3 gün olmadı daha değiştirirlermiacaba ( bu arada 54mbit üst düzey hızda bi net var )

• Kykwifi her zaman sorun çıkartır. Sorunun modemde olduğunu düşünüyorum.

• anilcanmutlu kullanıcısına yanıt
    aynen ürün sorunlu diye değiştirmiştim.şuan eve geldim sorun kyk'nın wifisindeymiş :) yorumlar için teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender_41

aynen ürün sorunlu diye değiştirmiştim.şuan eve geldim sorun kyk'nın wifisindeymiş :) yorumlar için teşekkürler :)

Selam, ben de 3 gündür kullanıyorum ve bende de wifi kopma sorunları (modemin bağlantısıyla alakalı) oluştu.
    Sorun ya ttnet ya modem kaynaklı dedim, araştırıyorlar.
    Acaba Tab S modem bozan bir tablet mi diyorum yazıyı görünce :)
  • Telefonunuz yada laptopunuz yok mu arkadaslar? Telefon kopmuyorsa, tablet kopuyorsa tablette sorun vardir bu kadar arastirmaya incelemeye gerek yok zaten..
  • Evet onu yaptım sadece benim cihazım yapıyodu bunu ama evimde öyle bi sıkıntı yaşamadm düzgüne döndü yani değerli yorumun içn teşekkür ederim

• savatager S kullanıcısına yanıt
    Ağ ile alakalı hocam her ağı beğenmiyor heralde 😊

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.