Şimdi Ara

Lumia 525 Teknosada Paypal+Avantajix ile Sadece 343 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
8
Favori
15.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi cihaza çöp diyen çıkacaktır mutlaka ama bilen biliyor. kendim kullanıyorum kardeşime de bugün sipariş verdim. cihaz sosyal ağlar ve internet kullanımı için birebir. O fiyata tuşlu telefon olduğu düşünüşürse bence harika fırsat.Ayrıca kargo bedava.

399-50(paypal)-6(avatajix)=343 TL

http://www.teknosa.com/urunler/125071197/nokia-lumia-525-black-akilli-telefon

http://www.teknosa.com/kampanyalar/102/paypal-ile-aninda-50-tl-indirim

Edit. Takipte olunursa 350tl ye 40 tl hediye çekiyle alınabilir. Urun fiyatı sürekli guncelleniyor. 400 den yakalanırsa güzel kombo olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavanic500 -- 4 Kasım 2014; 16:23:50 >

• Kampanya ilk 800 sipariş ile sınırlıdır.
  • Bence yeterli sayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarj problemini nasl çözüyorsunuz ? durduğu yerde içiyor
  • 920'nin yanında çöp
  • Bu fiyata alınabilecek başka bir telefon yok. Kesinlikle öneriyorum. Ben 373 liraya hızlıaldan almıştım. Tek sorunum ölü pixeller.
  • yakında bedavaya verecekler telefonu
  • kampanya duyurulduğu gibi bitmiştir
  • Sitede halen paypal ile sipariş alıyorlar ve indirim de yapıyor. Ben anlamadım.
  • Satış devam ediyor. Biraz önce Paypal ile ben de bir tane sipariş verdim.
    Mahalleden bir çocuk, senetle satış yapan bir mağazadan 24 taksitle 800 liraya satın almıştı, onda görüp incelemiştim.

Konuyu açıp haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Süper F/P ürünü çöp diyenler alternatif göstersinler..
  • Lumia 520 bile Aspalt 8i akıcı oynatıyor iken 525 lüxdür. Kaçırmayın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANLOVE

Lumia 520 bile Aspalt 8i akıcı oynatıyor iken 525 lüxdür. Kaçırmayın derim.

Aynen öyle bu fiyata daha ne olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Satış devam ediyor. Biraz önce Paypal ile ben de bir tane sipariş verdim.
    Mahalleden bir çocuk, senetle satış yapan bir mağazadan 24 taksitle 800 liraya satın almıştı, onda görüp incelemiştim.

Konuyu açıp haber veren arkadaşa teşekkürler.

Rica ederim hocam

• Bataryası çok kötü diyenler olmuş, GSMArena'nın 520 testi gayet iyi gözüküyor. Bu kadar performans vermiyor mu, kullananlar yorum yapabilir mi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Bataryası çok kötü diyenler olmuş, GSMArena'nın 520 testi gayet iyi gözüküyor. Bu kadar performans vermiyor mu, kullananlar yorum yapabilir mi arkadaşlar?

Telefonu 2 aydır kullanıyorum özellikle 8.1 guncellemesiyle çılgın atıyor. Batarya asphalt falan çok oynamassan 1 gunu rahat çıkarır. Gece çıkarıyorum şarjdan bi dahaki geceye 30 falan kalmış oluyor. E sürekli açık face whats up konuşma normal. Şöyle söyleyeyim 1000 dk 2 gb paketi aysonu bitirmiş oluyorum. Şimdiye kadar hiç şarj sıkıntısı çekmedim.

• Bence ilk 800 ibaresini milleti acele ettirip satış yapmak için koymuşlar.

Ben de az önce bir adet hatuna sipariş verdim. Bir süredir düşündüğüm bir telefondu. Kliksa'dan pepsi indirimi ile almayı planlıyordum ama böyle daha ucuza geldi. İnşallah hatun kullanabilir WP.
  • tavanic500 T kullanıcısına yanıt
    O zaman iyiymiş, cidden mesela buradaki gibi 7 saat internet gezintisini kaldırır mı peki cihaz? Gün içerisinde cihazla ne kadar meşgul oluyorsunuz? Bir de 8.1 güncellemesinin cihazdan götürdüğü şeyler var mı, yani eksi yanları? Cihazın beğenmediğiniz yanları var mı?
  • Eksi tek yanı ön kamerasının olmaması...Selfie ciler almasın

Ama içindeki ücretsiz Here Drive ise en iyi navigasyon programıdır heralde, sırf onun için alınır..internet olmadanda kullanabiliyorsun üstelik...Müthiş bir app

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    Şarjı su gibi içiyor ama here drive

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.