Şimdi Ara

[SATILIK]KUTU İÇERİĞİ ELLENMEMİŞ SIFIRDAN FARKSIZ GIGABYTE GTX480(Satıldı.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde Arızalı Gigabyte GTX480 var.Kart Windows ekranı gelene kadar ekrana görüntü veriyor.Ondan sonra görüntü donuyor.Tamir edip kullanmak isteyen veya benim gibi Antikacı olan varsa alabilir.Ürünün kutu içeriği hiç ellenmemiştir.Sıfırdan farksız...

İstediğim Fiyat Pazarlıksız : Satıldı.
    Sanalpazar Fiyatım : Satıldı.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trktlh -- 30 Ekim 2014; 22:50:03 >

• takip
  • Ekran geldiğinde herhangi görüntü mü yok yoksa hata vs veriyormu ? direk sinyal yoka mı bağlıyor yoksa.
  • Windows amblemi çıkıyor , orada donuyor öylece kalıyor..Hata vs gelmiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka marka/model bir anakartta denedniz mi.

Benim ati ekran kartında benzer bir deneyimim olmuştur. Arkadaşın anakartında sorunsuz çalışıyordu. kartları takas ettik.
  • buhrani kullanıcısına yanıt
    Denedim,belki bios atılarak felan kurtarılır ama uğraşacak vaktim yok maalesef.
  • kart sürücü tutmuyor büyük ihtimal cipset sorunu.
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    Sorunu hakkında fikrim yok , araştırmadım bile..

Çok temiz olduğu için rafa koymalık almıştım,şimdi nakit ihtiyacımdan dolayı üzülerek satıyorum..
  • Sanalpazar opsiyonu eklendi.
  • Nakit ihtiyacımdan dolayı fiyat güncellenmiştir..
  • "kart sürücü tutmuyor büyük ihtimal cipset sorunu. "

Problem bu bendede vardı win 8 de çalışıyordu sadece. diğer İO larda çalışmıyordu aynı problemi yapıyordu.
  • 20 lira eksiğim olmasa koşa koşa alıcağım ürün hayırlı satışlar size eğer olaki bir yıl içinde satamayıp 70 liraya vermek isterseniz ben burdayım
  • Kart satıldı.
    Alan arkadaşa hayırlı olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler dostum çok temiz ürün ilgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Tamir konusunda ayrıca seni bilgilendireceğim ilk kontrolde bir adet mosfet sorunlu gibi gözüküyor onu temin edebilirsem çipset sorunu olup olmadığınıda anlamış oluruz.
  • efedemirci kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    İnş. sorun neyse halledilir.Güzel haberlerini bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.