Şimdi Ara

SAMSUNG SM-T230 GALAXY TAB 4 7 0 WHITE TABLET Alacağım Sizce İyi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben tablet alcam bütçem 400 TL ben SAMSUNG SM-T230 GALAXY TAB 4 7 0 WHITE TABLET'i almayı düşünüyorum.Arasıra oyun oynarım,genellikle youtube sitelerde filan takılırım şarj ömrü iyi sizce bu tableti alıyım mı? Fiyatıda uygun 349 TL Teknosadan alcam sizce başka bir yerden alıyım mı?
    http://www.teknosa.com/urunler/125044402/samsung-sm-t230-galaxy-tab-4-7-0-white-tablet

• Oyun oynayacaksanız almayın.Büyük oyunlarda sorun çıkartıyor.Ayrıca Lg Gpad 7.0'a bir bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Oyun oynayacaksanız almayın.Büyük oyunlarda sorun çıkartıyor.Ayrıca Lg Gpad 7.0'a bir bakın derim.

Neden oyunlarda sorun yaratır iyi özellikleri var.

• Asusmemopad m176c suancihazdan yaziyorum kesinlikle sarjkasma falan super kasma olmuyor vede sureklieksikleri guncelleniyor 399 a. Aldim teknosada suan 379 +44tl hediye ceki hediye cekiyle otg kilif birde para kalmasın diye duracell pil aldım 8 tl ye ötg den mause ve joystick bagladimsorunsuz tavsiye ederim tab 4 1,5 gb ram ama cortex a7 intelden iyi olmuyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanfb69

quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Oyun oynayacaksanız almayın.Büyük oyunlarda sorun çıkartıyor.Ayrıca Lg Gpad 7.0'a bir bakın derim.

Neden oyunlarda sorun yaratır iyi özellikleri var.

Youtube'dan videolarını izleyin demek istediğimi anlarsınız.

• Benim arkadaşım kullanıyor oyunları rahat açiyor videolarını izledim valla çok iyi açiyor.
  • Asus 176c var bende real racing 3 ve asphalt 8 i oynatmiyor bunun dışında güzel alet

• oasisinet kullanıcısına yanıt
    Asus nasıl oynatmıyor? Tab 4 de asphalt ı orta ayarlarda oynayabildim ben. Fifa15 te ise hafif donmalar, böyle bir yavaşlık var. Ama oyunla ilgim yok, tab 4 internet video ve kitap okuma işlerini görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • psirik kullanıcısına yanıt
    Oynatmiyor işte yazdığım iki oyunda açılmıyor tablette nasıl iş anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: oasisinet

Oynatmiyor işte yazdığım iki oyunda açılmıyor tablette nasıl iş anlamadım

Sende var mı? Bu tabletden.
  • Ben zaten küçük oyunlar oynarım mesela clash of clans genellikle nette gezincem bu yüzden bu tableti seçtim.
  • Yazmışım işte oynatmiyor diye demek ki var bir aydır kullanıyorum

• quote:

Yazmışım işte oynatmiyor diye demek ki var bir aydır kullanıyorum

Nasıl oynatmıyor kardeşim.Videolarda en güçlü oyunları açıyor.
  • Fabrika ayarlarına döndürdüm gt racing 2 yi açtı asphalt 8 i tekrar yüklemedim sorun çözüldü gibi görünüyor

• oasisinet kullanıcısına yanıt
    Birde millete atarlanıyordun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fabrika ayarlarına döndürdüm gt racing 2 yi açtı asphalt 8 i tekrar yüklemedim sorun çözüldü gibi görünüyor

Tablet dolmuştur aslında 2 ay da bi fabrika ayarlarına döndürmek gerek

• Arkadaşlar bu tabletle asus me176c arasında kaldım hangisini almalıyım sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsimsizdost

Arkadaşlar bu tabletle asus me176c arasında kaldım hangisini almalıyım sizce?

Bu tableti al ben çok memnunum
  • Tableti aldım tablet gerçekten süper gerek hızı interneti oyunlardaki performansı kardeşim için çocuk modu var gerçekten çok iyi bir tablet .
  • bnde tablet alacagim icin kararsizdim..ama benim icin onemli olan ekran kalitesiydi..samsung haric tum mosdellerin ekran kalitesini begenmedim acikcasi..hepsinin ekrani karanlik gibi duruyordu..yani askinda kastettigim parlaklik degil aslinda..derinlik anlaminda diyorum...samsung guzel ekran yapiyor ne yalan soyleyim.benim tablet kriterimde oncelikli olarak ekran kalitesi geldi ve samsungdan yana tercih yaptim...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.