Şimdi Ara

Tecrübeli arkadaşlar Iphone 6 mı 5S mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yıllardan beri android kullanıcısıyım daha önce herhangi bir apple ürününü kullanmadım.
    şimdi iphone almayı düşünüyorum ama 5S mi yoksa 6 mı karar veremedim açıkçası
    5S in görüntüsü daha çok hoşuma gidiyor açıkçası ama bir yandan da 6 yenidir iyidir düşüncesi var
    5S kullanan arkadaşlar yönlendirebilirler mi telefonu alsam sıkıntı çeker miyim boşver 6 al denilecek fark varmıdır iki cihaz arasında

• yeni alacaksın 6 al bence. hem ekran da çok farkediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arasında fark var ama fazla değil. En büyük fark ekran. Ben iphone 5s kullanıyorum. Şuan iphone 5s almamış olsaydım iphone 6 yı alırdım. İphone 5s in görünüşü daha iyi ama iphone 6 nın ekranı çok iyi ve büyüklüğü ideal 4.7 inc. Ve 1 yıl daha güncel kalacak. Alacaksanız iphone 6 alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazall -- 2 Ekim 2014; 14:32:56 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Arasında fark var ama fazla değil. En büyük fark ekran. Ben iphone 5s kullanıyorum. Şuan iphone 5s almamış olsaydım iphone 6 yı alırdım. İphone 5s in görünüşü daha iyi ama iphone 6 nın ekranı çok iyi ve büyüklüğü ideal 4.7 inc. Ve 1 yıl daha güncel kalacak. Alacaksanız iphone 6 alın

anladım dostum 5s lerde ios8 kasıyor mu peki bilgin varmı ?

birde bu magazalarda deneme şansı oluyor mu acaba cihazları
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Arasında fark var ama fazla değil. En büyük fark ekran. Ben iphone 5s kullanıyorum. Şuan iphone 5s almamış olsaydım iphone 6 yı alırdım. İphone 5s in görünüşü daha iyi ama iphone 6 nın ekranı çok iyi ve büyüklüğü ideal 4.7 inc. Ve 1 yıl daha güncel kalacak. Alacaksanız iphone 6 alın

anladım dostum 5s lerde ios8 kasıyor mu peki bilgin varmı ?

birde bu magazalarda deneme şansı oluyor mu acaba cihazları

Mediamarkta, teknosaya git incelersin.

Ben az sonra mediamarkta gidip bir bakacağım :)

• Ekran büyük olsun dersen 6 al.
  • Kardeş biri 2350 biri de 1849 tl . Yani fiyat farklı, ben bugun inceledim biras 6 güzel telefon ama 5s de canavar gbi telefon. Ben telefonundan memnunum 6 ya gerek yok. İos 8 için 6.9 gb lık yer istiyo indiremedim bile nasıl yapıcaz ben de bilmiyorum, var mıdır çözümü çok fazla yer kaplıyor. Bence 32 gb 5s al rahat et. Renk de beyaz al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 5s kullanıyorum ios 8 de bir sıkıntı yaşamadım ama ben jailbreak e alıştığım için jailbreaksiz telefon çok boş geliyor.
    İos 8 e geçtiğime sadece bu sebeple pişmanım.Kasma vs gibi problemler yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Kardeş biri 2350 biri de 1849 tl . Yani fiyat farklı, ben bugun inceledim biras 6 güzel telefon ama 5s de canavar gbi telefon. Ben telefonundan memnunum 6 ya gerek yok. İos 8 için 6.9 gb lık yer istiyo indiremedim bile nasıl yapıcaz ben de bilmiyorum, var mıdır çözümü çok fazla yer kaplıyor. Bence 32 gb 5s al rahat et. Renk de beyaz al.

aynen dostum arada 500 TL fark var benimde araştırmam gerçekten 6'nın bu farka değip değmeyeceği eğer cidden 5S den bariz farkları varsa tamam fiyat önemli değilde aynısı ise gerek yok fazla vermeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadiRocK

Bende 5s kullanıyorum ios 8 de bir sıkıntı yaşamadım ama ben jailbreak e alıştığım için jailbreaksiz telefon çok boş geliyor.
    İos 8 e geçtiğime sadece bu sebeple pişmanım.Kasma vs gibi problemler yaşamadım.

bende açıkçası 5S e biraz daha yatkınım gibi eğer Iphone 6 ile aralarında sadece ekran büyüklüğü farkı varsa o zaman 5S alırım çünkü zaten hali hazırdı büyük ekranlı telefonumuda kullanmaya devam edeceğim

eğer Ios8 gibi sıkıntısı yoksa 5S daha iyi gibi sanki
  • Para yönünden hiçbir sıkıntım olmamasına rağmen ben 5S aldım. Çünkü 6 ile arasında yazılımsal olarak dev farklar yok. Büyük ekran da sevmiyorum. 5S'in kasası da daha çok hoşuma gidiyordu. Bu yüzden 5S aldım, çok çok uzun süre kullanabilirsin. Boşa 6'ya para farkı ödeme. Gerek yok çünkü ekran büyük istemiyorsan. Ama şöyle söyleyeyim ekran gerçekten küçük. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Para yönünden hiçbir sıkıntım olmamasına rağmen ben 5S aldım. Çünkü 6 ile arasında yazılımsal olarak dev farklar yok. Büyük ekran da sevmiyorum. 5S'in kasası da daha çok hoşuma gidiyordu. Bu yüzden 5S aldım, çok çok uzun süre kullanabilirsin. Boşa 6'ya para farkı ödeme. Gerek yok çünkü ekran büyük istemiyorsan. Ama şöyle söyleyeyim ekran gerçekten küçük. :)

Şuan apple storeda satılan 5s lerde ekrandan ses gelmesi home tuşundan ses gelmesi falan gibi dertler oluyor mu acaba yoksa bunlar eski parti alanlarda mı var sadece kronik mi ?

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    5s daha şık ama iPhone 6'da da ekrana bakmak internette dolaşmak daha keyifli. Gözleri daha az yoruyor.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Gene de 6 al sen dostum.

• az önce 6 yı inceledim biraz. çok tatlı bişey olmuş. ne büyük ne küçük hayallerimdeki iPhone.
  • Bence almışken 6 al.
  • iphone'larda hiçbir oyun kasmıyor diyorlar. doğru mu?

oyundan atma falan da mı olmuyor?

çok fazla uygulama yüklediğinizde arka planda çalışan uygulamalar yüzünden Ram yetersiz, hafıza yetersiz diyip oyundan atma falan oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

iphone'larda hiçbir oyun kasmıyor diyorlar. doğru mu?

oyundan atma falan da mı olmuyor?

çok fazla uygulama yüklediğinizde arka planda çalışan uygulamalar yüzünden Ram yetersiz, hafıza yetersiz diyip oyundan atma falan oluyor mu?

Valla Iron Man 3, Asphalt, Fifa tarzı 50 tane falan oyun var daha hiç kastığına şahit olmadım telefonun. :)
  • Yenisi çıkan bir şeyin eskisini almak isteyenleri anlamıyorum. Mesela ps4 çıkmış adam ps3'mü alayım 4'mü diye soruyor. 5s diyenlere aldırma 6 al geç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Yenisi çıkan bir şeyin eskisini almak isteyenleri anlamıyorum. Mesela ps4 çıkmış adam ps3'mü alayım 4'mü diye soruyor. 5s diyenlere aldırma 6 al geç.

Ne alaka kardeş.

Kullanım amacına göre telefon alırsın yeni modele göre değil.

İphone 6 bana büyük geliyor, ben tek parmakla ekrana hakim olmak istiyorum iphone 6 da bu zor, tablet gibi kullanacaksın telefonu bu bana uymaz.

Donanım olarak arada uçurumlar yok, 5 in tasarımı hoşuma gidiyor 4 inc ekran yeterli, telefon cebe rahat sığıyor ele oturuyor ben 5s alacağım beklentilerimi bu karşılıyor, nokta.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.