Şimdi Ara

Pil süresi en iyi telefonlar hangileri? sizinde test ettiğiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung Galaxy s2 kullanıyorum.
    Orjinal yeni batarya felan aldım ama bir türlü şu pile bir çözüm bulamıyorum. Telefonda sürekli mesaj yazan birisiyimdir. Galaxy s2 telefonumu günde abartısız 3 defa şarj ediyorum. Yanımda sürekli yedek batarya taşıyorum.

Yeni bir telefon almaya karar verdim. Fakat pil süresi uzun süre dayanan bir cihaz arıyorum.
    Bir kaç yerde okudum.
    1. Huawei Ascend Mate 2 4G sürekli açık ekranda video oynatılarak 25 saat 54 dakika dayanmış.

2. Galaxy S5 15 saat 18 dakika dayanmış.

En iyisi ben okuduğum sitenin linkini atayım. Ne kadar doğru bilmiyorum tabii

http://m.teknolojioku.com/haber/pil-omru-en-iyi-akilli-telefonlar-19173.html?p=1

Benim telefonumda sürekli 3G açık. Günde yaklaşık olarak 3 saatlik bir telefon konuşması ve sürekli olarak whatsapp ve facebook kullanıyorum.
    Limitim 1500-1700 arası. Bana dayanacak ve en azından günü kurtaracak bir telefon lazım
    Simdiden Teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LG G2. Telefonum diye demiyorum ama şarj konusunda muhteşem.

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro720

LG G2. Telefonum diye demiyorum ama şarj konusunda muhteşem.

Hocam günlük kaç saat dayanıyor?
    Neler yapıyorsunuz telefonda?

• Gün içinde yoğun bir şekilde internet kullanimi yapiyorum. Whatsapp, twitter facebook kullaniyorum. Ortalama 10-15 dakikalik konusmamda oluyor. Telefon cok rahat bir sekilde günü cikartiyor. Hatta %20-30 gibi bir sarjda kaliyor eve geldiğimde.

• 1000 tl uzerınde G2 bu yonden cıdden konforlu sorunsuz bol bol kurcala yınede eve gelene akadr bıtmıyor,1000 altında ıse xperıa sp 2370 batarya ıle cıdden ıyı kullandım ve bu yondende fıyatına gore hem gucu hemde bataryası gayet tatmınkar,daha usttte ıse zaten z3compact bataryada tokatlamadık cıhaz bırakmayacak gıbı.

Pil süresi en iyi telefonlar hangileri? sizinde test ettiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro720

Gün içinde yoğun bir şekilde internet kullanimi yapiyorum. Whatsapp, twitter facebook kullaniyorum. Ortalama 10-15 dakikalik konusmamda oluyor. Telefon cok rahat bir sekilde günü cikartiyor. Hatta %20-30 gibi bir sarjda kaliyor eve geldiğimde.

Teşekkür ederim hocam

LG G3 nasıldır acaba? Varmı bir fikriniz?
    Xperia Z3 te düşünüyorum bir yandan ama emin değilim. Xperia SP de güzel telefon fakat geleceğin teknolojisinide yakalasın istiyorum. 8 çekirdekli vs
    2 gb ram vs.
    Tabii ne kadar çok çekirdek o kadar çok şarj yemesi gibi bir şey galiba

• Lg g flex.

• quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Lg g flex.

hocam LG G Flex de çok iyi bir cihaz üstelik fiyatına göre

fakat telefon ekranının kavisli olması cihazı dik tutarken mesaj yazmada sıkıntı çıkarmaz mı? yani en azından bana öyle geliyor
  • Tam tersine kolaylık sağlıyor eğim, cihazı bir mağazada denemeye bak...

• Hocam ben de s2 kullanıyorum ve aynen senin gibi günde 3 kez şarj ediyorum ve yine aynı senin gibi yeni batarya aldım ama en ufak bir değişiklik yok. Ben çok araştırdım alırsam g2 alırım. Ama bütçeyi zorlamak istemiyorum şu an için. S2'ninperformansı benim için gayet yeterli. Şarj olayı için de sistemi rootlayıp gereksiz uygulamaları kaldıracam. Bi de ölye bakacam. Hiç olmadı şarjı daha iyi giden bi rom yükliycem. S2 gelmiş geçmiş en başarılı telefonlardan biri. Bence şarj sorununu çözersen bu cihaz seni en az 3 sene daha götürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytamal

Hocam ben de s2 kullanıyorum ve aynen senin gibi günde 3 kez şarj ediyorum ve yine aynı senin gibi yeni batarya aldım ama en ufak bir değişiklik yok. Ben çok araştırdım alırsam g2 alırım. Ama bütçeyi zorlamak istemiyorum şu an için. S2'ninperformansı benim için gayet yeterli. Şarj olayı için de sistemi rootlayıp gereksiz uygulamaları kaldıracam. Bi de ölye bakacam. Hiç olmadı şarjı daha iyi giden bi rom yükliycem. S2 gelmiş geçmiş en başarılı telefonlardan biri. Bence şarj sorununu çözersen bu cihaz seni en az 3 sene daha götürür.

Şu anda samsung Galaxy s2 de 4.1.2 Türkiye romu kullanıyorum. Root lu siyah kernel kullanıyorum exTweaks ile sistemde genel bir kaç CPU ayarları ile oynadım. Maximum frekans 800MHz en düşük frekans 200MHz sistemin gereksiz uygulamaları nıda kaldırdım fakat yinede şarj sıkıntısı devam ediyor şu anda LG G Flex ya da LG G2 düşünüyorum. Araştırdım bende gayet iyi.
    Bakalim durumlara göre uygun bir cihaz alırız artık

• iphone ailesinde 5c de iyidir iphonelara göre
  • 3310 1 Hafta gider

• quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Tam tersine kolaylık sağlıyor eğim, cihazı bir mağazada denemeye bak...

Peki LG G2 mi yoksa G PRO 2 mi? Fark nedir?

• Sarj ömrü en iyi olan telefon tartışmasız note3 ve cok hızlı sarj oluyor

• Note 3 neo aldim dun aksam saat 11de fisten cektim 2.5 saat film izledim sabah kalktim youtubedan 30 kere video izledim
    Internette takildim
    15 dk konustum

Bugun saat 18 gibi sarj bitti
    Fiyat 1500 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peekay -- 27 Eylül 2014; 0:46:49 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Note 3 kullanıyorum. 4-5 saat kllanımla 15-16 saat gidiyo şarjı gecede zaten şarja takıp uyuduğum için 1 gün gidiyo bana çok rahat. G2 kullanmadım ama oda çok iyi gidiyo diyo kullanılar. İphoneların şarjı berbat zaten 6 yıl kullandım hergün olur olmaz yerde bitti şarjı ankesörlü telefon kullanıyo gibiydim günde 2-3 kere şarj etmekten imanım gevremişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Note 3 kullanıyorum. 4-5 saat kllanımla 15-16 saat gidiyo şarjı gecede zaten şarja takıp uyuduğum için 1 gün gidiyo bana çok rahat. G2 kullanmadım ama oda çok iyi gidiyo diyo kullanılar. İphoneların şarjı berbat zaten 6 yıl kullandım hergün olur olmaz yerde bitti şarjı ankesörlü telefon kullanıyo gibiydim günde 2-3 kere şarj etmekten imanım gevremişti.

Bende 4S kullandım hocam telefon kalite bakımından çok iyi idi. Fakat dediğiniz gibi şarjı olur olmadık yerde bitiyordu. Note 3 kullanmak istemiyorum nedendir bilinmez ama o telefona çok soğuk bakıyorum. Bir türlü içim ısınmadı :) şu anda LG G2, LG G2 PRO ve LG G FLEX arasında gidip gidip geliyorum :)

• Şuan note 3 kullanıyorum şarjı en güzel giden telefon note 3 ile yarışan (1 hafta) kullandım z1 de kafa kafaya gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi menem -- 27 Eylül 2014; 19:06:03 >
  • Chill Out kullanıcısına yanıt
    Hocam size önerim iki adet yedek batarya ve harici batarya şarj cihazı alın evde iki bataryayi da sarj edin tabiki telefonuda sarj edin dışarı çıkarken yüzde yüz dolmuş iki yedek bataryayi da yanınıza alın tamamdır. Iki adet yedek batarya çok fazla bir yer kaplamaz özellikle kış günlerinde montunuzun herhangi bur cebine koyup orada unutabilirsiniz

Ben yanımda telefon harici bir şey taşımak istemiyorum derseniz ona bir şey diyemem

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.