Şimdi Ara

iPhone Photo library

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 8 tanıtımında vaad edilen iPhone Photo library'yi bulamadım. Hani fotoğrafların tümünün icloud'a yüklenmesi, telefonda full çözünürlük kalsın mı kalmasın mı diye sormadı telefon bana...
    icloud açık, muhtemelen fotoğraflarda yüklenmiştir icloud'a ama telefondan yüksek çözünürlüklü olanları silip, düşük çözünürlükleri tutma gibi bir ayar yok..

nerde bu ayarlar, gören duyan oldu mu??

• Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    icloud ve fotoğraf ile ilgili ayarı arıyorsunuz ama ayarlar>icloud>fotoğraf a bakmıyorsunuz ilginç :)
  • merak etme oraya baktım dostum.. ama orada "yüksek çözünürlükleri tut" veya "yüksek çözünürlikleri sil ve düşük çözünürlükleri tut" gibisinden ayar yok...

Ekleme... o bahsettiğin menüde sadece "fotoğraf yayınım", "seri çekimleri karşıya yükle" ve "icloud fotoğraf paylaşma" seçenekleri varsa... hepsi de açık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kızıl Baron -- 22 Eylül 2014; 11:59:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

iOS 8 tanıtımında vaad edilen iPhone Photo library'yi bulamadım. Hani fotoğrafların tümünün icloud'a yüklenmesi, telefonda full çözünürlük kalsın mı kalmasın mı diye sormadı telefon bana...
    icloud açık, muhtemelen fotoğraflarda yüklenmiştir icloud'a ama telefondan yüksek çözünürlüklü olanları silip, düşük çözünürlükleri tutma gibi bir ayar yok..

icloud drive'a geçtiğiniz zaman general kısmında photos&camera kısmında optimize iphone storage ve download and keep originals adlı 2 sekme belirecek.Ama dediğim gibi drive'ı aktif etmeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mogosan

quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

iOS 8 tanıtımında vaad edilen iPhone Photo library'yi bulamadım. Hani fotoğrafların tümünün icloud'a yüklenmesi, telefonda full çözünürlük kalsın mı kalmasın mı diye sormadı telefon bana...

icloud drive'a geçtiğiniz zaman general kısmında photos&camera kısmında optimize iphone storage ve download and keep originals adlı 2 sekme belirecek.Ama dediğim gibi drive'ı aktif etmeniz gerekiyor.

icloud drive açık bende... tam olarak hangi bölümden bahsediyorsunuz? Photos & Camrea diye bir kısım yok bende...
     iPhone Photo library iPhone Photo library iPhone Photo library

• fikri olan?
  • fikri olan??
  • 4s telefonumda var benim o ayar. Fakat yanlış hatırlamıyorsam 8.0 da yoktu. 8.02 ile geldi. Senin ios sürümün neydi hocam?

iPhone Photo library

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.0.2
    icloud drive'ı aç kapa yaptım ama yok...
    işin ilginç yani ipad'imde de yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kızıl Baron -- 29 Eylül 2014; 17:12:08 >
    Buraya bir bakabilirsin.
  • Bende böyle çıkıyor bahsedilen bu ise

• quote:

Orijinalden alıntı: D4rkBB

Buraya bir bakabilirsin.

Teşekkürler.. akşam bir göz atacağım ama bu sanırım Photo Stream için problemlerden bahsediyor.

Benim problem Photo Library...

Ama yinede teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Bende böyle çıkıyor bahsedilen bu ise

Bahsedilen tamamen bu!!! Ama bende bu Beta Photo library seçeneği çıkmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kızıl Baron -- 1 Ekim 2014; 13:45:29 >

Bu halde olmasına rağmen Bilgisayarıma da iCloud yükledim. Telefonda çektiğim bütün Fotoğraflar bilgisayarıma geliyor.

Acaba telefonun modelinden mi kaynaklanıyor ?
  • quote:

Acaba telefonun modelinden mi kaynaklanıyor ?

Nasıl yani modelden?
    5s kullanıyorum. Ayrıca ipad air'de de aynı problem var. Eşimde iphone 5 var onu daha güncellemedin 8.0.2'ye.

GLOBAL mı , GSM mi ?
  • Bende de çıkmıyor o olay

• quote:

GLOBAL mı , GSM mi ?

Global mi Gsm mi derken? Türkiyeden Apple Store'dan almıştım işte geçen sene...
  • iPad air 8.0.2 de var Beta falan yazıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.