Şimdi Ara

Bisiklet tavsiyesi lazım (yol bisikleti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, yol bisikleti alacacağım sanırım yarış bisikleti olarakta söyleniyor ince lastikli..

Bütçem 1.000 ama 100-200 oynar modele göre.. 2. El sıcak bakıyorum daha üst model alabilmek açısından. Okula gidip gelmek ve genel olarak İzmitte çarşıda, deniz kenarında gezmek için kullanacağım. Tavsiyelerini bekliyorum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu model tam sana göre. Şehrinde Decathlon mağazası varsa gidip görüp alabilirsin.

http://www.decathlon.com.tr/triban-500-yol-bisikleti-id_8239801.html

Full Sora Set, karbon maşa, ömür boyu garanti. Çok satıyor bu bisiklet, incelemeleri de mevcut, googledan bakabilirsin.

Yorumlara bakıyorum da adamlar o kadar çok satmış ki stokları yetmemiş :D Ben de arıyorum güzel bir yol bisikleti, carrarolara ya da salcano xrs 030 lara falan bakıyorum ama bunu almayı da düşünebilirim. Bir sürü de para artar. Ulaşım için de kullanacağım için daha çamurluk, aydınlatma gibi masraflarım olacak.
    Hatta şöyle bir durum da var; 2100 liraya alınacak bir xrs 30 bu bisikletten 1,5 kilo daha hafif olacaktır. Ama bunun yerine 400TL masrafla spd pedal+ayakkabı alınırsa bisiklet 1.5kg değil sanki 3-4kg hafiflemiş gibi performans alırsınız. 1300+400 yani btwin+spd sistem 1700'e geliyor. Valla kafama yattı bak. Sana tavsiyede bulunurken kendime de bulunmuş oldum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhd93 -- 21 Eylül 2014; 21:25:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.