Şimdi Ara

DarkPassage TrielBaenre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence Touch triel dan daha yetenekli daha iyi yetenek atışları var lane aşamasında daha faydalı ama takım oyuncusu degil diye dusunuyorum solo q da çok daha iyi işler yapabilir ama support oynuyorsan sadece refleks ve yetenek atışları yeterli olmuyor triel gibi görüş saglama takım oyunlarını sezme potansiyeli yok gibi gweliyor bana

• dünyanın en iyi supportu da olsa dp ezilmişti
  • Touch çok iyide bir triel değil ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi yetenek atışı hangi reslek tauch kelimenin tam anlamı ile rezalet oynadı.Gerek koridor aşamasında gerek oyunun ilerleyen dakikalarında threshe çekilip durdu.Karşısı fizz pickleyince zaten bizimkiler korktu holy oovv falan yapmıştı pick ekranında.Bizi ormancı ağırlığını hissettiremedi zaten.Naruda fazla korktu fizzden ve ilk verdiği kill cidden gereksizdi orada flash atmalıydı o ultiyi yemek yerine.
  • bundan önceki namileri izlemediniz mi abi siz ne iyisi? mata darma duman etti ortalığı bizimki götü kurtarma çabası içindeydi tüm oyun.
  • Gördüğüm en kötü Nami adam, ne yetenek atışı. Geçen ezildikleri ranked gamede de Nami oynamıştı yine aynı.
  • Buranın agırlığı altında ezildiler o çok netti sadece belki fab. biraz rahat gozuktu gozume ama hani rahat olsalar ne degişirdi bişey degişmezdi bu seviyede degil dp en azından daha dengeli geçebilirdi maç belki ben zaten olayı dp triel olsa kral dagıtrır mevzusuna getirmedim sadece eksik gordugum bi noktaydı paylaştım
  • alfe28 kullanıcısına yanıt
    bu maç bir kez faydalı şey yaptı katılıyorum ama streamlerinde duo larında wildcardda falan gerçekten 4 kişiye tutturdugu braum ultileri çok iyi suya hapisler vardı triel onları çok yapan biri degil o bakımdan karşılaştırdım yoksa tabiki bi madlife demiyorum ikisini kıyaslıyorum sadece
  • Nasıl totem koyup nasıl totem kırdıklarını görmediniz mi abi.baron savasından önce 9 ward 3 ü pink olmak üzere baron sahasında. . . helal olsun ahq haketti
  • suarezzz S kullanıcısına yanıt
    Haklısın bizden iyiydiler ama sen bu seviyedeyim diyorsan bunları sen yapacaksın rakibinden önce turnuvanın en zayıf 3. takımıydı karşılarındaki diger takımlar bunları ahq dan çok daha iyi yapıyor onlar nasıl yapıyorsa dp de yapmalıydı onlar totem koydu diye maç kaybetmek bizim totem koymadığımız için kaybettigimiz anlamına geliyor yapacaksın abi item yapıcam kasıcam diye yırtınmak yerine birşeyler yapacaksın nidale top laner bile ustunde 2 totemle gelip koridorun etrafını goruse bogdu sen yapmazsan olacağı da bu
  • meth'in kendi mavisinde threshe yakalandığında touch'un attığı ulti cidden berbattı , en çok onu garipsedim . Konsantrasyon eksikliği var çocukta
  • dpden üstün takım değildi belki ama dediğim gibi ben ilk 2 maçıda izledim ilk defa bukadar görüşe önem veren takım gördüm .
  • suarezzz S kullanıcısına yanıt
    Haklısın gerçekten iyi görüş sagladılar ama buna tek verdigimiz cevap ziynetler oldu boyle olunca da çok aşırı önem veriliyor gibi görüldü bence mesela en basit örneği kha bottaki moakainin attığı totemi düşürmedi bile herhangi başka bir takım junglerı olsa 2. gelişinde orda o totemi kırardı en kötü ama kha ziynet bileharcamadı oraya o kadar abartılı bir çaba göstermeden bile biraz daha dengeleyebilirdik durumu
  • NA KR TW Challenger 1. si olmuş bi adam var karşı takımda, bizimkiler hala ward koysaydık alabilirdik diyor.Kim ne koydu gördük.Daha EU LCS seviyesinde bile değiliz
  • alabilirdik denilen bir yorum nerede? ayrıca kimse de demedi eu lcs seviyesindeyiz falan diye sadece degerlendirme yapıldı bu yorumu maç oncesi açılan dp şu kadar iş yapar gruptan çıkar konularına yap burda gelip durup dururken yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellTruant -- 18 Eylül 2014; 16:15:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atletli streamer

NA KR TW Challenger 1. si olmuş bi adam var karşı takımda, bizimkiler hala ward koysaydık alabilirdik diyor.Kim ne koydu gördük.Daha EU LCS seviyesinde bile değiliz

doğru söylüyorsun TR nin çok düşük seviyede olduğunu birkez daha göstermiş oldular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellTruant

alabilirdik denilen bir yorum nerede? ayrıca kimse de demedi eu lcs seviyesindeyiz falan diye sadece degerlendirme yapıldı bu yorumu maç oncesi açılan dp şu kadar iş yapar gruptan çıkar konularına yap burda gelip durup dururken yapma

alabilirdik'i senin mesajlarıa söylemedim başka bir konuda gördüğümden dile getirdim.Ayrıca dp şu kadar iş yapar emsajı değildir benimki, sen nasıl maç sonu bir değerlendirme yapıp konu açtıysan bende bu maçı izledikten sonraki değerlendirmemi konuya koydum.Ayrıca ilk cümlemdeki ''3 serverda 1. olan adam var'' lafımın temelide yabancı yayında shoutcasterların bile ahq nun maçlarında banların hep westdoor'a yöneltildğini belirtmesiydi.Ve ayrıca böyle bir adama signature herosunu ''karşısına kek yapacağı bir hero seçerek'' vermemizdi.

• abi tartışmanın lüzumu yok kötü ezildiler işte ilerleyen maçlarda toparlasalar bari .
  • asya takımları fen lisesi,avrupa-amerika anadolu lisesi dp'de meslek lisesi bunların hepsi üniversite sınavına giriyor yani herhangi bir şekilde meslek lisesi öğrencisinin bu diğerlerinden birisini geçme gibi bir durum var mı normal şartlarda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auspexa

dünyanın en iyi supportu da olsa dp ezilmişti

bugün mata nın yaptıklarını izledikten sonra bu adam her takımı taşır dedim. bence dp yi de rahat taşırdı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.