Şimdi Ara

İPHONE 6 NEREDEN ALMAK DAHA MANTIKLI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
2.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: der ve gider

quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Şuanda tek fark Apple'ın 15 gün sorgusuz sualsiz iade alması.
    Bunun dışında fiyat bilmediğimiz için birşey diyemiyoruz. Bazı firmalar satış olsun diye Apple'ın fiyatından aşağı inebilir mi, hep birlikte göreceğiz.
    Apple onarım yapmaz, cihaz sorunlu ise değiştirir.

Ben Apple'dan geçen hafta iPhone 5S aldım. Ben şimdi gidip bunu geri vermek istiyorum desem neden falan sormayacaklar ya da bir işlem yapmadan direkt alacaklar mı yani?

15 gün derken iş günü mü yoksa hafta sonları da dahil mi?

Sim takılmamış olması gerekir. Telefona sim takılıp gerek apple gerek uydu aktivasyon yapıldığı anda kullanılmış durumuna düşüyor ve 14 gün iadesi geçersiz kalıyor

Dün Apple çalışanına sordum, istediğiniz gibi kullanmış olabilirsiniz fark etmiyor ürün sorunsuz olduğu sürece iade edebilirsiniz dedi.

benim bildiğim kesinlikle ve kesinlikle aktivasyon yapılmamaış olması gerektiği, yoksa adam alır 15 gün kullanır geri götürür önünü alamazlar

İyi ama telefonu satarken genelde kuruyorlar zaten istediğinde. Kurmadığın sürece telefonu sim kartsız kullanamıyorsun ki?

O zaman ben yanlış biliyormuşum, teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yerinde olsam apple dan alırım

• Lydia'dan almak mantıklı mi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felicitaaa

Arkadaşlar ankara cepa avm de lydia var oradan da nakit havale fiyatıyla alabilir miyiz ?

Zorlu center app store nakite % 4 indirim yapiyormus acaba lydia da yapar mi.. Bende Ankara'dayim

• quote:

Orijinalden alıntı: ffatihtas

Lydia'dan almak mantıklı mi sizce?

ben lydia dan almayı düşünüyorum dostum
  • Arkadaslar yanlıs bilgilendirme yapmayalım. Yasa iade hakkını 7 gün ile sınırlar. 14 gün değil. 14-15 gün süreyi firmalar kendileri veriyor. Misal vatan bilgisayar apple vb buyuk storelar. Ki bunlar bu hakkı mağazadan alımdada veriyor. Normalde yasa sadece kapıdan ve internetten satısta 7 gun hak tanıyor. yani siz mağazadan aldığınız bir ürünü yasal cercevede iade edemezsiniz ki bu 7 gunluk hak ürünün ambalajının bozulmamıs olmasını gerektiriyor. Appleda ise tam tersi urunun ambalajı acık olsa bile alıyor ürünü denediniz gene alıyor kosulsuz iade bu.

Bunun dısında üründe bir kusur varsa buayıplı ürün sayılıyor ve süre 30 gündür bu durumda iade veya değişim hakkı için. Ayıplı ürün tamir edilip geri verilemez . 30 gunden sonra ayıplı ürün sayılmıyor arıza kapsamında tamir olayına girebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archieduke -- 18 Eylül 2014; 10:59:56 >
  • arkadaşlar teknosalara gelecekmi acaba 26'sında bilgisi olan varmı ?
  • Apple Store ama fiyat avantajı varsa belki başka yerler olabilir.

• Teknosa ve Kliksa neredeyse tüm ön siparişleri tüketti. Ürünler Apple Türkiye garantili ....TU/A parça nolu. Merak etmeyin. 26 Eylül'de sevkıyat deniyor ama muhtemelen ABD gibi olacak, perşembe günü kargoya verecekler. Cuma günü kargoyla teslimler başlar.

En avantajlısı Kliksa. 100 TL chip para ve Paramigeriver iadesi ile 64GB iPhone 6+ 2800 TL'ye geliyor. Apple Store'dan nakit almaktan bile avantajlı. Üstelik aynı gün kapınıza gelmiş olacak. Sabaha kadar Zorlu'da beklemeyeceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100tl her karta var mı

• ender E kullanıcısına yanıt
    Sadece Axess. 30 Eylül'e kadar geçerli. İkinci dalga tedariğinden bile alınabilir.

• İphone 6 16gb kaca geliyor

• Ben kliksadan verdim dün gece siparişi. 6 plus 128 gb gri axess ile aldım bir de avantajix sitesini kullandım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.