Şimdi Ara

adanada bisiklet alabileceğim yerler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bisiklet alacağım. Balcalı kampüsü beyaz evler yapacağım. şehir bisikleti olsun istiyorum. Adanada büyük bisiklet mağazaları varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ha internetten almışsın ha Adana'dan, pek indirime yanaşmıyorlar taksitle alacaksan. Nakit paran varsa indirim yapıyorlar. Stad tarafında, Markiz pastanesinin karşısında bi yer var, Accell grup ürünleri (Carraro ve Bianchi) ve bazı duymadığım ithal markalar satıyorlar, Carraro CRP 690 bisikletimi oradan aldım. Ayrıca Hayalpark civarında Çukurova Bisiklet evi diye bi yer var, Kron ve Salcano satıyordu

• İnternetten almayla bayiden alma çok fark ediyor

Marka model belliyse gidip görmek için bakabilirsin bayilere ama almadan önce kesinlikle İnternete bak

Aradığın markaya göre değişir bisikletçi, adliyenin karşısında dağ bisiklet var, metro yolunda şampiyon bisiklet evi var, Çukurova bisiklet var, doğa bisiklet var ..

Bana soracak olursan decatlondaki bisikletlere öncelik ver
  • Ben decathlon'dan aldım. Bisikletten çok anlamasalarda ilgili ve saygılı çocuklar. İndirimi denk getirirsen de fiyatlar güzel

• Adana da bora bisiklet takımı var kardeşim ben onlarla bir tanış derim facede bulabilirsin gruplarini ve iletisime gecebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.