Şimdi Ara

Bisiklet önerirmisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sürmesi rahat ,uzun süre sürünce rahatsız etmeyecek,hız yapılabilecek bir bisiklet arıyorum
    26 jant olmalı
    350 tl ye kadar önerileriniz neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

http://www.n11.com/salcano-excel-26-jant-dag-bisikleti-beyazkirmizi-P29115503

Hız falan yapmanı önermem.

neden hocam?
  • Bu seviye bisikletlerde kullanılan bileşenlerin kalitesi belli bir sınırdadır. Yokuş aşağı yüksek hızla giderken frenlerden birinde sorun çıksa o esnada da önüne birşey çıksa ne olacak? Önerime kulak ver, temkinli ol.
  • quote:

Bu seviye bisikletlerde kullanılan bileşenlerin kalitesi belli bir sınırdadır. Yokuş aşağı yüksek hızla giderken frenlerden birinde sorun çıksa o esnada da önüne birşey çıksa ne olacak? Önerime kulak ver, temkinli ol.

Peki hocam saolun.Zaten çok hız yapmıyacağım.

Peki bu güzelmi? Bütçeyi aşıyor ama http://www.akakce.com/bisiklet/en-ucuz-salcano-bodrum-m26-fiyati,799756.html

• O tarz bisikletleri sevmiyorum şahsen...
  • quote:

O tarz bisikletleri sevmiyorum şahsen...

Neden hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 2. ellere yönelin derim, bisikleti alıp fren pabuçları 2 hafta sonra dağılınca ben ne yaptım demeye başlarsınız. Aynısını bende yaşadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodoruh

Hocam 2. ellere yönelin derim, bisikleti alıp fren pabuçları 2 hafta sonra dağılınca ben ne yaptım demeye başlarsınız. Aynısını bende yaşadım.

Hocam 150 TL ya galiba 2011 de bisiklet aldım hala sürülüyor. 320 lık alsam bana baya gider

• Merhaba. Ben her gün ise gidip gelirken toplam 5 km yol yapacağım. Yolumda giderken ve gelirken yokuşlar mevcut.Bisiklet konusunda yeniyim. Aklıma yatan bisikletler.
    * Salcano NG 650
    * SALCANO CITY FUN 70
    * SALCANO CITY FUN 60
    * Kron XC 250
    * Kron XC 150
    * BTWIN ???

Bunlardan hangisi benim için idealdir?

Teşekkürler.
  • Acemi85 A kullanıcısına yanıt
    Salcano NG 650 f/p bisikleti herkes çok memnun fakat maşası kilitlemeli değil
    City fun 70 Arkadaşımda var bizzat kullandım, güzel bir bisiklet.
    City fun 60 Maşası pek beğenilmiyor, kafadan elenebilir.
    Kron xc250 Btwinle kıyaslarsak Btwin ağır basıyor.
    Xc 150 Donanımı diğer seçeneklere göre yetersiz.
    Btwin Tam emin olmamakla birlikte ömür boyu garantisi olduğunu biliyorum.

Sonuç olarak eğer dağ bisikleti istiyorum ve param var derseniz Btwin Rockrider 500. Daha az param gitsin derseniz NG 650
    Dağa bayıra çıkmam kullanımım şehiriçi derseniz city fun 70 alabilirsiniz.
    city fun 60 ta zoom maşa var yani iyi bir maşa değil city fun 70 i öneririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki city fun 70 ve ng 650 arasında benim yerimde olsanız seçiminiz ne olurdu? Günde 5 km yol ve yokuş in çık olacak.
  • City fun 70 düz maşa olduğu için hem daha hafif hem gücünüzü boşa harcamazsınız

Sadece şehir kullanımında tabiki city fun 70
  • quote:

Peki city fun 70 te amortisor yok sanirim. Amortisor olmamasi komfor acisindan sorun yaratmaz mi sizce? Tamam amortisor agirlik yapiyor ve gucu emiyor. Fakat komfor acisindan amortisor olmasi daha iyi degilmidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi85 -- 14 Eylül 2014; 17:50:20 >
  • Konfor açısından kesinlikle amortisor iyidir ama hem şehir içinde sürecekseniz hemde amortisor istiyorsanız ayarlabilir maşalar iyidir sertleştirince çok az oynama yapıyor ben ayarlamalı kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

quote:

Peki city fun 70 te amortisor yok sanirim. Amortisor olmamasi komfor acisindan sorun yaratmaz mi sizce? Tamam amortisor agirlik yapiyor ve gucu emiyor. Fakat komfor acisindan amortisor olmasi daha iyi degilmidir?

Bu birazda size bağlı kaldırımlardan birden inmek isterseniz kasislerde yavaşlamak istemezseniz amortisör iyidir. Yok ben sessiz sakin kullanırım derseniz düz maşa gayet yeterli

• Salcano Nova
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.