Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğrudur az önce tekrar görüştüm iş netlik kazansın diye konu Apple ile ilgili değilmiş değişim kararı çıkan başka birinin telefonu ile seninki değişiyor tabi 150 de para kazanıyorlar ama mutlaka senin cihazınında değişimden gelmesi gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

kılıf önerisinde bulunabilecek olan var mı? Şeffaf, cihazı komple saran, ince, cihaz düşünce koruyan vss...

Spigen Liquid Crystal 4

http://www.hepsiburada.com/spigen-sgp-iphone-6-6s-kilif-liquid-crystal-4-tarafi-tam-koruma-kapali-sgp11596-sgp11368-pm-telkilsgp11596

• berkesimsek546 kullanıcısına yanıt
    Merhaba bahsettiğiniz yerin telefon numarası var mı acaba?

ben de iphone 6 mı, 6 plus ile fark verip değiştirmek istiyorum güvenip kimseyle yapamadım o işi :D
  • Uzun zamandır iş güç nedeniyle girememiştim ama değişen ve kaçırdığım bir şey olmadığını anladım, tartışmalar son gaz devam bakıyorum da. Batarya kapasitemin 100 Mah'ı düştü gözüküyor backup ile ancak 100mah neredeyse yarı yarıya etkiler mi anlamıyorum. 6.5 saat kullanım 42saat bekleme aldığım telefonda 4 saat kullanım 16-20 saat bekleme alıyorum, sıfırlama vakti mi geldi acaba :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axib0y -- 17 Mayıs 2016; 14:40:55 >
  • Axib0y kullanıcısına yanıt
    O zaman araliginda telefonu hic guncelledin mi?

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelikle; konuşma tarzın hiç hoş olmamakla beraber birçok konuda haklısın diyeceğim evet.. ama herkesin kullanımı ve beklentisi farklı oluyor bu sebepten dolayı kimseyi şöyle yada böyle yargılama hakkına ne sen ne bir başkası nede ben sahip değiliz.

Artı olarak evimde max 20 mbps internet olabilir fakat 4,5g teknolojisi zaten evdeki wifi için değil operatörün sağladığı internet hızı içindir. Herşeyi detaylıca öğrenmişsin ok saygı duyuyorum fakat 300 mbps internet hızından wifi ile değil operatörün sağladığı 4,5g ile faydalanacağız bunu öğrenememisin .. Bilmem anlatabildimmi ?

saygıyla ve sevgiyle Allaha emanet ol.
    Son sürümdeydi zaten şimdi yeni güncelleme geldi geçmedim.

• ssgenc55 kullanıcısına yanıt
    300mbps netten faydalanamiyormus vah vah suan bence madur durumdasin bi yerlere falan basvuru yap derim..

Mobilde 300mbps neti ne yapacaksin? 10 gb kota kullaniyorum 3g de 15mbps net aliyorum her ise yetiyor 1080p video buffering de kalmiyor bisey indirmeye kalkincada cok gecmesen iniyor ki appstore da zaten 100mb uzeri wifi istiyor.

300mbps neti bosverde ping dusuk olsun ping.. Suan kullandigin internet hizi mobilde ne konuda yavas kaliyor?

Bana bi ornek ver de ki 15mbps internetim su su islerime yetmiyor ben daha fazlasini kullanmak istiyorum ama modem desteklemediginden oturu yapamiyorum..

Boyle bi ornek verebilirsen ben soyledigim herseyi geri alicam soz..

Son surumde sarj rezalet diyolardi zaten iphone u kutudan cikan surumuyle kullanican bunu bilir bunu soylerim..

Kardeş sen 9.3.2 sürümüne eğer 9 sürümlerinden birilerini kullanıyorsan kesin geç. Şöyle düşün bir firma bir yazılımın üst üste bu kadar sürümünü çıkarması sırf yenilik için mi? 9.0 sürümünün üzerine bu kadar yan sürüm çıkma nedeni iOS stabilitesini koruma. Şunu da belirteyim ki hiçbir zaman 8'den 9'a ya da 9'dan 10'a güncelleme çünkü Apple'ın yavaşlatma politikası işin içine girdiği için sıkıntı yaşanır. Benim açıkcası görüşüm bu yönde.

Merhabalar gerekli irtibat numaralılarını bu linkte bulabilirsinizhttps://www.gurgencler.com.tr

• Herkese merhaba arkadaşlar. Ben İtunes pcden telefonuma fotograf atamıyorum. Başka telefonu bağladım pcye bu kısımda fotografları eş zamanla çıkıyor ben bağladığımda ekran böyle bi yardımcı olun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtt61 -- 17 Mayıs 2016; 22:54:19 >
  • kurtt61 kullanıcısına yanıt
    Eş zamanlayacak klasörü falan belirttiniz mi? Yoksa PC'nizde bulunan resimleri kendi kendine telefona atmıyor program.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Eş zamanlayacak klasörü falan belirttiniz mi? Yoksa PC'nizde bulunan resimleri kendi kendine telefona atmıyor program.

Nasıl belirteceğim onu işte o kısım gelmiyor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Kardeş sen 9.3.2 sürümüne eğer 9 sürümlerinden birilerini kullanıyorsan kesin geç. Şöyle düşün bir firma bir yazılımın üst üste bu kadar sürümünü çıkarması sırf yenilik için mi? 9.0 sürümünün üzerine bu kadar yan sürüm çıkma nedeni iOS stabilitesini koruma. Şunu da belirteyim ki hiçbir zaman 8'den 9'a ya da 9'dan 10'a güncelleme çünkü Apple'ın yavaşlatma politikası işin içine girdiği için sıkıntı yaşanır. Benim açıkcası görüşüm bu yönde.

Ya hu birak sunun gorusunu ne biliyor ki dandroidden devsirme bisey ios in i sinden anlamiyorsun benim degisimden onceki cihazim 9.0.2 ydi sonraki gelen 9.2.1 le geldi ve sarji bariz daha cabuk gidiyor 9.2.1 li olanin. Senin mantigina gore 9.3.1 yapmam lazim ama 9.3.1 in sarji sarj degil su gibi iniyo.

Dinleme su elemani mantigina gore konusuyorda gerceklerden haberi yok. Onun mantigina gore yeni guncelleme duzeltmeler icermeli ama firmalara gore degil.

Onun mantigi konusur benim tecrubem. Ben android forumunda da guncellemeyin diyorum burada da. Var bir bildigimiz guncellemeyin diyoruz en son kacta kaldiysan kardir senin icin gittikce sarj omru kisaliyor.

Neden mi?

Soylememe gerek yok ama aciklama geregi duyuyorum artik cunku dark oyuncu nickli elemanin androidden devsirme yorumlari ve hayal urunu varsayimlari beni cileden cikartiyor. Teknik bilgi sifir ama fikre gelince denizde kum..

Her ios ilk surumu tuketim odakli oldugu icin baz alinan frekanslari dusuktur yani ilk ios surumleri her zaman kasar fps atlar vs vs.. Bunun sebebi cihaz cok fazla yakip cok fazla isinmasin diye islemci frekanslari dusuk tutulur ve guncelleme piyasaya cikar..

Tirnak icinde yaziyorum bir telefon isiniyorsa sebebi yuksek frekans yahut yuksek mV tur ve isinan bi cihazin sarjinin uzun gitmesi imkansizdir cunku cok enerji cektigi icin isiniyordur cok enerji cekende haliyle sarji cabuk tuketir..

Simdi sonrasina geliyorum adamlar son cikan cihaz kasar mi lan diye feedback yollayinca her guncellemede frekanslar yahut frekanslara ait mV degerleri yukseltilir ki islemci darbogaza girip ani kasintilar yasamasin..

Bu da sana daha kisa giden pil omru ve daha akici bir deneyim sunar. Ikisi arasinda secim yapma sansin yok son surum her zaman daha cok yakan surumdur. Takilma donma olmamasi icin frekanslar asirtilir stabillik saglanir akicilik saglanir.

Adamlarin derdi pil omru degil kasmayan telefondur.

Guncelleme veriyolarsa pili dusunuyolardir gibi bos bos hayallere kapilmayin adamlar pili dusunuyor olsaydi 6s leri 0.1mm daha kalin yapip pil kapasitesini koruyabilirlerdi dusurmezlerdi...

Haydi selametle

• quote:

Orijinalden alıntı: zugabore41

iPhone 7’nin altın rengi sızdırıldı! http://www.teknofora.com/iphone-7nin-altin-rengi-sizdirildi/

Ben cakma bi fotografci gozuyle baktigimda iphone anten cizgileri tek duze arka tasarima farkli bi kontrast kattigini dusunuyorum. 7 de teki muhtemel tasarim haliyle cinli telefonlara benziyor.

Birazda algiya oynanmis birsey bu apple ne cikarsa karsi cikacak adamlar oldugu icin bu durum bence cok normal.

Iphone daki anten cizgilerini araclarin uzerine ortadan boydan boya cekilen beyaz seritlere benzetiyorum ben tek duze rengi farkli bi kontrastla beslemek goze daha cekici geliyor.

• Müzikler, filmler, zil sesleri hepsi paralıyken bu podcastler nasıl ücretsiz anlamış değilim.

• Al-Yeleli Arslan kullanıcısına yanıt
    Apple music ile dinlediklerinizi download edebilirsiniz..

Siz laftan sözden anlamaz sürekli tartışma çıkarmaya çalışan bir insansınız. Ben size kaç defa beni alıntılamayın diye uyardım he, sizin kafa basmıyor mu, anlama özürlülüğünüz mü var. Kaç defa demem gerekiyor ALINTILAMAYIN!!!!!!!!!!! diye. Biraz yazılanı okuyup anlamaya çalışın. Kuduz köpek gibi sürekli saldıracak yer arıyorsunuz. İki defadır sizi kibarca uyarıyorum ama siz anlamamakta ısrarınızı sürdürüyorsunuz. Bundan sonra o kuş beyninize bunu yazın ve alıntılamayın anladınız mı. Burada kaç tane üye sırf sizin bu mantıksız tartışmalarınızdan sıkıldığı için konuyu takip etmekten bıraktı. Bir kişi olsa haklısınız ama biraz geriye gidilince sizin yüzünüzden kaç tane tecrübeli ve bilgili insan bu konudan ayrıldı sizin kafa almayınca işte söylemek gerekiyor. Ne tecrübeymiş be bir Galaxy S4'tür tecrübe diye gidiyor. Bir iPhone 6 Plus'ınız var dünyanın en iyi cihazı. Size kalsa 7 bile çıksa 6 hala iyi dersiniz yani biraz dış dünyaya çıkıp da kendi "tecrübelerinizi"(!) diğer insanlar ile de karşılaştırırsanız biraz daha iyi beyniniz bir şeyleri anlamaya başlar. Hesapta ben sizi sinirlendiriyormuşum. Kaç üye ayrıldı he sizin yüzünüzden, sinire bakın hele, biraz kendinize çeki düzen verin. Biraz şu foruma yazmayı bırakıp da dinlemeyi öğrenin. "Tecrübenizi" artırır böylece n

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkgamer_gs -- 18 Mayıs 2016; 8:05:44 >

• Ne bataryaymış, forum bataryadan yıkılıyor. Arkadaş bu telefonların başka problemleri, özellikleri yok mu? Artık batarya konusunu kapatsak olmaz mı?
  • 
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.