Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1008. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben yerinizde olsam 7 yi beklerdim. Şurada zaten kaç ay kalmış ki m8 sizi o Zaman götürür. Beğenmezseniz de daha uygun fiyata almış olursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

herhalde kardeşim kendine neden macera arıyorsun

çok teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Ben yerinizde olsam 7 yi beklerdim. Şurada zaten kaç ay kalmış ki m8 sizi o Zaman götürür. Beğenmezseniz de daha uygun fiyata almış olursunuz.

gerçekten mantıklı bişey dediniz :)en iyi si beklim belki fiyat olarak aynı fiyattan gelir belki de i6sp azcık fiyat düşer teşekkürler :=)
  • bigOver55 kullanıcısına yanıt
    Önemli değil. Yine sorularınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• Telefonumun ekranı tekrar kırıldı.Daha önce yan sanayi ekran taktırmıştım.Bu sefer orjinal ekran olsun dedim ama yan sanayi ekran taktırdığınız için tamir yapamayız dediler.Ücretini verdikten sonra neden yapamadıklarına şaşırdım.Orjinal ekranı nasıl taktırabilirim veya orjinal bulabileceğim başka yerler var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LastShip L kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen benim 300 mbps ile ne yaptığımı ne işe yaradığını ne yapacan ben belki limitsiz int. kullanyorum aylık 200 tl cep faturası ödüyorum belki cihazımı modem olarak kullanıp ev dışında işlerimi hallediyorum vs vs vs herşey yapıyor olabilirim sen kullanmıyorsun diye bende yada başka insanlarda kullanmıyor anlamına gelmiyor.. ben sana 4.5 g wifi için değil mobil internet için diyorum sen bana 15 neyine yetmiyor diyorsun..

Ben saygılı bir şekilde seninde bilgilerine saygı duyarak burada fikir paylaşımında bulunuyorum hatta seni Mr.Jinglese karşı savunuyorum ama görüyorum ki hata yapıyormuşum bir ergen ile dil yarışına girmişim benim için büyük hata.. Sakın yanlış anlama hakaret asla değil. Ama konuşma tarzına bakıldığında ve illa kendini haklı duruma getirmek için binbir yola girme taktiğine bakılırsa ciddi anlamda bir ergen durumu söz konusu.. Dolayısı ile sen Mr.Jingles arkadaşımızı haklı durumuna düşürmüş oldun konudan konuya zıplıyorsun. Biraz oturup düşün kardeşim. Allaha emanet ol

• ssgenc55 kullanıcısına yanıt
    Iphone 6 modeli 150mbps destekliyor buda mi yetmiyor? Al ne yapiyorsan yap sinirsiz int yap ac modem 150mbps neyine yetmiyor?

Bana havadan sudan sacma sapan ornekler verme somut ornekler ver ki bende gecmeye degermis diyeyim.

Bana oyle bi kullanim ornegi ver ki 150mbps yetersiz olsun ancak 300 olursa kurtaracak bi durum olsun o zaman bende sana diyeyim ki senin isini iphone 6 gormez s serisine gec.

Boyle bi ornekle gelemedikten sonra bana kalkipta burda kelime oyunlari yapma hocam haydi selametle

• Az Evvel Youtube da Ios oyunları ve 6s Plus vs S7 Edge oyun testini izledim diyebilirimki 6s Plus daha hızlı yukleme oyuna baslangıc akıcılık var (GTA araba oyunu oynadılar)...adam aynı anda ekrana dokunuyor Android te 4 GB/6s Plus ta 2 GB ram var lakin Stabilite yazılım Optimisazyon farkı var hala s7 edge vs 6s Plus kararsız kalan varsa dusunmeden 6s Plus derim bende Ekim de alacagım eger Iphone 7 de 3 veya 4 gb Ram olursa (ipad Pro Tablette 4 GB ram var aynıs Iphone 7 de olsa iyi Olur)-Batarya 3000 mah ve daha yuksek olursa tabi iphone 7 almak mantıklı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 22 Mayıs 2016; 15:17:28 >
  • Arkadaşlar 9.3.1 kullanıyorum, klavye sesleri patlama yapıyor normal midir? Patlama derken normal klavye sesi çıkarken başka bir bildirim geldiğinde klavye sesi yüksek frekansda ve bozuk çıkıyor.

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    9.3.2'ye güncellemenizi şiddetle öneririm

• Selfie çekmek için arkadaşlar ön kamera için geniş açı lens önerebilirmisiniz? Anca ebaydan satın alabilirim. Ve farklarını fotoğraf olarak atabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: PrestigeMan

Selfie çekmek için arkadaşlar ön kamera için geniş açı lens önerebilirmisiniz? Anca ebaydan satın alabilirim. Ve farklarını fotoğraf olarak atabilir mi?

Banada lazım +1

• arkdaşlar iyihaftalar değişik bir sorunum var :) cihazım 6s + 64 gb işyerimdeki access point ile wazzaba bağlanamıyorum bazen kafasına göre bağlanabiliyor ama diğer tüm internet uygulamaları sorunsuz çalışıyor fakat odadaki başka iphonlular ve androidler baglanabiliyor.. gariplik şurda evdeki ve başka yerlerdeki wifilerde wazzab sorun çıkarmıyor veya hücresel ağda sorun yok ... sizce nedendir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 23 Mayıs 2016; 9:35:50 >
  • arkardaşlar ben bunu almıştım bluetottoh kumandası bozuldu ama yinede işnizi görebilir lensler de güzel

link :http://www.aliexpress.com/item/New-10in1-Phone-Camera-Lens-Kit-8x-Telephoto-Lens-Fish-Eye-Wide-Angle-Macro-Lens-Selfie/32507913277.html

• Arkadaşlar 9.3.2 ye güncelledim hücresel veriyi açıp kapatirken acayip zorlanıyor telefon. Yani açığa çeviriyorum daha sonra ayarlara geçmek için ayarlara dokunduğumu geç algılıyor. Tekrar baslatinca rahatliyor ama sonra tekrardan kasmaya başlıyor. Ama sadece hücresel veri ayarında, diğer yerlerde şükür iyi.

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    Birincisi olaylar karıştı ben 6s'e geçme yanlısı değilim böyle birşeyi iddaa etmiyorum. 6 64 kullanıyorum gayette memnunum. Benim önceki yorumlardada bahsettiğim 6 dan 6s' e geçilecek o maliyete girilecek kadar büyük bir özellik yok. Gereksiz olduğundan yanayım.

İkincisi ben saygıdan sevgiden efendilikten bahsetmeye çalışıyorum gerginliğe gerek olmadığını uslubumuza dikkat edersek daha güzel olacağını anlatmaya çalışıyorum. Ama her cevabında bi üstünlük çabası bi ahkam kesme havası bi gerginlik bi sinirli haller ... Gerek yok kardeşim gerek yok .. Bunu anlamaya çalış diyorum sana.

Üçüncüsü ben senin yaşında değilim aynı mantık ve akla sahip değiliz ne seninle nede başkasıyla kelime oyunu yapacak halim yok kaldı ki o cahiillik dönemini ççooookktan geçtim. Kullandığın kelimelere dikkat edersen sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssgenc55 -- 24 Mayıs 2016; 15:31:28 >
  • ilker burak kullanıcısına yanıt
    Hocam çok güzel yazmışsın.

Forumdaki s serisi hayranlığını anlamak mümkün değil. Neymiş 5S 6'dan daha iyiymiş 6 çöpmüş de o fiyatı haketmezmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

arkardaşlar ben bunu almıştım bluetottoh kumandası bozuldu ama yinede işnizi görebilir lensler de güzel

link :http://www.aliexpress.com/item/New-10in1-Phone-Camera-Lens-Kit-8x-Telephoto-Lens-Fish-Eye-Wide-Angle-Macro-Lens-Selfie/32507913277.html

Balık gözü değil mi bu normal şekilde çekim var mı? Selfie alicam elimle ikinci kisi zor sigiyor

• Kolay gelsin telefon alacağım fakat hangisini tercih etmeliyim sizce 6 64 gb mi 6s 16 gb mi? İkiside aynı para Tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trbist T kullanıcısına yanıt
    16 da hafıza sıkıntı oluyor ama 6s de almaya değecek bir cihaz. Hafıza sıkıntı olmaz derseniz Gözünüz kapalı 6s alın.

• 
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.