Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kanoute

quote:

Orijinalden alıntı: esperer

quote:

arkadaşlar yardım lütfen. ne yaptıysam icloud ve gmail hesaplarımda yüklü olan rehberimi yükleyemedim.

iphone 5 c ye kolayca yüklemiştim bunda neden olmuyor anlamıyorum.

ayarlar icloud ileri düzeydeki mail adresini değiştirebilsem belki çözecem de. orada icloud uzantılı mail adresi yazıyor. halbuki benim apple store da filan bişey satın almak için kullandığım mail adresi hotmail.

ne icloud ne de gmail hesabımdaki rehberlerimi yükleyemiyorum sonuç olarak

ilk aldığımda da ben ne yaptıysam olmamıştı.kendiliğinden düzeldi bekle biraz

evet aynısı oldu . birkaç saat aradan sonra kendiliğinden düzeldi az önce.

enteresan bir durum. :)telefon iyi ama.

araştırdım ben bu rsim çalma olayların dolayı bir takım güncelleme bakım falan yapılıyormuş icloud ondan dolayı sıkıntılı

• Sevgili elmaseverler, telefonlarınızın bükülmemesi için çare bulundu bile. Gayet uygun fiyata satılan Gresso Titanyum kılıfı
    Buyrun:http://www.gresso.com/ veyahttp://www.gresso.com/catalog/titanium-bumpers-collections/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 1 Ekim 2014; 15:23:53 >

• An itibariyle beni de ekleyebilirsiniz listeye.

Iphone 6 - 64 GB Silver.
  • Para hazır, ama ürün bulamıyorum.Bayramdan sonra stoklara gelir diye tahmin ediyorum. istanbul.
  • İphone 6 16 gb beyaz aldım 4 ten sonra çok ama çok memnunum.Pil ile ilgili olarak wifi kapalı olarak sabah 6.30 akşam 23.00 saatleri arasında bitmeden kullanabiliyorum.
  • quote:

arkadaşlar yardım lütfen. ne yaptıysam icloud ve gmail hesaplarımda yüklü olan rehberimi yükleyemedim.

ayarlar icloud ileri düzeydeki mail adresini değiştirebilsem belki çözecem de. orada icloud uzantılı mail adresi yazıyor. halbuki benim apple store da filan bişey satın almak için kullandığım mail adresi hotmail.

Ben önceden Android telefon kullanıyordum. Rehberim Google da idi bilgisayardan Gmail e girdim ve sol üst köşeden rehberi seçtim. Sonra bütün kişileri seçerek Dışa aktarma seçeneklerinde apple Seçtim ve masa üstüne kaydettim. Sonra iCloud.com U açıp rehbere girdim ve içe aktar deyip indirdiğim dosyayı Seçtim ve bütün rehberim aynı anda telefonuma geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihaz iPhone 6 Plus
    Değerler nasıl?
    Note 2'den bile iyi bence.
    Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• sadece ekran acık kalma süresi varmı acaba.? android gibi...
  • Çıkalı 1 hafta olacak, bir yoklama çeksek mi? Kimler 'hayallerine' ulaştı.
  • 6+ 64 siyah

• Plus olarak ismimi yazdırmıştım ama iphone 6 64 uzay grisi aldım.
  • Ben yazdırmadım ama 6 16gb gold aldım.
  • Bende plus space grey diye yazdirmistim ama iphone 6, 64 gb gold aldim.

• pilotcosmos kullanıcısına yanıt
    Barni Moloztaş kullanıcısına yanıt
    Hayallerime ulaşamadım hocam iPhone 6 Plus 64GB Uzay Grisi istiyordum Gold geldi.
    24 Eylül günü Antalya'da bir AVEA bayisiyle görüştüm "Şu şu Telefon gelecek mi?" diye sordum, bayan oranın sahibiymiş "yarın kargo ile 13:00 gibi gelecek, ben sizi arayacağım" dedi. Ertesi gün yani ayın 25'inde saat 14:00 gibi aradılar bana "maalesef uzay grisi gelmemiş Gold var isterseniz gelin alın" dediler. Gittiğimde 5 tane iPhone 6 1 tane İphone 6 Plus gelmişti. Saat 15:00 gibi telefonu alıp eve geri döndüm. Sanırım Türkiye'deki herkesten önce Siri'ye küfreden kişi olmama rağmen, bir Android fanatiğine ciğere ulaşamayan kedi resmi gönderdiğim için hesabım 4 gün engellendi ve burada telefonu aldığımı paylaşamadım. Herkes kuyrukta beklerken ben kuyrukta bekledikleri telefonun alarmını kurup uykuya dalmıştım
    İnan hiç acelem de yoktu, ne zaman müsait olursam o zaman alacaktım ama kısmet işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 1 Ekim 2014; 17:40:07 >

• iPhone 5S'den 6 Plus'a geçiş yapacağım, alan arkadaşlar nasıl memnunlar mı cihazdan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

quote:

Ben önceden Android telefon kullanıyordum. Rehberim Google da idi bilgisayardan Gmail e girdim ve sol üst köşeden rehberi seçtim. Sonra bütün kişileri seçerek Dışa aktarma seçeneklerinde apple Seçtim ve masa üstüne kaydettim. Sonra iCloud.com U açıp rehbere girdim ve içe aktar deyip indirdiğim dosyayı Seçtim ve bütün rehberim aynı anda telefonuma geldi.

dostum Allah razı olsun sizden. çok faydalı oldu :)

• CEO kullanıcısına yanıt
    Ben çok memnunum yıllarca Android cihazlara boşuna para vermişim.
    Fakat ilk aldığınızda 2-3 gün ulan çok büyük yavvv diyeceksiniz Note 2 kulanıcısı olduğum için ben bu cümleyi 2 yıl önce söylemiştim
  • kanoute K kullanıcısına yanıt
    Dostum Allah senden de Razı olsun. Duan için çok teşekkür ederim.
    Umarım sorunun çözülmüştür.
  • evet çok güzel oldu. :)
  • iPhone 6 Plus 64 GB Space Gray Siparişi verildi Apple Online Store

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spawnis -- 1 Ekim 2014; 18:11:46 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.