Şimdi Ara

bu tablet alınır mı arkadaşlar,başka önerisi olan? samsung tab4 530

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-t530-glaxy-tab4-12ghz-15-gb-ram-16gb-disk-101-cam-and44-14374.html

arkadaşlar bu tabletin fiyatları civarı alınabilcek daha iyisi var mı? yoksa bugün gidip almayı düşünüyorum,önerir misiniz?

• arkadaşlar bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
  • Tablet fena değil ama tavsiyem bir de Lg G Pad'e bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende tab 3 10.1 var bu yeni modeli bence alinir ben memnunum

• G pad alın bence

• saolun arkadaşlar,gerçekten bilgim sınırlı bikaç tane g pad buldum nette,acaba bana teknosa veya vatan dan link atabilirmisiniz? ve neden g padi buna tercih etmeliyim söylerseniz sevinirim
  • 1 ay önce aldım. şarjı falan çok iyi gidiyor. tavsiye ederim.
  • sağolun bende 2 aydır kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: qotsa

sağolun bende 2 aydır kullanıyorum

hocam tabletin dokunmatiği telefonlar gibi hassasmı? birde şarjı ne kadar gidiyor acaba? hayırlı olsun bu arada
  • teşekkür ederim öncelikle. dokunmatiği bence oldukça başarılı sadece çerçeveye çok yakın olan kısımlarda biraz hassasiyet kaybı sezdim oda gerçekten çok ince ve dar bi alan.bence fiyatına göre başarılı bi tabletti,şu an piyasayı çok bilmiyorum ama aldığıma pişman değilim.şarjı ise eğer hiç pc kullanmayacaksanız, youtubeda yani hem sesi hem ekranı kullanan uygulamalarda yoğun sayılacak kadar kullanıyorsanız 1 gün gider.ki ben gerçekten pc telefon ve benzeri araçları çok yoğun kullanan bir insanım 75 gb kotayı oyun filan indirmeden tek başına bitirebilen bi insanım.
  • bende kizima aldim bu tabletten herseyi iyi ama sarji cabuk bitiyor normalmi bu yoksa garantiye yollamalimiyim yani 3-4 saatte bitiyor oyun vs oynadinmi
  • gzegen kullanıcısına yanıt
    Valla hiç o kadar oyun oynamadım ama oynasamda biteceğini zannetmiyorum ama tüm şeyler açıksa mesela bluetooth full ekran parlaklığı gps gibi belki o zaman bitebilir. Kesin birşey söyleyemem. Bide dediklerim açık mı kapalı mı kontrol edin. Kapalıysa sıkıntı Vardır şarj konusunda

• şarj olarak bende oldukça memnunum. tabi full performans hiç uzun süreli oyun oynamadım. ama 3 saat çok az bir süre. garantiye göstermekte fayda var.
  • Ekran kalitesi nasıl.Tft ekran olduğu için suphelerim var.Alttan,yandan falan bakinca kararma vs oluyormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    daha önce tablet kullanmadım,diğerleriyle kıyaslayamam bu yüzden.tabiki üst sınıf bir telefon gibi değil ama yüksk parlaklıkta bence çok başarılı,düşük parlaklıklarda da açıkçası kararma gibi durumlar yaşamadım ama yansıma yaşanabiliyor.ben ekrandan memnunum.
  • Media markt de ürünü inceledim.İş görecek yeterli bir ürün gibi görünüyor.Fakat T800 modeli ile arasinda muazzam fark var.Bütçesi uygun olanlar T800 ü tercih etsinler.Ama 500-600 civarı için bu tablet iyi.

• Dostum tab s veriyim sana 600 liraya 20 gunluk gold dan alinma sifir neyse o full kutu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.