Şimdi Ara

Sele Söküldü Kron xc 150

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar ufak bir problemim var ve kendim halledebilir miyim diye sormak istiyorum. Bugün tur sırasında yokuş yukarı çıkarken sele düştü sonucu kötü olabilirdi neyse ki hızlı bir refleks ile toparlanıp düşmekten kurtuldum. Seleyi o an geri takamadım selenin altında ki,bisikletin sele borusuna giricek olan çember baya dardı genişletip öyle oturtmak lazımdı eve geri döndüğümde pense yardımı ile biraz esnetip sokmayı başardım ama yeteri kadar aşağı indiremiyorum ucunda kalıyor,sağ sola oynatıp tüm vücut ağırlığımda bastırsam dahi daha aşağı inmiyor. Bunun bir tekniği var mıdır kendim halledebilir miyim yoksa mecbur bi bisikletçi bulup gidicem.

Evde 2 tane Kron var

Bu düşen sele gördüğünüz gibi sele takıldığı borunun en ucunda, selenin tam ortasına değilde biraz önüne otursanız yine sökülüp düşücek büyük ihtimal

Sele Söküldü Kron xc 150

Buda diğer kron sağlam olan, bunda görüldüğü gibi boru sele çemberinin üzerinde, diğerinide bunun kadar aşağı çekmem lazım

Sele Söküldü Kron xc 150

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 7 Eylül 2014; 21:05:34 >

• Vidayi cevirip indireceksin gibi geldi bana ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komodoejderi

Vidayi cevirip indireceksin gibi geldi bana ama

Ne yazik ki o olmadı. İlk onu denemiştim, selenin altında ki mekanizmanın vidalarını komple söktüm belki genişler iner diye ama vidaların çember genişliğine hiç bir etkisi yokmuş. Sadece mekanizmanın sabit kalmasını sağlıyor vidalar. Bir kaç farklı yöntem denicem artık olmassa mecbur gidicez. Yakınlarda bisikletçi olsa zaten hiç uğraşmazdımda rahat bir 30 km uzaklıkta en yakını.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.