Şimdi Ara

T50mi SPmi? (Sp'ye karar verdim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben T50 alabilirdim tasarımı güzel çünkü.
  • Özelliklerine kullanıcı yorumlarına göre Sp T50'den çok daha üstün T50 bazı konularda sorunlu o yüzden bulaşma derim. Sp almanı tavsiy ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Ben T50 alabilirdim tasarımı güzel çünkü.

oyunla pek işin olmazsa kamera ekran tasarım vb. şeyler öncelikliyse düşünmeden t50
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karizma42

Özelliklerine kullanıcı yorumlarına göre Sp T50'den çok daha üstün T50 bazı konularda sorunlu o yüzden bulaşma derim. Sp almanı tavsiy ederim

zaten benim için diyosan sp de karar verdim
  • quote:

Özelliklerine kullanıcı yorumlarına göre Sp T50'den çok daha üstün T50 bazı konularda sorunlu o yüzden bulaşma derim. Sp almanı tavsiy ederim

evet zaten sp daha guclu ve saglam t50 gıbı oyuncagımsı bır plastıkten degıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mursan99

quote:

kadifemsi bir kapağı varmış. bu arada ön kamerası vga mı 1.2mp mi ikisinide gördüm de
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUBalıkçı

quote:

quote:

kadifemsi bir kapağı varmış. bu arada ön kamerası vga mı 1.2mp mi ikisinide gördüm de

Vga

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben t 50 aldım kamerası malesef cok kotu
  • quote:

Orijinalden alıntı: muso4232

ben t 50 aldım kamerası malesef cok kotu

alla alla, ilginç 13mp kamera. zaten tek önemli olan şey mp değil lensidir osudur busudur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Vga

çok mu kötüsür

neyse artık öz çekimimizi telefonu çevirip de yaparız

• Sp

• quote:

Orijinalden alıntı: Notre Dam

Sp

sağol zaten bende sp ye karar vermiştim en iyisi ilk mesejı değiştireğim
  • yani iyi değil kamere :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

soğolun cevaplarınız için.

ama bir incelemede okudum. spnin 8gb hafızasındaki verileri sd karta akktarabilmek için rootlamak falan gerekiyomuş.

O t50 dede oyle xperia. Dede oyle htc m7 de yani androidin surumunun ozelligi spye hs bir sey degil.

doğrudur ama zaten t50 de arttıralabir haafıza yok

O yuzden ivir zivir resim mp3 video gibi seyleri sd karta atma imkani yok tamamen dahili hafizaya mahkumsun bu anlamda

haklısın ama zaten bana 16gb yeter müzik falan dinlemem ama olur. sd cart pahalı bişey değil bi tane 8gb alıp içine şarkılarını falan koyarsın doğru söylüyosun.

ama t50nin görünüşü sp den daha güzel bide android sürümü eski bide t50nin neti daha iyi. onlar benim kafamı karıştırıyor.

herkes sp daha güçlü diyo ama özelliklere bakarsak t50 daha iyi gibi geldi bana

İşlemci çekirdeğinin sayısı, hızından çok mimarisi önemlidir.
    Misal dünyanın en iyi işlemcisi (Xeon..... ) 2.7 ghz de çalışır.
    8 ghz ile rekor kırılan 8370 daha mı iyi? Hayır.

• muso4232 kullanıcısına yanıt
    bence bir garantiye felan götür o kadar kötüyse. netten t50 ile çekilmiş fotoğraflara bak ona göre yap
  • BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    sağol.

cahillik işte 1.2ghz ve 1.7ghz ama kıyaslama sitelerinde falan 4 çekirdek olduğu için beni yanılttı. telefonun 4 çekirdeği de aktif olmuyor zaten
  • quote:

sağol.

cahillik işte 1.2ghz ve 1.7ghz ama kıyaslama sitelerinde falan 4 çekirdek olduğu için beni yanılttı. telefonun 4 çekirdeği de aktif olmuyor zaten

Kıyaslama sitelerinde gmd iphone 6 dan iyi

• öle yapcam mecbur
  • BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.