Şimdi Ara

Supergirl (2015) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
23
Favori
28.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam altyazılar çok gecikince bende bu şekilde yapmaya başladım ama size bir sorum var. Mesela paylaştığınız linkteki yazılarda bozuk karakterler var onları nasıl düzeltiyoruz ?
  • linkte bozukta izlerken sorunsuz gözüküyor onlar.
  • Tamamdır teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

http://dizilab.com/captions/supergirl/sezon-1/tr/2.vtt

.srt olarak kaydet

Nasıl kayıt edip indiriyoruz yapamadım ben?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirdim srt yaptım dizi altyazıyı gördü ama linkte ki bozuk karakterler nasılsa dizi oynatırken cıkan altyazı da aynı sekilde bozuk kelimeler?

• Ark_bale kullanıcısına yanıt
    Ben daha denememiştim hocam. Metni not defterine kaydedip uzantıyı .srt yaptınız değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Ben daha denememiştim hocam. Metni not defterine kaydedip uzantıyı .srt yaptınız değil mi ?

Evet aynen oyle yaptım

• Tekrar denedim oldu şimdi

• Ark_bale kullanıcısına yanıt
    sayfaya sağ tıkla farklı kaydet de isminin sonuna .srt ekleyerek kaydet (.vtt yerine .srt yani)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Kasım 2015; 15:50:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

sayfaya sağ tıkla farklı kaydet de isminin sonuna .srt ekleyerek kaydet (.vtt yerine .srt yani)

Tesekkurler hocam

• Dövüş sahneleri tam bir rezalet. 10 sene önce yayınlanan Smallville'de bile bu kadar güldürmemişti beni.

Smallville izlemeyenler içinde çok hızlı bir giriş yaptılar bence bir iki bölüm içinde toparlayıcı bir bölüm yapmaları lazım.

İptal olur yada 2. sezon onayını alır demek şimdiden çok zor ama toparlayıcı bir bölüm yapmadan bu şekilde devam ederlerse izleyici sayısı her bölüm düşmeye devam eder.
  • Oyuncular rezalet. Gerçek Supergirl bu değil arkadaşlar. Ayrıca sözde Kriptonlu olduğu için yüzünde sivilce çıkmayan Supergirl'ün alnında kocaman sivilce izi var sürekli gözüm oraya kayıyor.
  • 2. bölümü izlerken uyuyakalmışım, tekrar izlemeyeceğim ama pek iyi gitmiyordu zaten.
  • ikinci bölüm daha çok eleştirilmiş ama ilk bölüm kadar sıkılmadım şahsen
  • 2. bölüm itibariyle tam bir gençlik dizisi olmuş.Supergirl çıt kırıldım bir ergen görünümlü oyuncu seçmişler , senaryo zaten kendinden geçmiş , dizinin bölüm tanıtımı iyi değil herşeyiyle vasat-ortalama bir dizi böyle diziler genelde şaşırtır ve 2-3 sezon devam eder.

dizinin akibeti hakkında yorum yapamıyorum çünkü yayınladığı kanal itibariyle diziyi canlı tutabilir devam açısından ya da ortasında kestirip atabilirler de ama şu haliyle izlenecek bir dizi olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Dizide ki her karakter kendi rolüne oturmamış hepsi emaneten o rolü oynuyormuş gibi bir havaya sahipler.
  • Oyunculukta hep ufak defek hatalar gözüme çarpıyor ama bu bölüm superman ile ilgili olaylar hoştu

• 3.bolum icin altyazi atar misiniz yine gecen hafta ki gibi?

• Ark_balee kullanıcısına yanıt
    http://dizilab.com/captions/supergirl/sezon-1/tr/3.vtt
    Şunu deneyin hocam olmadı düzgününü atar

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

http://dizilab.com/captions/supergirl/sezon-1/tr/3.vtt
    Şunu deneyin hocam olmadı düzgününü atar

Teşekkürler oldu hocam

• 3. bölümün yarısında video oynatıcı hata verdi.Bunu bir işaret olarak algıladım ve diziyi izlemeyi bıraktım. Superman'i sevmem ama adamın bir karizması var sonuçta.Supergirl'ün sekreter olup kendini ezdirmesi,patronla olan konuşmaları falan çok saçma.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.