Şimdi Ara

An itibariyle en kaliteli yerliler bizde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle belirtiyorum. bu konu sadece galatasaraylı arkadaşlarla alakalı. saçma sapan da yazmış olsam bize ait. TROLLEMEYİN.

şu an itibariyle açık ve net. en iyi yerliler , en kaliteli yerliler bizde. yabancılara da bakın. her biri mevkilerinin en iyisi. tek sorunumuz yabancı kısıtlamasına göre kadro planlamamızın yanlış olması ve ideal 11 imizin tüm sezon asla olamayacağıdır.

yani kaliteli yabancılarımızdan faydalanmak isteyince kaliteli yerliler oynayamıyor. vasat yerlilerin olduğu mevkilerde ise yabancımız yok.

• Bizim sorun orta saha da.. Bizim takımın orta sahası topal ve emre kadar bile oynayamıyor. Topal, emre ve meireles üçlüsü topu ileriye taşıyor. Bu 3'ü çok üst düzey oyuncumu değil ama yapması gerekeni yapıyor. Bizim orta saha bunu yapamıyor.. Dzemaili inşallah ilk 11'e monte edilir de belki bu sorundan bir nebze kurtuluruz. Çare 4-3-3 gibi gözüküyor.

----------- Melo--------

-----Dzemaili ----- Selçuk

Pandev - Burak - Sneijder
  • Düşünerek mi yazdın bunları amaç güldürmek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibari dedin de Tarıkı aldınız sadece nasıl en iyi yerliler sizde ?
  • Alper Egemen Bekir Caner Gökhan Emre Topuz Volkan hangi ligde top oynuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: ufukovc

Alper Egemen Bekir Caner Gökhan Emre Topuz Volkan hangi ligde top oynuyo

Alper Bekir Topuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Meetal01

Yok yok şaka yapıyor o sizde en iyiler.Hatta bu sezon şampiyonsuz, uefa'da garanti sizde.O meşhur 5+3 planlarınız ile destan yazacaksınız, bizde göreceğiz.
  • En kaliteli Türk kaleci Onur

Stoper Semih= Egemen

Sol bek Caner(fersah arayla)

Sağ Bek Gökhan=Tarık

Ön Libero Mehmet

Merkezi Orta Saha Selçuk=Alper=Ozi=Emre

Ofansif Orta Saha

En iyi Sağ kanat Olcan

En iyi sol kanat Olcay

En iyi forvet Burak

Bence ligin en iyi yerlileri bunlar
  • içeriği okumadım ama fenerin yerlileriyle belki kalite olarak yarışır ama onların ki daha faydalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukovc

Alper Egemen Bekir Caner Gökhan Emre Topuz Volkan hangi ligde top oynuyo

Bekir Egemen Topuz Volkan'dan daha iyileri var bu ligde. 4 oyuncu içinden de 3 tanesi için daha iyisi bizde. Geçiniz bunları takımdaki aklına gelen her yerliyi yazmışsın.

• tek tek inceleyelim.

milli takım kadrosunda ilk 11 de : semih, selçuk, burak 3lüsü mutlaka oynuyor. dönüşümlü olarak hakan balta, olcan oynuyor. ayrıca gelecek vaad edenler arasında tarık var milli takıma çağrılan.
    fenerin caner, gökhan gönül, mehmet topal ı var. dönüşümlü olarak da emre ve alper oynuyor.
  • Sıralama yaparsak en iyi yerli kadrosu;

1. Volkan, Mert, Egemen, Bekir, Gökhan, Hasan Ali, Caner, Topal, Emre, Alper, Topuz

2. Tolga, Ersan, Köybaşı, Veli, Necip, Töre, Olcay, Oğuzhan, Kerim, Pektemek, Cenk

3. Bolat, Semih, Tarık, Veysel, Hakan Balta, Yekta, Selçuk, Olcan, Yasin, Emre Çolak, Burak, Bulut
  • Sağ bek Gökhan=Tarık mı? Tarık ne yapmış da Gökhan'la eşit.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Run DMC

En kaliteli Türk kaleci Onur

Stoper Semih= Egemen

Sol bek Caner(fersah arayla)

Sağ Bek Gökhan=Tarık

Ön Libero Mehmet

Merkezi Orta Saha Selçuk=Alper=Ozi=Emre

Ofansif Orta Saha

En iyi Sağ kanat Olcan

En iyi sol kanat Olcay

En iyi forvet Burak

Bence ligin en iyi yerlileri bunlar

Gökhan'la Tarık eşit mi? Çok saçma kusura bakma. Daha adamın asisti yokmuş sanırım.

Merkezi orta saha-ofansif orta saha Oğuzhan.

Bunun dışındakilere katılıyorum.

• Takimda yerlilerden Olcan ve Semih haric fark yaratan kimse yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklılık payın var aslında. Baktığın zaman Burak Selçuk Olcan Semih milli takımın ilk 11inde forma giyen oyuncular. Tarıkı çok begenmesemde Gokhan gonulun yedeği konumunda. Yekta'da vasıfsız bir oyuncu değil bence. Ama zorlayınca bile 6 tane iyi yerli çıkıyor. Sayı yeterli değil. Ve dediğin gibi planlamada buyuk hatalar var. Lakin en iyi demek bu oyuncular için fazla iddalı olur. Bence şuan 3 büyükleri yerli kaliteleri arasında uçurum yok. Ben Fenerbahçe yi Gg ve Caner yüzünden 1 adım önde görüyorum.

• En iyi Türk kaleci volkan en iyi sag bek gokhan en iyi sol bek caner en iyi stoper egemen en iyi defansif orta saha topal en iyi cift yonlu orta saha emre bel.

• Tarık la Gökhan'ı eşit tutan olmuş. Tamam Gökhan eskiye göre iyi değil ama eskiden çok iyiyse şimdi iyi. Güldüm burada. Egemen'den daha iyisi kim merak ettim doğrusu.

Ayrıca milli takımda Emre'ye dönüşümlü oynayan diyen kim?

Yerli kalitesin de Fb>Bjk>Gs diye gider.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.