Şimdi Ara

An itibariyle en kaliteli yerliler bizde (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: remiles01

biri selcuk milli takimin vazgecilmezi yazmış. evet vazgeçilmezi, vazgecildiginde nasil trip attığını gördük zaten. egemen kaç aydir oynamiyor en iyi stoper vs yazılmış. gidin kahvedeki amcalara anlatın bizim takım daha iyi diye.

abdullah avcı neden gönderildi bilmiyorsun herhalde. adamı resmen infaz ettiler sırf selçuğu oynatmadı diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

quote:

Orijinalden alıntı: bilaldincer

quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

quote:

buraktan daha iyi yerli forvet bul onu yönetime öner . bizi de bilgilendir bakalım. ya da selçuk yerine yerli orta saha kimi alabiliriz. daha iyisi nuri şahin. onu da satacakları fiyat belli

Aylık 20 bin euro maaş verirlerse neden olmasın? Diğer şekilde önerilerim halka kapalıdır.

ben o maaşla çocuğumu okulundan alır futbolcu yaparım. sıfırdan ibrahimoviç yaratırım.

Okulundan alınıp futbolcu olanlarla Türk futbolunun hali ortada okuluna devam edip basketbol oynayan basketçilerinde durumu ortada. Çocuğunu okuldan alıpta hayatını karartmanın şakasını bile yapma bence.

okuldan alınmayıp da memur olanların hali de ortada :) aylık 20 bin euro maaş = 55 bin tl. 2 yıllık memur maaşı.
    okuyup fakir bir adam olacağına okumayıp zengin bir hayvan olsun daha iyi

• Hayrolsun inşallah. Tolgayı Gökhan Töreyi Oğuzhanı Olcayı Mustafayı ve Kerimi mi aldınız :)))
    Altı üstü asist yapamayan Tarık ve Ne yaptığı belli olmayan Veysel var takımda işe yarar. Yoksa hakan balta ile Gökhan Zan ligin en iyi oyuncularından da haberimiz mi yok :D
  • Run DMC kullanıcısına yanıt
    gökhan töre ?
  • Su tarıkta benım goremedıgım ne var anlayamadım.adam her macta tıfıl vucudu ıle yerlerde surunuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olcan gs gitti bi anda kral oldu anasını satayım trabzonda bu kadar övmezlerdi bunlara selçuk şahin gitse yine överler milli takımın değişilmezi zart zurt derler garip taraftar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jidda

Olcan gs gitti bi anda kral oldu anasını satayım trabzonda bu kadar övmezlerdi bunlara selçuk şahin gitse yine överler milli takımın değişilmezi zart zurt derler garip taraftar

olcan adın 2013-2014

süper lig : 10 gol 9 asist
    uefa : 5 gol 6 asist
    toplan 4000+ dakika sahada kalmış.

fenerbahçede avrupada geçen yıl 1 asist yapan adam göster yeterli. susacağım. hadi o sayılmayan şl play of arsenal maçlarınız da buna dahil olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

Bizimkilerin hepsi leş. Yabancı sınırı olmasa oynayabilecek tek bir adam yok. Yerli kalitemiz iğrenç. Selçuk Burak olcan Tarık Veysel'e iyi topçu diyorsanız futboldan anlamıyorsunuz.

yabancı sınırı olmasa üç büyüklerde oynayan yerlilerin hiç birisi kolay kolay forma yüzü göremez. belki ilk 18e girip yedekten oyuna girebilenler olur o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: Mytokondri.

quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly

bölge bölge baktığında aslında "iyi" yerliler bizde. genele baktığımızda en iyi yerli "kadro" bizde.

kale, tolga
    defans, ersan ismail necip
    ortasaha, oğuzhan olcay kerim gökhan veli
    forvet, pektemek cenk

en iyi oyuncular demiyorum ama en iyi yerli kadro kurmaya kalktığında bizim takım daha iyi duruyor.

gs de semih,olcan,burak seviyesi diğer oyunculara göre daha üst düzey.
    fb de yerli oyuncular iyi ama yerli bi forvet yok. yerli defans olarak en iyi takım. egemen caner gökhan yerli konusunda fark yaratıyor.

işin içine yaş konusunuda katarsak uzun vadede bu konuda iyiyiz.

O defans üçlüsü ne Emre milli takımda yedek bunu böyle bilin. Bu arada yazayım şu kadroyu.
    Onur Kıvrak
    Gökhan Gönül- Semih Kaya - Ömer Toprak - Caner
    Nuri Şahin(Topal)- Selçuk İnan
    Olcan Adin- Hakan Çalhanoğlu- Arda Turan
    Burak Yılmaz(Mustafa Pektemek)
    Bu arada egemen milli takıma bile alınmayacak sakatlık olmazsa. Son olarak şunu yazayım, Nuri şuan yok ama alınacak kadroya.

Selçuk yerine Emre, Nuri yerine Ozan, Hakan yerine de Oğuzhan oynayacak. Zamanı geldiğinde hortlatırım.

Emre mi hortlatmayı bekliyorum.
    Çalhanoğlu da banko eğer bundesligayı takip ediyorsanız bunu anlarsınız. Ozan'dan emin değilim gelecek vaad ediyor ama 2 senede Nuri'yi geçer mi onu bilemem. Selçuk olmasa bile Emre olmayacak emin ol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

quote:

Orijinalden alıntı: ufukovc

Alper Egemen Bekir Caner Gökhan Emre Topuz Volkan hangi ligde top oynuyo

Alper Bekir Topuz

bekir ile topuz tartışılır da alper kısmı biraz kuyruk acın varmış gibi geldi bana alper on numara top oynuyor her görev alışında.

• Ben objektif olarak bölgelerine göre en formda oyuncuları yazayım
    Kaleci: 1.Onur 2.Volkan 3.Tolga Listeye mert cenk sinan gibi kalecilerde alınabilirdi ama benim tercihim böyle

Sol bek : 1.Caner 2.İsmail 3.Tarık İsmailin tarıktan şu anda daha formda olduğunu düşünüyorum 1.Zaten belli

Sağ bek : 1.Gökhan 2.Veysel 3.Serdar 2 ve 3 numaralı oyuncuları sağ bek yokluğundan yazabildim.2Tercih bana göre tarıktır

Stoper: 1.Ömer toprak 2.Ersan 3Semih Ersanın son maçlardaki formuyla ömerin yanında ilk tercij olduğunu düşünüyorum.Bana göre milli maçdada ömer ersan oynayacak.Egemen şu an sakat olduğu için listeye almadım

Orta saha olarak fb diğer takımlardan bir adım önde emre ve topal bölgelerinin şu an en iyileri.Milli takımdada yerleri banko bana göre.Diğer tercihde selçuk veya nuri

Kanat oyuncularındada gökhan olcay kerim ile beşiktaş 1adım önde Sağlam bir hamit olcan ve iyi zamanında emre çolakda iş yapabilir.Yasinin boş oyuncu olduğunu düşünüyorum

Santrafor : mustafa burak ve mevlütten hangisi olursa olsun kimse itiraz etmez diye düşünüyorum

Genel olarak bir beşiktaşlı olarak belki son oynadığımız maçların etkisinde kalmış olabilirim ama geçen sene fb şampiyon olduysa yerlilerin kalitesinden dolayı olmuştur bu yüzden en iyi yerlilerin fb de olduğunu

İkinci olan gs de yerli oyunculardan çok sneijderin bireysel performansıyla 2.olduğu

Üçüncü olan beşiktaşınsa atiba 1.yarı almeida 2.yarı franco ve birazda mottanın katkısını göz önüne alarak yerlilerin istekli oyunundan dolayı 3.olduğunu söyleyebiliriz

Sonuç olarak Fb-bjk-gs diye düşünüyorum (Sadece geçen seneki performanslar ve şu anki form grafiği göz önüne alınarak görüşlerimi belirttim.Potansiyeller geçmiş gibi şeyleri göz önüne almadm.

• quote:

öncelikle belirtiyorum. bu konu sadece galatasaraylı arkadaşlarla alakalı. saçma sapan da yazmış olsam bize ait. TROLLEMEYİN.

şu an itibariyle açık ve net. en iyi yerliler , en kaliteli yerliler bizde. yabancılara da bakın. her biri mevkilerinin en iyisi. tek sorunumuz yabancı kısıtlamasına göre kadro planlamamızın yanlış olması ve ideal 11 imizin tüm sezon asla olamayacağıdır.

yani kaliteli yabancılarımızdan faydalanmak isteyince kaliteli yerliler oynayamıyor. vasat yerlilerin olduğu mevkilerde ise yabancımız yok.

yaw hehe :))
  • Fener yerlilerden daha çok verim alıyor ama şampiyon biz olacağız kaçarı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadro olarak baktığımızda Galatasaray'ın daha dengeli bir kadrosu oluyor ama defans hattı ve orta sahadaki futbolcu kalitesi ve formu bakımından FB'nin açık ara önde olduğunu düşünüyorum. Galatasaray'ın saçma sapan, şüphe uyandırıcı, yüz karası yerli transferleri sonucu bu farkın oluşmasını sağlayan Galatasaray yönetiminin ve profesyonellerinin (!) kulaklarını bol bol çınlatmayı borç bilirim.

........................Sinan...............................

Tarık..........Semih..........Koray.............Hakan

...............Selçuk............Yekta...................

Hamit................Emre........................Olcan

........................Burak.............................

yedekler: Eray, Yasin, Veysel, Gökhan, K. Umut, B. Umut, Aydın vs.. (Yasin, Eray, Aydın'ı falan yazmasak da olur.)

.......................Volkan..............................

Gökhan.........Bekir.........Egemen........Caner

...................Topal...........Selçuk................

Topuz.................Emre...................Alper

....................Forvet.........................

yedekler: Mert, Hasan Ali, (başka varsa da bilmiyorum, diğer takımları pek takip etmem)

• Caner ve Gökhan kadar kaliteli ve efektif iki beke sahip olmadığımız çok net.

• En yerliler Beşiktaş'ta bana göre Oğuzhan olsun , Olcay olsun çoğu kaliteli futbolcu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

En yerliler Beşiktaş'ta bana göre Oğuzhan olsun , Olcay olsun çoğu kaliteli futbolcu .

veli ve necip i unutma.
  • Konu sacma , Beşiktaşlilarin yorumu daha saçma. tolga'yi yazan var la . Olcay olayina hiç girmiyorum

• kaleci:tolga

defans: egemen=semih

sağ bek:g.gönül

sol bek:caner

defansif o.saha: Topal

çiftyönlü o.saha: Alper

ofansif o.saha:Oğuzhan

sol kanat: Olcay

sağ kanat: Olcan

Forvet: Pektemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aty.

Sağ bek Gökhan=Tarık mı? Tarık ne yapmış da Gökhan'la eşit.

Ben söyleyim.Geçen sezon 32 maç 0 gol 0 asist daha ne yapsın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.