Şimdi Ara

Bayramda başımızdan geçen kaza SS li.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim astra 1 nolu araç.2 nolu araç megane.Kardeşim normal hızda kavşaga girip düz devam etcek.Yeşil araç hızını kesmeden kavşagın içinde sola kırarak dönmeye çalışmış.Kardeşim frenlemesiyle arkadan vurunca yeşil araç kaldırıma yan vurarak 1,5 takla atıp yan durmuş.Kardeşim düzeltmiş aracı.Yeşil araç sürücüsü kemer takılı degil.Hastaneye kaldırıldı 4 saat gözetimde tutuldu(buarada bizde karakolda).Yeşil araç şöforü burnu bile kanamadı gece karakola geldi ifade verdi gitti.Trafik tutanaklarında kusur karşı tarafta oldugu için aracımız 15 günde yapıldı.Neyseki kimseye birşey olmadı ALLAHA ŞÜKÜR.Ancak vakit ayırabildim.Kazasız yolculuklar hepinize.
     Bayramda başımızdan geçen kaza SS li. Bayramda başımızdan geçen kaza SS li. Bayramda başımızdan geçen kaza SS li. Bayramda başımızdan geçen kaza SS li. Bayramda başımızdan geçen kaza SS li. Bayramda başımızdan geçen kaza SS li.
     Bayramda başımızdan geçen kaza SS li.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LENCER -- 1 Eylül 2014; 20:12:38 >

• Geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.
  • Çok geçmiş olsun. Megane baya hırpalanmış yahu.. :/
  • Geçmiş olsun,Allah ve yerinden saklasin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havayastığı patlamış ya vw gibi değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmiş olsunda,iki taraftada hata var galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun yalnız megane nin o kadar fırlayıp takla atması ilginç olmuş

• cok gecmiş olsun buyuk kaza atlatmıs
  • astrada hiçbişey yok megane pert
    geçmiş olsun bu arada
  • Cümleten teşekkürler.RABBİM hepimizi korusun.
    Son fotoda tampon hemen altı astarnın dokundugu bölge.

Astrada degişenler.

Kaput.
    Sol far
    Radyatör.
    Tampon boyandı.

Kaput düzeltilebilirdi fakat tekrar aynı yerden kasar dediler.Çünkü kaput amartisörünün hemen yanı.
  • geçmiş olsun
  • Şu megane 2 lerin tamponlarına hastayım kaza anında sünger gibi içine girip çıkıyor.
    Megane nasıl takla attığını anlayamadım ama 1.5 taklaya iyi çıkmış.

• renault sahibi olarak pek güvenli olduğunu savunmazdım aracımın ama 1.5 taklaya piyasadaki çoğu araçtan iyi çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanbardak

astrada hiçbişey yok megane pert
    geçmiş olsun bu arada

hee hemen opel sağlam olayını çıkar kendi aracın opel ya alakası bile yok tamamiyle çarpmanın şiddeti ve açısı ile ilgili bir durum yoksa ben çok kazada teneke gibi dağılan opel ler bilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

geçmiş olsun bu arada

hee hemen opel sağlam olayını çıkar kendi aracın opel ya alakası bile yok tamamiyle çarpmanın şiddeti ve açısı ile ilgili bir durum yoksa ben çok kazada teneke gibi dağılan opel ler bilirim.

ne alakası var megane da astrada 5 yıldızlı araçlar benim orda kastetmek istediğimle senin anlatmak istediğin aynı nerdeyse.
  • Geçmiş olsun, cana gelmemesi sevindirici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Geçmiş olsun, cana gelmemesi sevindirici.

@Celal-i Kibriya Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LENCER -- 1 Eylül 2014; 23:37:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

geçmiş olsun bu arada

Kardeşim biz pek sarsılmadık diyor.Sanırım yeşil araç dönme manevrasını yapmaya başlamasıyla arkadan darbe almış.Sonrası sagdan kaldırıma vurarak taklaya başlamış.
  • Geçmiş olsun.
  • Öncelikle sizlere, sonra diğer araçtakilere geçmiş olsun..

Sizde hasar olmaması sevindirici, öte yandan Megane'da iyi korumuş gibi araçtakileri..

Bu şekilde geçmiş olsun, Allah daha büyüklerinden korusun inşallah..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.