Şimdi Ara

Bosch tan Yeni Bulaşık Makinesi Serie | 8 SMS88TI03T

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
3.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bosch un yeni 8 serisi bulaşık makinesi karşınızda

Eco programda 7,5 litre su tüketiyor A sınıfından %40 daha tasarruflu ve Eco Silence Drive sirkülasyon motoru var incelemek isteyenler buyrun

İngilizce kullanma kılavuzunda otomatik kapı açma özelliği olduğu yazıyor ama bazı modellerde yazmış. Sanırım en üst model yani SMS88TI03T modelinde son aşamada kurutma sonrası otomatik kapı açma var. İngilizcesi iyi olanlar inceleyebilirler.

BOSCH SERIE 8 BULAŞIK MAKİNELERİ TIKLAYIN

BOSCH SERIE 8 BULAŞIK MAKİNELERİ KARŞILAŞTIRMA TABLOSU

Bosch SMS88TI03T model bulaşık makinesi Türkiye ye geldi arkadaşlar. Fiyatı 3444 TL ilgilenenlere duyurulur.

ARALIK 2014 BOSCH BULAŞIK MAKİNELERİ FİYAT LİSTESİ

Bosch tan Yeni Bulaşık Makinesi Serie | 8 SMS88TI03T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 5 Aralık 2014; 18:57:07 >

• 7,5 lt su tükettiği için alınmaz bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ki model SMS69U78EU da 7 lt tüketiyor ama 3:30 lik sürede ama süreyi vario speed ile kisip ve shine&dry(parlak kurutma) seçilince yaklasik olarak su tüketimi 11 lt civarina cikiyor ben hep böyle yikiyorum :) zaten auto 65-75 te su tüketimi 18-19 lt.

Size Miele almak lazim Gülçin hanim sizde benim gibi titizsiniz :) keske ben makinemi alinca 4210 modeli böyle uygun olsaydi Miele nin kesin onu alirdim bol bol su ile fosur fosur yikasin

@Eternafelicity

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 1 Eylül 2014; 11:39:39 >
  • Az suyla yıkayan makinaların hiç birini sevmiyorum. Bizim bulaşık makinası az su kullandığı için koku yapıyor.

İnşallah seneye değişecek eşyaların hepsi. :)

• İnşallah gönlünüzden geçenden dahada iyi makineler alırsınız Gülçin hanım :)

Video lu ve resimli makine incelemeleri bekleriz sizden :)

@Eternafelicity
  • Teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre versin. :)

Bir alınsın eklerim tabi ki. :D

• Amin :)

Merakla bekliyoruz incelemenizi :D

@Eternafelicity
  • 8 serisi hem görünüş hem de özellik olarak güzelmiş. Beyaz rengi hoşuma gitti. Ülkemize kim bilir ne zaman gelir, gelirse de fiyatı yüksek olur. 58n02tr kullanıyoruz eco50'de 10 litre su harcıyor, kir yoksa sanırım daha da az kullanıyor. Yıkaması ve kurutmasından memnunuz.

Gülçin Hanım makine kokuyorsa yılda birkaç kez 70 derecede boş olarak deterjan koyarak çalıştırın, bizimkinin kılavuzunda bu öneriyi yapmışlar.
  • egenin_efesi E kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ülkemize gelirse 4000 falan olur. Baksanıza i dostan daha düşük modeli 3003 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım mükemmel görünüyor. Şu an istanbul dışındayım özelliklere bakamadım :/

• Süpermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

camasır makinesindende kurtulursunuz :)

O Allahın emri zaten. 12 kg LG'yi araştırıyorum şu aralar. Uygun bir yerde bulursam alabilirim. Ama can bey ne diyecek onu merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

8 serisi hem görünüş hem de özellik olarak güzelmiş. Beyaz rengi hoşuma gitti. Ülkemize kim bilir ne zaman gelir, gelirse de fiyatı yüksek olur. 58n02tr kullanıyoruz eco50'de 10 litre su harcıyor, kir yoksa sanırım daha da az kullanıyor. Yıkaması ve kurutmasından memnunuz.

Gülçin Hanım makine kokuyorsa yılda birkaç kez 70 derecede boş olarak deterjan koyarak çalıştırın, bizimkinin kılavuzunda bu öneriyi yapmışlar.

Yaman bey ben her yıkama da 70 dereceyi kullanıyorum. Ev kalabalık olduğu için en az günde 2 defa dolu şekilde çalışıyor. Makina temizleyiciyle de çamaşır suyu koyup da çalıştırdım ama makina da iş yok belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eternafelicity -- 1 Eylül 2014; 23:23:48 >

• Bnde bu serinin 2011 modeli var. Sms69t68eu. Eco programda 7 lt kullanıyor. Ama ben tek yaşadıgım için bir haftada ancak doluyor o yüzden genelde auto 45/65i kullanıyorum. Önceden büyük hayal kırıklığına uğramıştım kurutma konusunda. Ama makinenin motoru mu açıldı ne bu sene parlatıcı olmadan finish quantumla kullanıyorum ve kurutma sorunu yok gibi.
    Ha şu anki aklım olsa buna verdğim parayla miele alırdım o ayrı :)

• Bizimkisi herhalde foşur foşur yıkıyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eternafelicity

quote:

8 serisi hem görünüş hem de özellik olarak güzelmiş. Beyaz rengi hoşuma gitti. Ülkemize kim bilir ne zaman gelir, gelirse de fiyatı yüksek olur. 58n02tr kullanıyoruz eco50'de 10 litre su harcıyor, kir yoksa sanırım daha da az kullanıyor. Yıkaması ve kurutmasından memnunuz.

Yaman bey ben her yıkama da 70 dereceyi kullanıyorum. Ev kalabalık olduğu için en az günde 2 defa dolu şekilde çalışıyor. Makina temizleyiciyle de çamaşır suyu koyup da çalıştırdım ama makina da iş yok belli.

Biz evde 3 kişiyiz gün aşırı çalıştırıyoruz annem fazla kirli koymuyor koku problemimiz şimdilik yok, ayda bir temizleyici yaparız. Siz yinede boş deterjanla deneyin belki çözüm olur. Sanırım sizdeki makine benim kullandığımın Siemens olanı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eternafelicity

quote:

Biz evde 3 kişiyiz gün aşırı çalıştırıyoruz annem fazla kirli koymuyor koku problemimiz şimdilik yok, ayda bir temizleyici yaparız. Siz yinede boş deterjanla deneyin belki çözüm olur. Sanırım sizdeki makine benim kullandığımın Siemens olanı.

Bende elimde yıkayıp öyle dolduruyorum makinaya. Ama sadece deterjanla da yıkama yaptırırım.

Eve döndüğüm zaman resmini paylaşırım.

• Ben SMS69U78EU kullanıyorum ne koku problemi var ne de kurutma problemi. Zeolit minerali işe yarıyor
  • Bosch SMS88TI03T model bulaşık makinesi Türkiye ye geldi arkadaşlar. Fiyatı 3444 TL ilgilenenlere duyurulur.

ARALIK 2014 BOSCH BULAŞIK MAKİNELERİ FİYAT LİSTESİ
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    fiyat listesine nasıl ulaşıyorsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.